ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SASA KAPOR

Go down 
+33
Vladimir
Sanci
nina91
Kexy
najarealista
snoopili
Boojan
sasa_kapor_je_najbolji
Daca_Dajana
Elena^
Ivanna 94
naajarealista
Djodjo
mixi-sfcdb
jocin fan
Tasha
bojana_91
*^^^JOWANITZA^^^*
Anni
Gaga*93
Milan
jOcke
Duska
Natasa93
Gaga
LJUBISA
Sasa Katancic je pobednik
Jolika
Taca
MAESTRO
vanja
Salem
Nenad
37 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next
AuthorMessage
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1250
Ëîêàöè¼à : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyWed Mar 04, 2009 7:39 pm

Sasa Kapor snima duet sa Anom Kokic xxxx
Nakon Dejana Doktora i Blizanaca, Ana je odluèila da joj "društvo" u pesmi pravi Saša Kapor, mladiæ fantastiènih vokalnih sposobnosti, koji uèestvuje u ovogodišnjem izdanju "Zvezde Granda" (a koji je privremeno napustio takmièenje).
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Áðî¼ ïîðóêà : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyWed Mar 04, 2009 10:01 pm

Znam za ovu informaciju duso. Mislim da ce biti super hit!
Ljub, ljub!
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1250
Ëîêàöè¼à : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyWed Mar 04, 2009 10:04 pm

hoce, hoce bxcbx ne sumnjam u Anu a ni u Sasu!
ja sam malo zaostala sto se tice informacija na internetu, ne zameri jjj
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Áðî¼ ïîðóêà : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyThu Mar 05, 2009 5:17 am

Ma, nema veze. Nego Tasho, vidim da si se slikala sa Milanom, nemoj slucajno naseg Saleta da zaboravis u barazu, bar neki glasic da mu posaljes. kiss
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyThu Mar 05, 2009 1:08 pm

ne brini za glasove u barazu...
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1250
Ëîêàöè¼à : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyThu Mar 05, 2009 11:54 pm

Duska, svi oko mene za Sasu i ja ofc, mama ludi za njim, ne brini se ti nista jjj
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1930
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyThu Mar 05, 2009 11:58 pm

Jako bih volela da se vrati Sasa....
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1250
Ëîêàöè¼à : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyFri Mar 06, 2009 12:10 am

i ja isto, ili on ili Milan gzu mada osecam da ce se vratiti ovaj sto ispadne u subotu...
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1930
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyFri Mar 06, 2009 12:12 am

Ma i ja isto...Ali bih volela da se Sale vrati....
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Áðî¼ ïîðóêà : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptySun Mar 15, 2009 7:57 am

Vuk i Iva se ne vracaju, sigurna sam 1000%, mislim da se vracaju ili Sasa, eventualno mali Kostic, ali za Vuka i Ivu ova igra je zavrsena.
Pozdrav za sve kod Sladje na forumu, i da znate da mi nedostajete, ali sam zauzeta na jednom drugom forumu, jbg. Ako se Sale vrati, nadam se da cu imati vremena i ovde cesce da svracam.
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptySun Mar 15, 2009 4:19 pm

HH kapor do finala gzu
Back to top Go down
Kexy
Novi korisnik
Novi korisnik



Female
Áðî¼ ïîðóêà : 16
Age : 35
Ëîêàöè¼à : *worLd.4.courageous* eLsLovenia:)
Registration date : 2008-10-21

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptySun Mar 15, 2009 7:41 pm

Taca wrote:
Pa on, Duska, kako god da peva, bio bi neko i nesto, jer ima love i cale mu je mafijas. Ne znam zasto su mu bile potrebne ZG, valjda jer je gladan popularnosti.....

Inace, prosle godine je profesora od jedne ucesnice pitao "Pa sto nisi rekao da ti se ucenica takmici, da to sredimo?"

Duska, naci cu ti taj post profesorov, ako sumnjas. Znam da je to tebi nebitno jer ga cenis kao pevaca, ali meni je bitno, jer ne volim namestanja, i ne volim te 'snobove' koji se guraju i koji su gladni popularnosti, dok neki momci nece imati nikada u zivotu priliku da snime jednu pesmu.
Nemoj tako Taxsaco,nije ti fino to,da opleces po drugima da podignes svoje favorite u nebo... fzufzt tako si i uradila prvo sa jovanom,oplela po njemu rekla da ga tatica gura,da ima pare,da zauzima mesto drugima,da je gladan popularnosti...tamo vamo,nemoj sad i sa Saletom tako. Samo ces odbit nj.fanove (kao sto si vec odbila Jocine pa sad svi mrze Nesu zbog tebe,nemoj da zamrze i sladjanu zbog tebe,mislim da bi te ovi njeni fanovi zapalili :P )

Kao prvo, neki su dosadili i Bogu i narodu sa time..."SASA IMA POZNATOG CALETA,SASIN CALE OVO,SASIN CALE ONO" Ne znam sta stalno spominjete nj.tatu,pa ne takmici se mu tata vec on. Da razcistimo jednom za uvek jer mi je muka kad procitam nesto ovako...da je on neki tatin slinko zar mislite da bi isao ovim duzim putem do onoga sto zeli???? NE! Ne bi zaradjivao pare sa pevanjem po klubovima,diskotekama ne bi se ni prijavljivao na zvezde granda odabrao bi kraci put tj.izvalio bi se kod kuce na krevet i cekao bi da mu tatica da pare,i da snimi kod njega cd. Ali ne on nije takav,rekao je vec sam jasno i glasno,da ima svako svoj put u zivotu i on je odabrao taj put! i svaka mu cast na tome! zbog toga ga jos vise postujem!

Inace kad vec lupamo o tome ko koga gura,ko je mafijas...onda moremo lupat i rec da aca lukas gura nesu,i aca je mafijas...zar ne? ima para,uh sigurno je podplatio popovica,da nebojsa prolazi! zar ne? onda od marka otac je sudija uh sigurno je i on potplatio malo popovica? pa onda od slobe otac policajac ...zar ne? haha...smesne su vam takve izvale stvarno. Oni (inace su mi sasa,mitic,nesa,sloba veliki favoriti toliko za info.da nece neko pomislit da pljujem sad ove da podignem sasu,daleko bilo pu) su prosli jer su kvalitetni pevaci a ne zato sto neko mocan stoji iza njih.

Kao drugo znamo svi sta je jugodisk? jedna propala d.kuca koja se prodaje.

Kao trece,u album treba ulozit najmanje 100.000€ pa onda sve ostalo reklama,promocija,itd itd..mnogo para treba za to,nije to dzabe...saletov otac mozda ima te pare da,ali sasa licno NE! zato je i usao u takmicenju,da ostvari svoj san,postane zvezda i snimi cd brez pomoci svog oca! shvatite to vec jednom

Kao cetvrto svako od nas ima svog favorita i navija za njega...ali stvarno je zalostno citat ovakve komentare tipa "njegov otac je ono njegov otac je ono,ima para,on ga gura,mafijas,tatin sin,blabla"...i veoma je ruzno i podlo da svoje favorite neki podizu u nebo,tako da omalovazavaju druge. Volite svoje postujte tudje jer se nam ukusi razlikuju.

Kao peto. Taxsaco nemoj izvrcat neke reci. Pomislit ce narod svasta. Jeste tacno to sto je profke rekao ALI to je rekao kad je bila prosla generacija (tj.dinca,miki,dule,lola,rada itd). Da razcistimo i to.To nam je pricao kad je nj.ucenica Lola ispala,i pricali su posle on i popovic (posto se znaju) i gospodin sRale mu je rekao "o nisam znao,da je tvoja ucenica sto nisi pre rekao,sredili bi sta" ali ga je on odbio. Tokom ovog takmicenja je samo spomenuo jos jednom to sto se desilo i da zbog toga sumnja u regularnost takmicenja. Sto ne znaci,da je sad licno nenad kapor potplatio popovica. Da ga je potplatio sasa nebi ispao i nasao se u barazu (gde nikad nije trebao ni uci,ako uzmemo u obzir kakvi piskavci sve prolaze) vec bi prolazio iz kola u kolo,pravac u top12,top 7 pa u finale pa bi pobedio. zar ne???!!!

izvinjajem se za ovoliki post,ali stvarno nemogu precutat nesto ovako! pppppppp (dize mi se odma pritisak i svaka dlaka na telu,kad procitam neke kom. :P )

pozz svima xxxx bgui


Last edited by Kexy on Sun Mar 15, 2009 8:30 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://www.youtube.com/KeeXy001
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Áðî¼ ïîðóêà : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptySun Mar 15, 2009 8:08 pm

Uh, ja procitah sve ovo, i drago mi je da je sto nikada nisam poverovala u ovu pricu. Ali, evo, potrudila sam se i pronasla dva posta od osobe za koju mislim da je to upravo taj profesor o kome se prica, i iskopirala sam njegova dva posta sa jednog drugug foruma, nadam se da mi profa to nece zameriti, a sve iz razloga da se vidi da profa nije rekao nista lose ni za Sasu ni za Nenada Kapora.


Odg: Razlozi zbog kojih Sasa Kapor zasluzuje da se vrati u barazu?
« Odgovor #59 poslato: 08.03.2009. 18:44 » Citat Izmeni Ukloni Podeli temu

--------------------------------------------------------------------------------

jos uvek se slabo snalazim na ovom forumu jer sam se ulogovao pre par minuta...ali snaci cu se vec nekako...da se predstavim....
Ja sam profesor(magistar) muzikologije, ulogovao sam se pre ve godine na grandovom forumu i nemam veze niti dodirnih tacaka sa narodnjacima, ali me je iritiralo to i navelo da pocnem da slusam i tu vrstu muzike iz razloga sto sam se iznervirao manipulacijama koje su raspolozive u toj medijskoj kuci....to se koliko vidim desilo i sa Kaporom....(taj momak je jedan od retkih koji tamo zavredjuju)....a desilo se i sa mojom ucenicom koja je u proslim zvezdama granda NAMERNO PREDSTAVLJLENA U LOSEM SVETLU, JER SU grandovci SAZNALI DA JOJ JE OTAC PRIVATNIK I OCEKIVALI SU DA ON "IZLETI" SA KESOM I OBEZBEDI JOJ DALJI PLASMAN....(sto naravno nisu uradili)...iritiran takvim gestom ja sam se ulogovao i postao zagrizeni forumas....


Odg: Razlozi zbog kojih Sasa Kapor zasluzuje da se vrati u barazu?
« Odgovor #61 poslato: 08.03.2009. 19:01 » Citat Izmeni Ukloni Podeli temu

--------------------------------------------------------------------------------

...ne verujem 9s obzirom da znam da je dr. kapor malte ne i poslednji dinar dao za kupovinu jugodiska, a to i oni znaju)....u poslednje vreme razmisljam da li to doktor kapor nije smisljeno uradio....jer s obzirom da je kupio "jugodisk" ,da ce pokusati da ponovo ozivi tu izdavacku kucu, idealna prilika bi bila da Sasa bude prva osoba koja ce snimiti posle dugog niza godina za njih....
Ima tu logike...time bi Sasa pomogao svome ocu, a ne bi bio uslovljen da potpise ugovor sa grandom koji bi ga vezivao punih 9 godina....


Inace pitanje na koje je profa odgovorio u svom drugom postu je bilo, da li je i Sasin otac morao da novac da bi Sasa uopste usao u takmicenje, i ovo je bio njegov odgovor.
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Áðî¼ ïîðóêà : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptySun Mar 15, 2009 8:27 pm

.


Last edited by naajarealista on Sun Mar 15, 2009 8:34 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1250
Ëîêàöè¼à : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptySun Mar 15, 2009 8:32 pm

Duska wrote:
Uh, ja procitah sve ovo, i drago mi je da je sto nikada nisam poverovala u ovu pricu. Ali, evo, potrudila sam se i pronasla dva posta od osobe za koju mislim da je to upravo taj profesor o kome se prica, i iskopirala sam njegova dva posta sa jednog drugug foruma, nadam se da mi profa to nece zameriti, a sve iz razloga da se vidi da profa nije rekao nista lose ni za Sasu ni za Nenada Kapora.


Odg: Razlozi zbog kojih Sasa Kapor zasluzuje da se vrati u barazu?
« Odgovor #59 poslato: 08.03.2009. 18:44 » Citat Izmeni Ukloni Podeli temu

--------------------------------------------------------------------------------

jos uvek se slabo snalazim na ovom forumu jer sam se ulogovao pre par minuta...ali snaci cu se vec nekako...da se predstavim....
Ja sam profesor(magistar) muzikologije, ulogovao sam se pre ve godine na grandovom forumu i nemam veze niti dodirnih tacaka sa narodnjacima, ali me je iritiralo to i navelo da pocnem da slusam i tu vrstu muzike iz razloga sto sam se iznervirao manipulacijama koje su raspolozive u toj medijskoj kuci....to se koliko vidim desilo i sa Kaporom....(taj momak je jedan od retkih koji tamo zavredjuju)....a desilo se i sa mojom ucenicom koja je u proslim zvezdama granda NAMERNO PREDSTAVLJLENA U LOSEM SVETLU, JER SU grandovci SAZNALI DA JOJ JE OTAC PRIVATNIK I OCEKIVALI SU DA ON "IZLETI" SA KESOM I OBEZBEDI JOJ DALJI PLASMAN....(sto naravno nisu uradili)...iritiran takvim gestom ja sam se ulogovao i postao zagrizeni forumas....


Odg: Razlozi zbog kojih Sasa Kapor zasluzuje da se vrati u barazu?
« Odgovor #61 poslato: 08.03.2009. 19:01 » Citat Izmeni Ukloni Podeli temu

--------------------------------------------------------------------------------

...ne verujem 9s obzirom da znam da je dr. kapor malte ne i poslednji dinar dao za kupovinu jugodiska, a to i oni znaju)....u poslednje vreme razmisljam da li to doktor kapor nije smisljeno uradio....jer s obzirom da je kupio "jugodisk" ,da ce pokusati da ponovo ozivi tu izdavacku kucu, idealna prilika bi bila da Sasa bude prva osoba koja ce snimiti posle dugog niza godina za njih....
Ima tu logike...time bi Sasa pomogao svome ocu, a ne bi bio uslovljen da potpise ugovor sa grandom koji bi ga vezivao punih 9 godina....


Inace pitanje na koje je profa odgovorio u svom drugom postu je bilo, da li je i Sasin otac morao da novac da bi Sasa uopste usao u takmicenje, i ovo je bio njegov odgovor.

zar covek nije upravo rekao da je sasa sam ponudio da primi mito???????????
ne kazem da je to slucaj sa Kaporom, jer Kapor po meni ima najbolji glas posle Nese, tako da nije dospeo u takmicenje zbog oca i sl. da me ne shvatite pogresno... ali sa ovim postom sam potvrdila svoje sumnje da su takmicenja namestena...

zasto ispadaju sve dobri pevaci iz tog takmicenja, posebno iz muske grupe??? jer ocito one krestavije guraju napred!!! zao mi je sto se jedan samo vraca, trebalo bi vise njih!!! ali jbg... iskreno se nadam da ce se vratiti Kapor ili Milan Mitrovic sto se tice kvaliteta xxxx
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Áðî¼ ïîðóêà : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptySun Mar 15, 2009 8:35 pm

Kexy wrote:
Taca wrote:
Pa on, Duska, kako god da peva, bio bi neko i nesto, jer ima love i cale mu je mafijas. Ne znam zasto su mu bile potrebne ZG, valjda jer je gladan popularnosti.....

Inace, prosle godine je profesora od jedne ucesnice pitao "Pa sto nisi rekao da ti se ucenica takmici, da to sredimo?"

Duska, naci cu ti taj post profesorov, ako sumnjas. Znam da je to tebi nebitno jer ga cenis kao pevaca, ali meni je bitno, jer ne volim namestanja, i ne volim te 'snobove' koji se guraju i koji su gladni popularnosti, dok neki momci nece imati nikada u zivotu priliku da snime jednu pesmu.
Nemoj tako Taxsaco,nije ti fino to,da opleces po drugima da podignes svoje favorite u nebo... fzufzt tako si i uradila prvo sa jovanom,oplela po njemu rekla da ga tatica gura,da ima pare,da zauzima mesto drugima,da je gladan popularnosti...tamo vamo,nemoj sad i sa Saletom tako. Samo ces odbit nj.fanove (kao sto si vec odbila Jocine pa sad svi mrze Nesu zbog tebe,nemoj da zamrze i sladjanu zbog tebe,mislim da bi te ovi njeni fanovi zapalili :P )

Kao prvo, neki su dosadili i Bogu i narodu sa time..."SASA IMA POZNATOG CALETA,SASIN CALE OVO,SASIN CALE ONO" Ne znam sta stalno spominjete nj.tatu,pa ne takmici se mu tata vec on. Da razcistimo jednom za uvek jer mi je muka kad procitam nesto ovako...da je on neki tatin slinko zar mislite da bi isao ovim duzim putem do onoga sto zeli???? NE! Ne bi zaradjivao pare sa pevanjem po klubovima,diskotekama ne bi se ni prijavljivao na zvezde granda odabrao bi kraci put tj.izvalio bi se kod kuce na krevet i cekao bi da mu tatica da pare,i da snimi kod njega cd. Ali ne on nije takav,rekao je vec sam jasno i glasno,da ima svako svoj put u zivotu i on je odabrao taj put! i svaka mu cast na tome! zbog toga ga jos vise postujem!

Inace kad vec lupamo o tome ko koga gura,ko je mafijas...onda moremo lupat i rec da aca lukas gura nesu,i aca je mafijas...zar ne? ima para,uh sigurno je podplatio popovica,da nebojsa prolazi! zar ne? onda od marka otac je sudija uh sigurno je i on potplatio malo popovica? pa onda od slobe otac policajac ...zar ne? haha...smesne su vam takve izvale stvarno. Oni (inace su mi sasa,mitic,nesa,sloba veliki favoriti toliko za info.da nece neko pomislit da pljujem sad ove da podignem sasu,daleko bilo pu) su prosli jer su kvalitetni pevaci a ne zato sto neko mocan stoji iza njih.

Kao drugo znamo svi sta je jugodisk? jedna propala d.kuca koja se prodaje.

Kao trece,u album treba ulozit najmanje 100.000€ pa onda sve ostalo reklama,promocija,itd itd..mnogo para treba za to,nije to dzabe...saletov otac mozda ima te pare da,ali sasa licno NE! zato je i usao u takmicenju,da ostvari svoj san,postane zvezda i snimi cd brez pomoci svog oca! shvatite to vec jednom

Kao cetvrto svako od nas ima svog favorita i navija za njega...ali stvarno je zalostno citat ovakve komentare tipa "njegov otac je ono njegov otac je ono,ima para,on ga gura,mafijas,tatin sin,blabla"...i veoma je ruzno i podlo da svoje favorite neki podizu u nebo,tako da omalovazavaju druge. Volite svoje postujte tudje jer se nam ukusi razlikuju.

Kao peto. Taxsaco nemoj izvrcat neke reci. Pomislit ce narod svasta. Jeste tacno to sto je profke rekao ALI to je rekao kad je bila prosla generacija (tj.dinca,miki,dule,lola,rada itd). Da razcistimo i to.To nam je pricao kad je nj.ucenica Lola ispala,i pricali su posle on i popovic (posto se znaju) i gospodin sRale mu je rekao "o nisam znao,da je tvoja ucenica sto nisi pre rekao,sredili bi sta" ali ga je on odbio. Tokom ovog takmicenja je samo spomenuo jos jednom to sto se desilo i da zbog toga sumnja u regularnost takmicenja. Sto ne znaci,da je sad licno nenad kapor potplatio popovica. Da ga je potplatio sasa nebi ispao i nasao se u barazu (gde nikad nije trebao ni uci,ako uzmemo u obzir kakvi piskavci sve prolaze) vec bi prolazio iz kola u kolo,pravac u top12,top 7 pa u finale pa bi pobedio. zar ne???!!!

izvinjajem se za ovoliki post,ali stvarno nemogu precutat nesto ovako! pppppppp (dize mi se odma pritisak i svaka dlaka na telu,kad procitam neke kom. :P )

pozz svima xxxx bgui

To Kekaciceeee, vise je ovakvih nebuloznih prica o nekakvim ocevima i ostalim glupostima mnogima pun...................Neka si rekla svaka ti cast!
Back to top Go down
Kexy
Novi korisnik
Novi korisnik



Female
Áðî¼ ïîðóêà : 16
Age : 35
Ëîêàöè¼à : *worLd.4.courageous* eLsLovenia:)
Registration date : 2008-10-21

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptySun Mar 15, 2009 8:42 pm

Xexexe fala najkacice :*

Ma da,svima su se te price popele na vrh glave. Pa pobogu svi oni imaju tate. I Marko,Sloba,Darko,Jovan,Sasa,Petar itd...Koja je razlika? Nema je. Sasa je u ravnopravnom polozaju kao i svi ostali kandidati sa ili bez Yugodiska. A koliko ja znam u ovom takmicenju ne biramo tatice vec pevace,tako da....
Back to top Go down
https://www.youtube.com/KeeXy001
Kexy
Novi korisnik
Novi korisnik



Female
Áðî¼ ïîðóêà : 16
Age : 35
Ëîêàöè¼à : *worLd.4.courageous* eLsLovenia:)
Registration date : 2008-10-21

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyMon Mar 16, 2009 1:45 am

Taxsaco na taj post cu ti sutra odgovorit,imam i tu mnogo da kazem hht stize opet roman,citaces ga htela ne htela :P zurim sad...bye bgui (i ne ne ljutim se na tebe,nego mi stao msn,nemogu kuckat udavila me duskica sa nekim smajlicima sto idu preko celog monitora pa nemogu nista pisat) fguzl hht
Back to top Go down
https://www.youtube.com/KeeXy001
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Áðî¼ ïîðóêà : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyMon Mar 16, 2009 1:56 am

hht hht hht

Ma necu da citam, vidis li ti kad sam ja napisala taj post gore?? gzu
Ne mogu vise, dosadilo mi.

A Duska nece ni da mi da msn... fguzl
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Áðî¼ ïîðóêà : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyTue Mar 17, 2009 9:27 pm

Taca ispade bitan faktor za tok i ishod ovogodisnjih ZG! ddd
Trebalo bi da trazi honorar od Sase Popovica!
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyTue Mar 17, 2009 11:07 pm

mozda bi bilo bolje da su TACU stavili da vodi emisiju ˇŇARoD PITAˇumjesto S(r)ALETA,posto je komunikativna......

nego sasa kapor je meni super pjevao,poslije nebojse meni je bio najbolji,i iskreno mislila saM da je nebojsi on najveci konkurent......a to za namjestanje nevjerujem da je kaporu ista namjesteno-ispao je,bas kao sto se neslazem ni da je nesi namjestio aca prolazak,mislim da aca sebi nemoze srediti ni goluba,a nesa je sve postigao svojim glasom a ne rodbinskim vezama,jedino ako mu aca nije rodjak a u to cisto sumnjam---ni sa onim da je aca mafijas SE NESLAZEM......
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Áðî¼ ïîðóêà : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyWed Mar 18, 2009 1:52 am

Niko nije ni rekao da je sad namesteno, ali... treba i dospeti u ZG.
Jao ljudi moji, ja kad bih dobila vezu u "Narod pita", ne znam sta bi bilo. hht
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1250
Ëîêàöè¼à : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyWed Mar 18, 2009 3:06 pm

hht hht ne zelim to ni da zamisljam...
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyWed Mar 18, 2009 10:21 pm

*pa treba dospjeti---hvala bogu pa neki imaju rodbinu i priajtelje da sve to srede---al necu o tome*

joj ja kad bi dobiloa vezu mislim da bi to bilo 8 svjetsko cudo,zovem svaki put al nista,a i da dobijem vezu iskljucili bi me,sta bi im svasta nagovorila..........ccccccccccccccccccccccccc
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1930
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 EmptyWed Mar 18, 2009 10:38 pm

Jel se zna sta Sale peva u barazu?
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Sponsored content





SASA KAPOR - Page 23 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 23 Empty

Back to top Go down
 
SASA KAPOR
Back to top 
Page 23 of 29Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Sasa Kapor u barazu peva nesto od Toseta
» Sasa Kowacewic
» Sasa Katancic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: