ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SASA KAPOR

Go down 
+33
Vladimir
Sanci
nina91
Kexy
najarealista
snoopili
Boojan
sasa_kapor_je_najbolji
Daca_Dajana
Elena^
Ivanna 94
naajarealista
Djodjo
mixi-sfcdb
jocin fan
Tasha
bojana_91
*^^^JOWANITZA^^^*
Anni
Gaga*93
Milan
jOcke
Duska
Natasa93
Gaga
LJUBISA
Sasa Katancic je pobednik
Jolika
Taca
MAESTRO
vanja
Salem
Nenad
37 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Next
AuthorMessage
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptySun Jan 11, 2009 10:27 pm

Duska wrote:
Ih, sto mi drago!
Nego Vanjce, kako mogu da saznam gde je sladja kupila ovu haljinu sto se slikala u njoj? Ovu crnu. Prelepa je, moram da je nabavim.
Pogledaj u opsssssss-u ili u studiju 13,mislim da sam u jednom od ova dva videla,ali nisam najsigurnija,ali sigurno ima negde u bulevaru,videla sam je i zalepila sam se za nju u butiku,ali ne znam koji je tacno bio,evo pogledaj u ova dva.
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptySun Jan 11, 2009 10:28 pm

Sto se Kapora tice,ne ume da drzi mikrofon,ali je dobro otpevao sinoc,svideo mi se.
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptySun Jan 11, 2009 11:16 pm

Hvala puno Ivana na informaciji.
A sto se Kapora tice, mislim da mikrofon u tom polozaju ne drzi slucajno, vec mu valjda odgovara taj ugao, odnosno njegovom glasu. E, sada da li je to dobro ili lose, nemam pojma.
Ne svidja mi se njegov stajling od sinoc, na revijalnoj veceri je bilo mnoogo bolje.
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptySun Jan 11, 2009 11:27 pm

kapor je super bio...............
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 12:08 am

svako drzi mikrofon kako mu odgovara... nema tu znanja...
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 39
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 1:05 am

Meni se njegov stajling uvek svidja gzu
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 1:52 am

Duska wrote:
Zasto Taco? Nesto nije u redu?
Imas nesto protiv mene, ili haljine, ili protiv toga sto hocu da je kupim?

hht hht hht hht

Neee... Nego se prosto cudim komentarima "Sasa je bio super sinoc"... Ne razumem bas da se komentari nekih ljudi toliko razlikuju. fzufzt
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 2:49 am

Pa zasto da ne? Svi imamo neki svoj ukus, ja volim glasove kao sto ima Kapor, cist, jak. I kao pojava mi je skroz super, a mislim da je i kao osoba izuzetan momak, sto ne znaci da i ostali nisu, ali eto Kapor je moj favorit, mada ne od samog pocetka. Jeste da me odusevio u samom startu sa pevanjem, ali nisam preterano na njega obratila paznju u pocetku, kao ni na Mitica. Ali, iz emisije u emisiju postao je br.1 kod mene i to je to. Naravno zajedno sa Sladjanom Stajic, ona mi je pri srcu od samog starta, tu nista nisam korigovala. Jednostavno, tesko je doneti neki kompletan sud o nekome na osnovu jednog ili dva nastupa, ali sada vec mozemo da ih vidimo onako prilicno kompletne. Odnosno da ih sagledamo u punom svetlu. I plus, ja nisam tinejdzerka... I nikoga od njih ne poznajem licno. Samo eto imam slobodnog vremena na pretek trenutno pa razglabam ovde sa vama, a muzika je moja velika pasija.... Pa, eto.
Dakle, Sasha nije bio super sinoc, Sasha je uvek super, bar meni, a i mnogima. Pogledajte na you tube njegove snimke, koliko su puta pogledani, ne verujem da su iciji vise klikani od njegovih, cak sta vise sigurna sam.
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:07 am

Sasa je stvarno bio super... Pesma mu je skroz legla, slazem se da nije dobro sto je pomalo imitirao dadu i saku, ali sve u svemu bilo je super!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
mixi-sfcdb
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
mixi-sfcdb


Број порука : 55
Age : 32
Registration date : 2008-11-16

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:09 am

Duska wrote:
Pa zasto da ne? Svi imamo neki svoj ukus, ja volim glasove kao sto ima Kapor, cist, jak. I kao pojava mi je skroz super, a mislim da je i kao osoba izuzetan momak, sto ne znaci da i ostali nisu, ali eto Kapor je moj favorit, mada ne od samog pocetka. Jeste da me odusevio u samom startu sa pevanjem, ali nisam preterano na njega obratila paznju u pocetku, kao ni na Mitica. Ali, iz emisije u emisiju postao je br.1 kod mene i to je to. Naravno zajedno sa Sladjanom Stajic, ona mi je pri srcu od samog starta, tu nista nisam korigovala. Jednostavno, tesko je doneti neki kompletan sud o nekome na osnovu jednog ili dva nastupa, ali sada vec mozemo da ih vidimo onako prilicno kompletne. Odnosno da ih sagledamo u punom svetlu. I plus, ja nisam tinejdzerka... I nikoga od njih ne poznajem licno. Samo eto imam slobodnog vremena na pretek trenutno pa razglabam ovde sa vama, a muzika je moja velika pasija.... Pa, eto.
Dakle, Sasha nije bio super sinoc, Sasha je uvek super, bar meni, a i mnogima. Pogledajte na you tube njegove snimke, koliko su puta pogledani, ne verujem da su iciji vise klikani od njegovih, cak sta vise sigurna sam.
Bravo za govornika!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:10 am

Duska wrote:
Pa zasto da ne? Svi imamo neki svoj ukus, ja volim glasove kao sto ima Kapor, cist, jak. I kao pojava mi je skroz super, a mislim da je i kao osoba izuzetan momak, sto ne znaci da i ostali nisu, ali eto Kapor je moj favorit, mada ne od samog pocetka. Jeste da me odusevio u samom startu sa pevanjem, ali nisam preterano na njega obratila paznju u pocetku, kao ni na Mitica. Ali, iz emisije u emisiju postao je br.1 kod mene i to je to. Naravno zajedno sa Sladjanom Stajic, ona mi je pri srcu od samog starta, tu nista nisam korigovala. Jednostavno, tesko je doneti neki kompletan sud o nekome na osnovu jednog ili dva nastupa, ali sada vec mozemo da ih vidimo onako prilicno kompletne. Odnosno da ih sagledamo u punom svetlu. I plus, ja nisam tinejdzerka... I nikoga od njih ne poznajem licno. Samo eto imam slobodnog vremena na pretek trenutno pa razglabam ovde sa vama, a muzika je moja velika pasija.... Pa, eto.
Dakle, Sasha nije bio super sinoc, Sasha je uvek super, bar meni, a i mnogima. Pogledajte na you tube njegove snimke, koliko su puta pogledani, ne verujem da su iciji vise klikani od njegovih, cak sta vise sigurna sam.

Ja pricam konkretno o ovom njegovom nastupu... Neshvatljivo mi je, posto je lose pevao... Nije do ukusa, volim i ja ciste glasove, ali... xyyy
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:10 am

Ma, idi, moracu da ga usvojim hht
Go Sale!
P.S. Kako je odmah kada mu je saopsteno da je prosao, otisao i izljubio se sa svim ostalim kandidatima. Mislim da je izuzetan momak.
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:12 am

Taca wrote:
Duska wrote:
Pa zasto da ne? Svi imamo neki svoj ukus, ja volim glasove kao sto ima Kapor, cist, jak. I kao pojava mi je skroz super, a mislim da je i kao osoba izuzetan momak, sto ne znaci da i ostali nisu, ali eto Kapor je moj favorit, mada ne od samog pocetka. Jeste da me odusevio u samom startu sa pevanjem, ali nisam preterano na njega obratila paznju u pocetku, kao ni na Mitica. Ali, iz emisije u emisiju postao je br.1 kod mene i to je to. Naravno zajedno sa Sladjanom Stajic, ona mi je pri srcu od samog starta, tu nista nisam korigovala. Jednostavno, tesko je doneti neki kompletan sud o nekome na osnovu jednog ili dva nastupa, ali sada vec mozemo da ih vidimo onako prilicno kompletne. Odnosno da ih sagledamo u punom svetlu. I plus, ja nisam tinejdzerka... I nikoga od njih ne poznajem licno. Samo eto imam slobodnog vremena na pretek trenutno pa razglabam ovde sa vama, a muzika je moja velika pasija.... Pa, eto.
Dakle, Sasha nije bio super sinoc, Sasha je uvek super, bar meni, a i mnogima. Pogledajte na you tube njegove snimke, koliko su puta pogledani, ne verujem da su iciji vise klikani od njegovih, cak sta vise sigurna sam.

Ja pricam konkretno o ovom njegovom nastupu... Neshvatljivo mi je, posto je lose pevao... Nije do ukusa, volim i ja ciste glasove, ali... xyyy
Ok Taco, ali vidis da ne cujemo svi isto muziku kada su neke finese u pitanju. Meni se eto Topalko ni malo nije dopao, a ziri ga dize u zvezde...
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:14 am

Ni meni se nije dopao... hht
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:18 am

DOBRO TOPALKO NE PEWA LOSE!!!A ZIRI GA TOLIKO XWALI ZATO STO COWEK IMA TOLIKO GOD. KOLIKO IMA I BLA,BLA....ALI MISLIM DA CE I ON USKORO DA ISPADNE...PA NI KATANCIC NIJE DUGO OSTAO A NI MOJ SUGRADJANIN RENATO XENC PROSLE GOD. TAKO DA...
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:19 am

Nece sigurno doci u top12. To je sigurno...

Of topic opet... xyyy
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 3:25 am

Ma ko ce ga znati... Topalko nije los, ali se previse dernja ( pazite ne "dere" vec urla, a to smeta mom culu sluha, tacnije para mi usi ), dakle treba malo da se obuzda... A bas me odusevio u prvom nastupu, tada sam bila u Srbiji i zamislite glasala za njega. U odnosu na neke kandidate je dooosta slabiji. Ipak, verujem da ce on uci u top 10 ili-ti 12, ne znam koliko ih ulazi gzu Dosta naroda ga podrzava. Opet, bolje on nego pojedinci.
Znam, znam off topic
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 4:21 am

Ima li ko ovde ko poznaje licno Sashu da mu prenese pozdrave od mene? xxxx xxxx
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 4:51 am

Sto se tice stajlinga Sase Kapora

Doooooooooosta bolje su mu stojale siske, po meni!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Elena^
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
Elena^


Female
Број порука : 179
Age : 34
Локација : Makedonija
Registration date : 2008-09-12

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 4:24 pm

Mnogo je lose bio obucen ovu subotu al zato je odpevao perfetkno gzu
Back to top Go down
http://www.milenaceranic.niceboard.net
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 5:34 pm

butik "Skocan" ga je bas skockao gzu
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 6:32 pm

Taca wrote:
Nema vecina, samo 3-4 njih.

Taco,da li medju njih ubrajas i kandidatkinju za koju se slucajno,ali skroz slucajno i nicim izazvano,ispostavilo da joj je jedan od producenata u Grandu kucni prijatelj? gzu
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 7:04 pm

Duska wrote:
Dajte ljudi, odakle vam to potcenjivacki stav? Mislim da je decko isuvise skroman s obzirom na svoje glasovne mogucnosti. Dobro, sve je stvar licnog vidjenja. A kao drugo, meni se izuzetno dopada i njegov nastup, fin, kulturan, sav je nekako... Ma extra je bre! Obozavam ovakve ciste glasove, to je retkost cuti. A mislim kako vreme prolazi da se sve vise opusta na sceni.

Ja razdvajam glas od pevanja!Glas je,slozicu se tu sa tobom,stvarno lep,jedan od najlepsih glasova od svih 37 kandidata:chist,pun,barshunast,sto rece Maja Odzaklijevska-celosan;ima veliki raspon,peva raznim bojama(zato tako dobro imitira)...ma,glas mu je za zavist!
Ali,pevanje!! fzufzkt Ni blizu onog koje bi se ocekivalo od takvog glasa!Prvo sto imitira pevace cije pesme peva,a to mislim da nema veze sa muzikalnoscu,kako je to naglasila Djurisicka,vec sa neizgradjenim pevackim JA.Peva anemicno,tacno ali prazno,bez dinamike...Toliko je osiromasio "Ti ne licis ni na jednu"-pevati Ljubinu pesmu bez uzivljavanja i dramatike je kao igrati fudbal bez lopte!
Ponasanje-meni je na pocetku bio simpatican,ali je onda pocelo da me nervira kad na pitanje odgovori pitanjem ili kad stancuje one "simpaticne" igre reci tipa:"I ako ne kazem,siguran sam da cete mi vi reci(sta treba da kazem)..." Potcenjivacki stav sam primetio kad je trebalo da imitira Shaka Polumentu na revijalnoj veceri,pa je insistirao da mu se pridruzi Nemanja,a ne neko od kandidata,ili kad je trebalo da imitira Darka,pa je suvise jasno pokazao koliko mu je to mrsko i zamorno.Jeste se on u subotu izgrlio i izljubio sa svima kad je cuo da je prosao,ali to svi rade kad cuju da su prosli.
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 9:55 pm

Milan wrote:
Duska wrote:
Dajte ljudi, odakle vam to potcenjivacki stav? Mislim da je decko isuvise skroman s obzirom na svoje glasovne mogucnosti. Dobro, sve je stvar licnog vidjenja. A kao drugo, meni se izuzetno dopada i njegov nastup, fin, kulturan, sav je nekako... Ma extra je bre! Obozavam ovakve ciste glasove, to je retkost cuti. A mislim kako vreme prolazi da se sve vise opusta na sceni.

Ja razdvajam glas od pevanja!Glas je,slozicu se tu sa tobom,stvarno lep,jedan od najlepsih glasova od svih 37 kandidata:chist,pun,barshunast,sto rece Maja Odzaklijevska-celosan;ima veliki raspon,peva raznim bojama(zato tako dobro imitira)...ma,glas mu je za zavist!
Ali,pevanje!! fzufzkt Ni blizu onog koje bi se ocekivalo od takvog glasa!Prvo sto imitira pevace cije pesme peva,a to mislim da nema veze sa muzikalnoscu,kako je to naglasila Djurisicka,vec sa neizgradjenim pevackim JA.Peva anemicno,tacno ali prazno,bez dinamike...Toliko je osiromasio "Ti ne licis ni na jednu"-pevati Ljubinu pesmu bez uzivljavanja i dramatike je kao igrati fudbal bez lopte!
Ponasanje-meni je na pocetku bio simpatican,ali je onda pocelo da me nervira kad na pitanje odgovori pitanjem ili kad stancuje one "simpaticne" igre reci tipa:"I ako ne kazem,siguran sam da cete mi vi reci(sta treba da kazem)..." Potcenjivacki stav sam primetio kad je trebalo da imitira Shaka Polumentu na revijalnoj veceri,pa je insistirao da mu se pridruzi Nemanja,a ne neko od kandidata,ili kad je trebalo da imitira Darka,pa je suvise jasno pokazao koliko mu je to mrsko i zamorno.Jeste se on u subotu izgrlio i izljubio sa svima kad je cuo da je prosao,ali to svi rade kad cuju da su prosli.

Ja cu se sloziti. Od A do S.
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 EmptyMon Jan 12, 2009 9:56 pm

SASA KAPOR - Page 12 He-Image0_thumb SASA KAPOR - Page 12 7q2-Image0_thumb SASA KAPOR - Page 12 Aod-Image0_thumb
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Sponsored content





SASA KAPOR - Page 12 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 12 Empty

Back to top Go down
 
SASA KAPOR
Back to top 
Page 12 of 29Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Sasa Kapor u barazu peva nesto od Toseta
» Sasa Kowacewic
» Sasa Katancic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: