ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SASA KAPOR

Go down 
+33
Vladimir
Sanci
nina91
Kexy
najarealista
snoopili
Boojan
sasa_kapor_je_najbolji
Daca_Dajana
Elena^
Ivanna 94
naajarealista
Djodjo
mixi-sfcdb
jocin fan
Tasha
bojana_91
*^^^JOWANITZA^^^*
Anni
Gaga*93
Milan
jOcke
Duska
Natasa93
Gaga
LJUBISA
Sasa Katancic je pobednik
Jolika
Taca
MAESTRO
vanja
Salem
Nenad
37 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Next
AuthorMessage
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptyTue Jan 13, 2009 1:48 am

Milan wrote:
Duska wrote:
Dajte ljudi, odakle vam to potcenjivacki stav? Mislim da je decko isuvise skroman s obzirom na svoje glasovne mogucnosti. Dobro, sve je stvar licnog vidjenja. A kao drugo, meni se izuzetno dopada i njegov nastup, fin, kulturan, sav je nekako... Ma extra je bre! Obozavam ovakve ciste glasove, to je retkost cuti. A mislim kako vreme prolazi da se sve vise opusta na sceni.

Ja razdvajam glas od pevanja!Glas je,slozicu se tu sa tobom,stvarno lep,jedan od najlepsih glasova od svih 37 kandidata:chist,pun,barshunast,sto rece Maja Odzaklijevska-celosan;ima veliki raspon,peva raznim bojama(zato tako dobro imitira)...ma,glas mu je za zavist!
Ali,pevanje!! fzufzkt Ni blizu onog koje bi se ocekivalo od takvog glasa!Prvo sto imitira pevace cije pesme peva,a to mislim da nema veze sa muzikalnoscu,kako je to naglasila Djurisicka,vec sa neizgradjenim pevackim JA.Peva anemicno,tacno ali prazno,bez dinamike...Toliko je osiromasio "Ti ne licis ni na jednu"-pevati Ljubinu pesmu bez uzivljavanja i dramatike je kao igrati fudbal bez lopte!
Ponasanje-meni je na pocetku bio simpatican,ali je onda pocelo da me nervira kad na pitanje odgovori pitanjem ili kad stancuje one "simpaticne" igre reci tipa:"I ako ne kazem,siguran sam da cete mi vi reci(sta treba da kazem)..." Potcenjivacki stav sam primetio kad je trebalo da imitira Shaka Polumentu na revijalnoj veceri,pa je insistirao da mu se pridruzi Nemanja,a ne neko od kandidata,ili kad je trebalo da imitira Darka,pa je suvise jasno pokazao koliko mu je to mrsko i zamorno.Jeste se on u subotu izgrlio i izljubio sa svima kad je cuo da je prosao,ali to svi rade kad cuju da su prosli.

Milane, ne mogu da ocenjujem pevanje jer sam apsolutni muzicki laik, i verujem da je tako kako kazes, jer sam vec cula takav komentar od nekoga kome verujem i ko se razume u muziku. Ali neke stvari nisi tacne koje si napisao. Prva od njih je ta da nije uospte on insistirao da peva Nemanja vec je to ziri trazio. Imam snimak emsije ispred sebe, i lepo ziri kaze da ko je u garderobi imitirao Saku i Dadu da izadje na binu i ponovo to uradi. Cak i kada je Kapor tu zapevao prekinuli su ga i rekli da pevaju i ostali, jer je on vec otpevao tu pesmu kao deo svog nastupa od te veceri.
Druga stvar koju si rekao je ta da je, parafraziracu, mrzovoljno prihvatio da imitira Darka Lazic. A kako bi ga ti imitirao? Ne vidim nista specificno kod Darka za imitaciju. Da su recimo rekli Slobu, ili Petra ili Vuka pa hajde. Sto rece Kapor to vece, Darko se samo smesi. Treca stvar je da se ne ljube svi sa ostalim takmicarima kada saznaju da su prosli. Pogledaj samo snimak poslednje emisije pa ces videti da vecina skoce i trce da se izljube sa Sasom Popovic i prijateljima, pa onda sa onima sto su pre njih vec prosli. Ali sa onima sto jos cekaju na stolici NIKO. A on se prvo izgrlio sa momkom sa kojim je sedeo na stolici, pa sa Sashom, a zatim sa celom ekipom koja je cekala da tek bude prozvana.
Smatram, da ako ko nije arogantan, a mogao bi da bude po svemu sudeci, to je onda Kapor. Mozda on nekima nije simpatican jer je sin najverovatnije uspesnog coveka, jer je Beogradjanin, jer izgleda fino, pristojno, lepo vaspitano, jednostavno decko nije seljak. A nekima to uzasno zna da smeta. Ne kazem da smeta tebi ili nekima ovde na forumu, ali znam da je nas mentalitet takav, volimo ili nekoga da sazaljevamo ili da ga se plasimo, ovi izmedju su kako mi to kazemo: nit smrde nit mirisu pa su nam samim tim iritantni. razumem da neko kritikuje necije pevanje, ok, ali sve ostalo sto si naveo ne vidim nigde u Sashinom ponasanju.
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptyTue Jan 13, 2009 1:54 am

Meni se njegov stajling svidja ma sta vi pricali cfzoul
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptyTue Jan 13, 2009 2:00 am

Pa i meni se jako dopada njegov stajling, ali u subotu je imao farmerke koje su mu isticale bucmaste butke, i neki sucmurasti dzemper. 'Ajd, farmerke i nekako, ali je dzemper trebao da bude jednobojan braon. I hvala Bogu da momku sklonise one siske, ima lepe oci, a oni mu zamastili kosu i nabacili preko lica, ma idi... Ima oko boli glava i treba da se vidi. Inace u globalu stajling mu je extra pored Pepijevog. I Topalkov nije los. Vojvodic je poslednje vece isto bio dobro obucen. Ali Sloba i Kostic, sacuvaj Boze. Treba da daju "otkaz" stilisti.
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptyTue Jan 13, 2009 2:13 am

Meni se bas svidjale i farmerice i dzemper fzufzt i uvek mi je stajliung Petre i Sase najbolji!
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptyTue Jan 13, 2009 2:19 am

ahhahhahah, pa dobro, ne moze svima isto da se svidja. Mislim da treba da nosi svetlije boje, ona braon sa zutom ga skroz zatvori, proguta, neprimetan je na sceni. Crna, bela, siva i pastelne boje. To je dobitna kombinacija za njega. A Petar je uvek perfektno obucen, bez ijedne zamerke sa moje strane. Njih dvojica su bas dase. A procitah negde da se oni i privatno sada druze.
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptyTue Jan 13, 2009 2:32 am

sale je imao perverznu zlatnu kravatu hht
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:26 am

Rasprava kod Sase stala...
Ima li kakvih novih traceva vezanih za njega? Guknite nesto
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:27 am

Samo da mu je tata bio u zatvoru. hht
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:30 am

Procitala sam vec negde da mu je cale neki ....... Ali, dobro, tim pre mi je Kapor simpaticniji. Sigurno mu nije lako sa takvim ocem.
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:31 am

Lako mu je, mnogo... Ali nebitno. xyyy
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:38 am

Da nema glas i da ne zna da peva, pa hajde da kazemo cale ga gura. Ovako.... Samo moze da mu bude otezavajuca okolnost kod glasaca.
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:39 am

ma kakva otezavajuca okolnost... pa kapor ima para da kupi grand... hht
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:43 am

Stvarno???? Extra! Znaci i ako ne prodje mogu da ocekujem da nesto dobro snimi. Superiskaaaaaaaaaaa!!!!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:45 am

Pa on, Duska, kako god da peva, bio bi neko i nesto, jer ima love i cale mu je mafijas. Ne znam zasto su mu bile potrebne ZG, valjda jer je gladan popularnosti.....

Inace, prosle godine je profesora od jedne ucesnice pitao "Pa sto nisi rekao da ti se ucenica takmici, da to sredimo?"
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:46 am

hehehe... nema lazi, nema prevare... VAZI, VAZI... bxcbx
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:49 am

Kako god, meni se on jako dopada kao pevac, tako da ovo ni malo ne moze da utice na moj utisak o njemu. Ipak, treba sve da bude fer i bez namestaljki. Ne verujem da bi ovi u Grandu to dozvolili, ipak je to veliko takmicenje i velika je gledanost, narod ne bi vise ni gledao a jos manje glasao.


Last edited by Duska on Sat Jan 17, 2009 2:50 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:50 am

sve to ima svoju masku...
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:50 am

Ko ce ga znati...
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:53 am

Odoh ja na spavanje narode. Ljubim vas i drzim palceve sutra Sladji, pozdravite je puno od mene iako se ne poznajemo. Radujem se sutra da je cujem i vidim.
Pozzzzzzzzzzz yyyyyy
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:54 am

Duska, naci cu ti taj post profesorov, ako sumnjas. Znam da je to tebi nebitno jer ga cenis kao pevaca, ali meni je bitno, jer ne volim namestanja, i ne volim te 'snobove' koji se guraju i koji su gladni popularnosti, dok neki momci nece imati nikada u zivotu priliku da snime jednu pesmu.
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 2:55 am

Duska wrote:
Odoh ja na spavanje narode. Ljubim vas i drzim palceve sutra Sladji, pozdravite je puno od mene iako se ne poznajemo. Radujem se sutra da je cujem i vidim.
Pozzzzzzzzzzz yyyyyy

Gledaces i Vanjicu i mene. hht
LAku noc! gzu HH
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 3:09 am

taca i ja smo u prvom borbenom redu! kad god vidis da se kezim - to je upuceno mojim forumasima...
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 3:13 am

vanja wrote:
taca i ja smo u prvom borbenom redu! kad god vidis da se kezim - to je upuceno mojim forumasima...

hht hht hht
Ma ljudi, Vanja je kraljica... gzu Kezimo se kezimo xxxx
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 3:21 am

yyyyyy i masemo...
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 EmptySat Jan 17, 2009 11:04 pm

Sto mi zao sto ne mogu i jaaaaaaaaa........aaaaaaaaaaaa.......... Mada svi bi se krstili sto me znaju.... Muz bi mi umro od smeha qq. Ali sta me briga.... Ako kojim slucajem dodjem na prolece u Srbiju eto i mene sa vama gzu))))
Back to top Go down
Sponsored content





SASA KAPOR - Page 13 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 13 Empty

Back to top Go down
 
SASA KAPOR
Back to top 
Page 13 of 29Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Sasa Kapor u barazu peva nesto od Toseta
» Sasa Kowacewic
» Sasa Katancic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: