ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Anketa: Ko ispada u subotu ?

Go down 
+17
jOcke
Taca
Golub
danijel
Natasa93
MAESTRO
Gaga
LJUBISA
Salem
Tasha
vanja
jocin fan
Ivanna 94
Sanci
Duska
bojana_coka
Nenad
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Koji kandidat u subotu napusta takmicenje?
Jovan Stefanovic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap2%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Nebojsa Vojvodic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap7%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Iva i Vuk Vucinic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap41%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 41% [ 18 ]
Darko Lazic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap11%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 11% [ 5 ]
Sasa Kapor
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap2%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Marko Kostic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap11%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 11% [ 5 ]
Milan Topalovic Topalko
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap14%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 14% [ 6 ]
Slobodan Vasic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap7%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Petar Mitic
Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_lcap5%Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Total Votes : 44
 

AuthorMessage
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:12 am

e Vanja iz tvojih usta u Bozje usi! gzu
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:13 am

VOLEO SAM JEDNU ZENU MNOGO LEPA PRE STRAH ME DA SE ZALJUBM U TEBE
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:14 am

Jao, samo da bude taj baraz! Definitivno najvise glasaju deca, a ja verovala u suprotno... Ko li glasa za Ivu i Vuka da mi je samo znati, i to u tolikom broju da stalno prolaze?
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:14 am

kolce
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:14 am

jOcke, mnogo leta pre, ne lepa.
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:16 am

znam zbunio sam se VOLEO SAM JEDNU ZENU MNOGO LETA PRE STRAH ME DA SE ZALJUBIM U TEBE
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:17 am

hahaha, ja sam tekst totalno drugacije znala... al imam problema sa sluhom, to sam utvrdila...
Duska znas sta ja mislim da se Vuk i Iva drze one narodne: PARA VRTI GDE BURGIJA NECE!
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:17 am

jOcke wrote:
VOLEO SAM JEDNU ZENU MNOGO LEPA PRE STRAH ME DA SE ZALJUBM U TEBE
LJUBAVI SE PALSIM SVE ZBOG STARIH RANA,A MOGO BI MNOGO DA TE VOLIM......
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:18 am

IVANAAAAAAAA
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:19 am

da,da.....................
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:24 am

Tasha wrote:
hahaha, ja sam tekst totalno drugacije znala... al imam problema sa sluhom, to sam utvrdila...
Duska znas sta ja mislim da se Vuk i Iva drze one narodne: PARA VRTI GDE BURGIJA NECE!
Tasho, ja sam dosla na sledecu ideju. Trebalo bi da se naprave dve emisije istog tipa. Jedna da se zove Tinejdzerske zvezde i tu da nastupaju klinci do 20 godina. A Zvezde Granda da bude posebna emisija i tu da se takmice samo stariji od 20 god. Mislim da bi se onda i publika podelila, i tako bi se izabrali bar kvalitetni pevaci.
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:29 am

Duska wrote:
Tasha wrote:
hahaha, ja sam tekst totalno drugacije znala... al imam problema sa sluhom, to sam utvrdila...
Duska znas sta ja mislim da se Vuk i Iva drze one narodne: PARA VRTI GDE BURGIJA NECE!
Tasho, ja sam dosla na sledecu ideju. Trebalo bi da se naprave dve emisije istog tipa. Jedna da se zove Tinejdzerske zvezde i tu da nastupaju klinci do 20 godina. A Zvezde Granda da bude posebna emisija i tu da se takmice samo stariji od 20 god. Mislim da bi se onda i publika podelila, i tako bi se izabrali bar kvalitetni pevaci.

ma ima i normalne dece koja glasa po onome sto joj se svidja dok SLUSA pevaca... deca koja ne gledaju samo spoljasnju lepotu...
ima mnogo drugih i vaznijih stvari od izgleda, prvenstveno ponasanje i osnovna kultura koju mnogi nemaju...
ponasanje nekih me bas iznenadilo i to u negativnom smislu...
a najvise od svega bi trebao da se ceni muzicki talenat... samo steta sto su te prave vrednosti kod vecine na poslednjim mestima....
nije ti losa ideja, pa da vidimo da li bi te tinejdz zvezde kasnije uspele da dostignu uspeh bilo kog od kandidata zvezdi granda...
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 EmptySun Jan 25, 2009 2:31 am

Upravo tako!
Back to top Go down
Sponsored content





Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Anketa: Ko ispada u subotu ?   Anketa: Ko ispada u subotu ? - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Anketa: Ko ispada u subotu ?
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Anketa
» NAJMERODAVNIJA ANKETA :)
» Ko sledeci ispada ?
» Sldeca ispada...
» Najbolji stajling

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: