ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 NADEZDA BILJIC

Go down 
+33
Anni
Daca_Dajana
Vladimir
Jowanica14
jOcke
snoopili
jocin fan
sladja
danijel
Natasa93
Tasha
mrvica27
Ivanna 94
Duska
Sanci
Milan
Sasa Katancic je pobednik
Gaga
nino-nensy
skolarac
LJUBISA
Taca
proka
Jelenaaa
Djodjo
(Sale)
Joca
Sasa Katancic
Salem
MiraFan
Boojan
vanja
Nenad
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AuthorMessage
Sasa Katancic je pobednik
Pričalica
Pričalica



Број порука : 343
Registration date : 2008-11-29

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 1:32 am

Salem wrote:
Nazalost ispala je!Ja sam lepo rekao da ce ona ili Milena!
fguzl fguzl fguzl
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 1:33 am

Devojka peva medju najboljima! Stvarno za 17godina peva fenomenalno!
Back to top Go down
Sasa Katancic je pobednik
Pričalica
Pričalica



Број порука : 343
Registration date : 2008-11-29

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 1:36 am

Gaga wrote:
Devojka peva medju najboljima! Stvarno za 17godina peva fenomenalno!
Slazem se sa tobom Gago, kao i uvek! bxcbx
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 1:37 am

ne mogu da verujem da je ispala...a da je ostala Milena Ceranic...
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 1:37 am

Hehe! Ti i ja se uvek slazemo! Tako i treba! Ajd barem neko da se slaze sa mnom!
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 1:43 am

Taca wrote:
Meni je drago sto je ispala. Ne volim je uopste.

hht hht hht hht

Ni meni se nije dopala. Ali ko zna, mozda neki naredni put prodje u finale, ali prvo stilistu da promeni definitivno!
Kakva je bila Ceranicka, zna li ko? A Jelena Kostov?
Otprilike i ispadaju kandidati za koje sam tipovala da ce ispasti, mada sam sada mislila da ce Milena da ispadne. Mislim da u narednoj emisiji ispada Milena ili Jelena.
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 1:48 am

Duska wrote:
Taca wrote:
Meni je drago sto je ispala. Ne volim je uopste.

hht hht hht hht

Ni meni se nije dopala. Ali ko zna, mozda neki naredni put prodje u finale, ali prvo stilistu da promeni definitivno!
Kakva je bila Ceranicka, zna li ko? A Jelena Kostov?
Otprilike i ispadaju kandidati za koje sam tipovala da ce ispasti, mada sam sada mislila da ce Milena da ispadne. Mislim da u narednoj emisiji ispada Milena ili Jelena.

Slazem se,odmah sam rekla ili ona ili Alisa...
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
mrvica27
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
mrvica27


Male
Број порука : 174
Age : 43
Registration date : 2008-11-25

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 2:20 am

Zao mi je sto je ispala.Devojka stvarno dobro peva ali ima vremena.Eh,da mi je sedamnaest godinica hht Ma zao mi je kada bilo ko napusti takmicenje wzwe
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 4:30 am

Upravo sam preslusala na you tube snimke svih devojka koje su nastupale veceras i po meni ubljedljivo najgora je bila Jelena Kostov, ali ubedjivo!!! Mislim da ce se ipak Nadica vratiti u barazu pre nego Sanja. Jer je Sanja jos u pocetku ispala, a Nadica se vec dokazala i verujem da ce ljudi shvatiti da je greska sto je ispala ( mada mi se Nadica nije nista posebno dopadala, ali kada sam videla njen vecerasnji nastup zaista treba da ide dalje!). Mislim Jelena Kostov i Nadezda nebo i zemlja!
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 12:39 pm

Duska wrote:
Upravo sam preslusala na you tube snimke svih devojka koje su nastupale veceras i po meni ubljedljivo najgora je bila Jelena Kostov, ali ubedjivo!!! Mislim da ce se ipak Nadica vratiti u barazu pre nego Sanja. Jer je Sanja jos u pocetku ispala, a Nadica se vec dokazala i verujem da ce ljudi shvatiti da je greska sto je ispala ( mada mi se Nadica nije nista posebno dopadala, ali kada sam videla njen vecerasnji nastup zaista treba da ide dalje!). Mislim Jelena Kostov i Nadezda nebo i zemlja!

Sanja je lepo pevala, ali je ljudi nisu zapamtili, a Nadica je mnogo duze bila u medijima, a i izmedju svih 8 kandidatkinja u barazu ubedljivo je najbolja!
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 12:55 pm

Nadezda peva fenomenalno, ali nije zanimljiva kao pojava. Ja navijam da se vrati Natasa. gzu
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 1:58 pm

Tasha wrote:
Duska wrote:
Upravo sam preslusala na you tube snimke svih devojka koje su nastupale veceras i po meni ubljedljivo najgora je bila Jelena Kostov, ali ubedjivo!!! Mislim da ce se ipak Nadica vratiti u barazu pre nego Sanja. Jer je Sanja jos u pocetku ispala, a Nadica se vec dokazala i verujem da ce ljudi shvatiti da je greska sto je ispala ( mada mi se Nadica nije nista posebno dopadala, ali kada sam videla njen vecerasnji nastup zaista treba da ide dalje!). Mislim Jelena Kostov i Nadezda nebo i zemlja!

Sanja je lepo pevala, ali je ljudi nisu zapamtili, a Nadica je mnogo duze bila u medijima, a i izmedju svih 8 kandidatkinja u barazu ubedljivo je najbolja!

To sam i ja zakljucila. Mislim da su Sanju zaboravili, ali nikada se ne zna.... Videcemo jos sta ce biti.
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 39
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 3:52 pm

MiraFan wrote:
Nadezda peva fenomenalno, ali nije zanimljiva kao pojava. Ja navijam da se vrati Natasa. gzu
I ja gzu
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 6:34 pm

Znao sam! fguzl
Izbor pesme ju je ukopao!Mada,mislim da je bila odlicna!Izvukla je maksimum iz Brocickine pesme.
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 7:01 pm

Milan wrote:
Znao sam! fguzl
Izbor pesme ju je ukopao!Mada,mislim da je bila odlicna!Izvukla je maksimum iz Brocickine pesme.

nemoj da places, vratice se u barazu xxxx
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 7:07 pm

Tasha wrote:
Milan wrote:
Znao sam! fguzl
Izbor pesme ju je ukopao!Mada,mislim da je bila odlicna!Izvukla je maksimum iz Brocickine pesme.

nemoj da places, vratice se u barazu xxxx

Zelim da budem optimista,ali mislim da se Jelena Jovanovic vraca,odradila je sjajan marketing.
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 7:36 pm

Milan wrote:
Tasha wrote:
Milan wrote:
Znao sam! fguzl
Izbor pesme ju je ukopao!Mada,mislim da je bila odlicna!Izvukla je maksimum iz Brocickine pesme.

nemoj da places, vratice se u barazu xxxx

Zelim da budem optimista,ali mislim da se Jelena Jovanovic vraca,odradila je sjajan marketing.

jelena je ispala mnogo ranije, a za marketing nznm, nisam od nje ni glasa cula. a i budimo realni, Nadica peva 100 puta bolje od Jelene, a sad se glas gleda, a ne izgled.
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 7:58 pm

Ne znam zbog cega je ispala...
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 8:06 pm

Tasha wrote:
Milan wrote:
Tasha wrote:
Milan wrote:
Znao sam! fguzl
Izbor pesme ju je ukopao!Mada,mislim da je bila odlicna!Izvukla je maksimum iz Brocickine pesme.

nemoj da places, vratice se u barazu xxxx

Zelim da budem optimista,ali mislim da se Jelena Jovanovic vraca,odradila je sjajan marketing.

jelena je ispala mnogo ranije, a za marketing nznm, nisam od nje ni glasa cula. a i budimo realni, Nadica peva 100 puta bolje od Jelene, a sad se glas gleda, a ne izgled.

Mislio sam na to kako su Jelenini fanovi bas organizovani,a i ona posecuje forume,kontaktira i sa fanovima i sa haterima.Mislim,to je o.k,nemam nista protiv toga,snalazi se devojka.Nadezda nema tu vrstu probitacnosti,zlobnici bi rekli:nametljivosti,koja je od velike koristi za ovakvu vrstu takmicenja,a i za sam estradni posao.
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptySun Dec 07, 2008 8:33 pm

Milan wrote:
Tasha wrote:
Milan wrote:
Tasha wrote:
Milan wrote:
Znao sam! fguzl
Izbor pesme ju je ukopao!Mada,mislim da je bila odlicna!Izvukla je maksimum iz Brocickine pesme.

nemoj da places, vratice se u barazu xxxx

Zelim da budem optimista,ali mislim da se Jelena Jovanovic vraca,odradila je sjajan marketing.

jelena je ispala mnogo ranije, a za marketing nznm, nisam od nje ni glasa cula. a i budimo realni, Nadica peva 100 puta bolje od Jelene, a sad se glas gleda, a ne izgled.

Mislio sam na to kako su Jelenini fanovi bas organizovani,a i ona posecuje forume,kontaktira i sa fanovima i sa haterima.Mislim,to je o.k,nemam nista protiv toga,snalazi se devojka.Nadezda nema tu vrstu probitacnosti,zlobnici bi rekli:nametljivosti,koja je od velike koristi za ovakvu vrstu takmicenja,a i za sam estradni posao.

tu si u pravu, seti se samo Sanje prosle godine, kako je dosla do top 12. sigurno ne preko glasa. publicitet je bitan u svakom slucaju i neki to vrlo dobro koriste. Uzimam za primer Marka Markovica i njegove plakate izlepljene po Subotici?!?! mislim, kao da Suboticani nemaju za koga da glasaju, pa ce za njega. ili potresne price po tabloidima pojedinih kandidata...
Mada i pored svog tog marketinga, ljudi glasaju za ono sto im se dopada...i zato mislim da fanovi ne mogu nekoga da vrate, vec mnogo siri auditorijum!
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptyMon Dec 08, 2008 12:46 am

bash super shto je ispala...
Back to top Go down
skolarac
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 121
Registration date : 2008-09-29

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptyMon Dec 08, 2008 3:26 pm

steta sto je ispala,devojka extra peva,u subotu je lepo izgledala,al ne mogu da verujem da ima samo 17 god i da tako dobro peva bxcbx ,zasluzuje da se vrati pppppppp
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptyMon Dec 08, 2008 5:30 pm

Tasha wrote:
Milan wrote:
Tasha wrote:
Milan wrote:
Tasha wrote:
Milan wrote:
Znao sam! fguzl
Izbor pesme ju je ukopao!Mada,mislim da je bila odlicna!Izvukla je maksimum iz Brocickine pesme.

nemoj da places, vratice se u barazu xxxx

Zelim da budem optimista,ali mislim da se Jelena Jovanovic vraca,odradila je sjajan marketing.

jelena je ispala mnogo ranije, a za marketing nznm, nisam od nje ni glasa cula. a i budimo realni, Nadica peva 100 puta bolje od Jelene, a sad se glas gleda, a ne izgled.

Mislio sam na to kako su Jelenini fanovi bas organizovani,a i ona posecuje forume,kontaktira i sa fanovima i sa haterima.Mislim,to je o.k,nemam nista protiv toga,snalazi se devojka.Nadezda nema tu vrstu probitacnosti,zlobnici bi rekli:nametljivosti,koja je od velike koristi za ovakvu vrstu takmicenja,a i za sam estradni posao.

tu si u pravu, seti se samo Sanje prosle godine, kako je dosla do top 12. sigurno ne preko glasa. publicitet je bitan u svakom slucaju i neki to vrlo dobro koriste. Uzimam za primer Marka Markovica i njegove plakate izlepljene po Subotici?!?! mislim, kao da Suboticani nemaju za koga da glasaju, pa ce za njega. ili potresne price po tabloidima pojedinih kandidata...
Mada i pored svog tog marketinga, ljudi glasaju za ono sto im se dopada...i zato mislim da fanovi ne mogu nekoga da vrate, vec mnogo siri auditorijum!


Da,ta vrsta marketinga ume da se obije o glavu.Npr,meni je Marko Markovic sjajan,ali u proslom kolu,kad sam video celu tu "masineriju" oko njega,pomislio sam da ipak glasam za nekog drugog mog favorita ili,pak,za nekog za koga jos mislim da nije vreme da ispadne,rezonujuci da ce Marko svakako proci,glasao ili ne glasao ja za njega.Dovoljno je da 50-ak glasaca tako razmislja(ako nas ne lazu da bukvalno glasovi ili desetine glasova odlucuju ko prolazi) i lako se moze desiti da neki od kandidata sa jacim marketingom tako ispadne.
Sto se tice koriscenja "tuznih zivotnih prica" kao markentiskog trika,svasta bih komentarisao,ali ne bih da ulazim u rat sa fanovima tih kandidata! gzu Pogotovo sto jos nisam siguran ko insistira na tim pricama-novinari ili sami ucesnici.
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptyTue Dec 09, 2008 1:19 am

NADEZDA BILJIC - Page 5 Ta3-DSC009


NADO LEGENDO!!!
Back to top Go down
Sasa Katancic je pobednik
Pričalica
Pričalica



Број порука : 343
Registration date : 2008-11-29

NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 EmptyTue Dec 09, 2008 1:21 am

Bas je bila lepa u subotu! gzu
Back to top Go down
Sponsored content





NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty
PostSubject: Re: NADEZDA BILJIC   NADEZDA BILJIC - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
NADEZDA BILJIC
Back to top 
Page 5 of 16Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: