ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anketa: Ko ispada u subotu ?

Go down 
+17
jOcke
Taca
Golub
danijel
Natasa93
MAESTRO
Gaga
LJUBISA
Salem
Tasha
vanja
jocin fan
Ivanna 94
Sanci
Duska
bojana_coka
Nenad
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Koji kandidat u subotu napusta takmicenje?
Jovan Stefanovic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap2%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Nebojsa Vojvodic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap7%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Iva i Vuk Vucinic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap41%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 41% [ 18 ]
Darko Lazic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap11%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 11% [ 5 ]
Sasa Kapor
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap2%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Marko Kostic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap11%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 11% [ 5 ]
Milan Topalovic Topalko
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap14%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 14% [ 6 ]
Slobodan Vasic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap7%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Petar Mitic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_lcap5%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Total Votes : 44
 

AuthorMessage
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyTue Jan 20, 2009 11:16 pm

A gde su Harisove pesme, pa Dzejove stare dok nije poceo da peva nebuloze, pa Brenine, pa Vesna Zmijanac, pa mali milion kvalitetnih pevaca... Oni traju, a sve to je postojalo pre granda. Grand na zalost je do sada forsirao te hitice za jednokratnu upotrebu, ali koliko mi se cini pokusavaju da naprave zaokret. Ne moze sve momentalno da se promeni, ali verujem da ce u naredne 2-3 godine biti neuporedivo bolji nego sto su bili. Ja sam prezirala Grand Produkciju, ali evo polako pocinjem da verujem da ce se promeniti na bolje. Samo je pitanje da li ce to prihvatiti ova mladja populacija koja je odrasla na Karleusama i totalnom shundu. Nadajmo se da hoce.
P.S. Nadu mi budi njihov Novogodisnji program u kome su ucestvovale neke od najpriznatijih zvezda nase narodne muzike. Sve je bilo fino, i na najlepsi moguci nacin su prezentovali nasu narodnu muziku, bar je to neki moj utisak. Osim Kursadzija koji su dno - dna! Zabava za najnize slojeve drustva.


Last edited by Duska on Tue Jan 20, 2009 11:20 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyTue Jan 20, 2009 11:20 pm

MA SAMO JOCA DA MI NE ISPADNE!!!!
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyTue Jan 20, 2009 11:22 pm

sam Sasa Popovic je u prosloj emisiji Narod pita kad su bili muski kandidati na pitanje jednog gledatelja rekao da od sada vise nece moci svako da snimi cd ko ima pare, nego treba da ima i glas. zvezde granda ce pomoci u tom njihovom naumu, pod uslovom da ostave kvalitetne pevace u finalu, a kako je krenulo, do toga nece doci...
mladi slusaju ono sto im se nudi, a nude im se kojekakve gluposti, a ne pesme.
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyTue Jan 20, 2009 11:28 pm

jocin fan wrote:
MA SAMO JOCA DA MI NE ISPADNE!!!!
nemas brige xxxx
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyTue Jan 20, 2009 11:30 pm

To je sve zato sto klinci najvise glasaju po svemu sudeci :((((((
Trebalo bi da strucni ziri ima presudnu rec, a da glasovi publike recimo biraju jednu ili dve osobe koji prolaze. Neka takva kombinacija, ali svakako da se i strucni ziri pita, i to ne od dva clana, vec 5-6 njih i to da budu iskusni pevac, i neki muzicki obrazovani ljudi. A nikako ne tamo neki producenti, menadzeri i slicni, koji gledaju samo ko ce koliki profit da im donese slikajuci se polunag, ili pevati sa suknjom da vrata.
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyTue Jan 20, 2009 11:34 pm

Duska wrote:
To je sve zato sto klinci najvise glasaju po svemu sudeci :((((((
Trebalo bi da strucni ziri ima presudnu rec, a da glasovi publike recimo biraju jednu ili dve osobe koji prolaze. Neka takva kombinacija, ali svakako da se i strucni ziri pita, i to ne od dva clana, vec 5-6 njih i to da budu iskusni pevac, i neki muzicki obrazovani ljudi. A nikako ne tamo neki producenti, menadzeri i slicni, koji gledaju samo ko ce koliki profit da im donese slikajuci se polunag, ili pevati sa suknjom da vrata.

mislim da oni to ne rade, jer tek bi tada krenule price o namestaljkama, jer je mnogo lakse potplatiti par njih iz zirija, nego one sto 'prebrojavaju' glasove. a i sasa stalno govori da narod bira zvezdu granda, a ne grand i ostali pevaci... u pravu si za menadzere, posebno za onog Mirkovica ako se tako zove, covek veze sa muzikom nema, samo je komentarisao izgled. ne kazem da ne treba lepo da izgledaju, ali BIRA SE PEVAC, a ne miss ili mister!
svidela mi se ideja od proslog puta,kada je ziri vratio jednog kandidata (cini mi se silviju), a drugog narod. neka sada urade nesto tako opet pred finale. mislim da nisu pogresili vrativsi silviju i nemanju.
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyWed Jan 21, 2009 12:22 am

Nisam znala da oni vec tako nesto praktikuju! Extra! Sada mi je malo lakse. Nadam se da ce Sladju vratiti. U pravu si to za price i potplacivanje zirija. Ma narodu nikada ugoditi. Jbg...
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyWed Jan 21, 2009 12:26 am

Iva i Vuk
Back to top Go down
bojana_coka
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
bojana_coka


Број порука : 166
Age : 33
Registration date : 2008-10-09

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2009 12:09 am

pa i prosli put su iva i vuk imali najvise glasova po forumima i ovako da ispadnu pa nisu....a sladja imala skoro najmanje pa ispala
Back to top Go down
MAESTRO
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
MAESTRO


Број порука : 128
Registration date : 2008-11-03

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2009 12:26 am

ne znam ko ce da ispadne , ali znam da ce PEPI i SASKA ici do finala .
prognoziram VUK i IVA , TOPALKO , DARKO LAZIC , . . .
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2009 12:42 am

vuk i iva
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2009 11:38 pm

aloooo nemozhe wuk i iwa tek tako da odu////
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2009 11:40 pm

Pa ako su mogli Milan i Sladja da ispadnu...Onda ovo dvoje itekako mogu...
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2009 11:43 pm

Natasa93 wrote:
Pa ako su mogli Milan i Sladja da ispadnu...Onda ovo dvoje itekako mogu...

tacno tako!!! bxcbx
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyThu Jan 22, 2009 11:45 pm

pa oni su jedino najachi ostali..wuk ima glas za medalju..ZAHSTO BI ISPAO...msm....on bi trebao POBEDITI..meni je strashno zhao milana...al nemogu sad da kazhem da zato shto je ispao milan..da ispadne wuk..nisam takaw...Wuk kod meene ima maximalnu podrshku..i nawijam da prodjje....!!!!!!!!!!!! ddd
Back to top Go down
Golub
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
Golub


Број порука : 76
Registration date : 2008-08-15

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 12:50 am

danijele iskreno imas ukus i sluh za nulu.... xxax
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 12:51 am

Sta pevaju momci?
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 1:46 am

Salem wrote:
Sta pevaju momci?

ja znam samo za kapora-kosa do ramena...wasic-nediraj mi noci
eto to...

#Ok golube
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 2:05 am

Vuk i Iva - Lopov...
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 2:07 am

FuLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL srce srce srce
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 2:10 am

hht
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 2:10 am

Vuk I iva Ispadaju ;) ;)
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 2:11 am

jOcke wrote:
Vuk I iva Ispadaju ;) ;)

Oce na finalu.... srce
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 2:12 am

hahah gzu) Ja idem na snimanje pa cu da cujem kako pevaju pa cu da vaM pisem:)
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 EmptyFri Jan 23, 2009 2:13 am

Obawezno me obawesti kako pewaju wuk i iwa...petar..marko kostic..ONI SU NAAAAJJJBOLJI.... gbn gbn
Back to top Go down
Sponsored content





Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Anketa: Ko ispada u subotu ?
Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Anketa
» NAJMERODAVNIJA ANKETA :)
» Ko sledeci ispada ?
» Sldeca ispada...
» Najbolji stajling

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: