ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 RIHANNA PRED BANKROTOM!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

RIHANNA PRED BANKROTOM! Empty
PostSubject: RIHANNA PRED BANKROTOM!   RIHANNA PRED BANKROTOM! EmptyWed Sep 03, 2008 7:09 pm

Pop pevačica Rihanna je otpustila svoju poslovnu menadžerku Patrisiju Vilijams i optužila je da je ukrala njene pare nakon što je saznala da na računu ima samo 20.000 dolara!

Međutim, Patrisija Vilijams tvrdi da ona nije kriva što se zvezda sa Barbadosa nalazi na ivici bankrota.
- Nije moja krivica što ona ima samo 20.000 dolara na računu. Sarađujem sa mnogim poznatim glumcima i muzičarima i odlično zarađujem. Zašto bih onda krala od Rihanne? Pokazala sam joj celokupnu dokumentaciju i pokušala da joj objasnim sve detalje, ali ona nije želela da me sluša. Izvređala me je i odjurila napolje - ispričala je Vilijamsova.
Iako je Rihanna do sada prodala više od 12 miliona ploča i potpisala nekoliko veoma unosnih reklamnih ugovora, njena bivša poslovna menadžerka kaže da je za Rihannine finansijske gubitke kriva izdavačka kuća „Def Jam“.
- „Def Jam“ uopšte ne ulaže novac u Rihanninu promociju, pa njen menadžer Mark Džordan koristi pare koje je ona zaradila od reklama i turneja kako bi finansirao snimanje albuma i spotova. Međutim, prodaja njenih albuma ni izbliza nije toliko dobra koliko prodaja hit singlova i Džordan zna da će, ukoliko se taj trend nastavi, Rihanna biti onoliko dobra koliko je dobar njen poslednji singl. Nažalost, on joj to nije objasnio i zbog toga su se kola slomila na meni - zaključila je Vilijamsova.
Back to top Go down
(Sale)
Sveznalica
Sveznalica
(Sale)


Male
Áðî¼ ïîðóêà : 472
Age : 33
Registration date : 2008-08-15

RIHANNA PRED BANKROTOM! Empty
PostSubject: Re: RIHANNA PRED BANKROTOM!   RIHANNA PRED BANKROTOM! EmptyWed Sep 03, 2008 9:31 pm

Nije ni cudo! Verujte mi! Sve te americke pevacice su za mene glupace!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

RIHANNA PRED BANKROTOM! Empty
PostSubject: Re: RIHANNA PRED BANKROTOM!   RIHANNA PRED BANKROTOM! EmptyThu Sep 04, 2008 4:00 pm

mozda si i u pravu... ko zna...
Back to top Go down
Sponsored content





RIHANNA PRED BANKROTOM! Empty
PostSubject: Re: RIHANNA PRED BANKROTOM!   RIHANNA PRED BANKROTOM! Empty

Back to top Go down
 
RIHANNA PRED BANKROTOM!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: