ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Generalna Diskusija

Go down 
+35
Meri_83
mixi-sfcdb
Ivanna 94
Milan
bojana_coka
pazarac
Tasha
Natasa93
bojana_91
jocin fan
Gaga*93
Duska
mrvica27
Sasa Katancic je pobednik
Gaga
LJUBISA
sladja
MikiMusic
**jelena**
Taca
KATARINA
nino-nensy
MAESTRO
sf_ferrari
jOcke
Sasa Katancic
Djodjo
skolarac
danijel
Boki Cerak
Salem
vanja
MiraFan
Boojan
Nenad
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
AuthorMessage
Djodjo
Sveznalica
Sveznalica
Djodjo


ÁđîĽ ďîđóęŕ : 595
Registration date : 2008-10-06

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 2:12 am

bas bzvz sto je ispao...:(
Back to top Go down
**jelena**
Novi korisnik
Novi korisnik
**jelena**


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 31
Age : 36
Registration date : 2008-11-16

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 2:12 am

E BAŠ MI JE DRAGO DA SE NEKO SLAŽE SAMNOM

I DA MI BUDE LAKŠE DA KAŽEM PEPI NAJBOLJI SI JOŠ UVEK NADAM SE DA TE SALE NEČE ZAOBIČI JER SI PEVAČINA ONO RASTURAŠ SVE SAMO TAKO DALJE U TEBE SAM JA I SVI OSTALI KOJI TE OBOŽAVAJU I VOLE DA SLUŠAJU !

JEDAN VELIKI POZDRAV ZA TEBE I FANOVE NARAVNO !
Back to top Go down
mixi-sfcdb
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
mixi-sfcdb


ÁđîĽ ďîđóęŕ : 55
Age : 32
Registration date : 2008-11-16

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 2:15 am

Kuda ide ovo takmicenje...???????????
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 2:23 am

E zato ljudi u subotu mora vise da se glasa! Vuk i Iva su garant pokupovali mnogo kartica jer oni prolaze a mislim da nisu zasluzili! Pepi je super pevac i nije zasluzio da ispadne
Back to top Go down
Meri_83
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 65
Registration date : 2008-10-11

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 2:28 am

Iznenađena, uvrijeđena, razočarana, izdana i mogla bi još dugo nabrojavati kakva sam, pa ću rađe prestati.
Šta radi Srbija uz pomoć ovog takmičenja? Odbacuje najbolje, a prihvaća i poveličava mnoge, koji ne zaslužuju ni ulazak.

ŽALOST I SRAMOTA!

Ali pepi ostaje među najboljim glasovima balkana, tako da se ja ipak ne brinem za njega, a ne vjerujem ni da će Saša Popović dozvoliti, da se ovakav talenat zaboravi i ne pojavljuje više na sceni, jer je jednostavno jedan od rijetkih, koji to potpuno zaslužuje.

Tako da, Pepi, sve najbolje od srca, za takav glas i takve muzičke sposobnosti, koje imaš ti, nema krize.

SAMO TAKO NAPRIJED, UZ TEBE SMO I DALJE!!!


gbn
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


ÁđîĽ ďîđóęŕ : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 2:47 am

Meri_83 wrote:
Iznenađena, uvrijeđena, razočarana, izdana i mogla bi još dugo nabrojavati kakva sam, pa ću rađe prestati.
Šta radi Srbija uz pomoć ovog takmičenja? Odbacuje najbolje, a prihvaća i poveličava mnoge, koji ne zaslužuju ni ulazak.

ŽALOST I SRAMOTA!

Ali pepi ostaje među najboljim glasovima balkana, tako da se ja ipak ne brinem za njega, a ne vjerujem ni da će Saša Popović dozvoliti, da se ovakav talenat zaboravi i ne pojavljuje više na sceni, jer je jednostavno jedan od rijetkih, koji to potpuno zaslužuje.

Tako da, Pepi, sve najbolje od srca, za takav glas i takve muzičke sposobnosti, koje imaš ti, nema krize.

SAMO TAKO NAPRIJED, UZ TEBE SMO I DALJE!!!


gbn
Potpisujem!
Dodje mi da vise i ne gledam ovu komediju. Sve postaje vise smesno.
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1250
ËîęŕöčĽŕ : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 2:52 am

Duska wrote:
Meri_83 wrote:
Iznenađena, uvrijeđena, razočarana, izdana i mogla bi još dugo nabrojavati kakva sam, pa ću rađe prestati.
Šta radi Srbija uz pomoć ovog takmičenja? Odbacuje najbolje, a prihvaća i poveličava mnoge, koji ne zaslužuju ni ulazak.

ŽALOST I SRAMOTA!

Ali pepi ostaje među najboljim glasovima balkana, tako da se ja ipak ne brinem za njega, a ne vjerujem ni da će Saša Popović dozvoliti, da se ovakav talenat zaboravi i ne pojavljuje više na sceni, jer je jednostavno jedan od rijetkih, koji to potpuno zaslužuje.

Tako da, Pepi, sve najbolje od srca, za takav glas i takve muzičke sposobnosti, koje imaš ti, nema krize.

SAMO TAKO NAPRIJED, UZ TEBE SMO I DALJE!!!


gbn
Potpisujem!
Dodje mi da vise i ne gledam ovu komediju. Sve postaje vise smesno.

vi ste svi u pravu za sve sto kazete, i imam osecaj da ce pocevsi od prosle nedelje svaka biti ovakva... da uzmemo da takmicenje nije namesteno, Sasa sve i da hoce nece ih svima moci pomoci...
ja koliko se secam prosle godine nije ovako bilo... ispadali su zaista najlosiji kandidati!
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 693
ËîęŕöčĽŕ : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 3:16 am

Bila sam vani, tako da nisam ni pratila takmicenje.
Sad sam saznala da je on ispao i zaista ne mogu da verujem. Ima bas lepu boju glasa i zreo glas. Ne znam sta da kazem... Ko sto je vec neko rekao, ne znam zaista da li vise vredi pratiti ovo takmicenje kad je kvalitet ispao. Jedino da se nadamo uz Big Mamu da ne ispadne. Ne znam..
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 4:18 am

Nemojte sad tako... Pepi nije zasluzio da ispadne, i dobar je pevac, ali ima i boljih. Ali i losijih. Poispadace i ti losi do finala - sem jednog, a neko od ovih dobrih ce se i vratiti. Mora to tako, ipak i u barazu treba neko da glasa. Mislim da sada samo male nijanse odlucuju, jer svi dobro pevaju (izuzev Ive i Jovana), i da ce biti i iznenadjenja, ali i da ce ispadati oni koji to zasluzuju.
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


ÁđîĽ ďîđóęŕ : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 5:43 am

Sem jednog? Hmmmm..... Taco, Taco.... Ima da te sredim gzu
P.S. Cula sam Pepijev snimak i zaista je veceras podbacio, nazalost. Ipak, ubedjena sam da je bilo i gorih, ali, eto, sta da se radi.
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



ÁđîĽ ďîđóęŕ : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 5:55 am

Meni je Petar bio dobar veceras-posebno mi se svidela emocija sa kojom je izneo pesmu!
Steta sto je ispao!
Back to top Go down
mrvica27
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
mrvica27


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 174
Age : 43
Registration date : 2008-11-25

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 12:11 pm

Ja mislim da je velika glupost ovo putovanje u Grcku jer pojedini glasaju kako im padne na pamet ne bi li ucestvovali u nagradnoj igri.
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1930
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 3:33 pm

Nije trebao da ispadne!!!
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2707
Age : 39
ËîęŕöčĽŕ : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 6:05 pm

Nije trebao da ispadne!!!!! fguzl
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 6:19 pm

Duska wrote:
Sem jednog? Hmmmm..... Taco, Taco.... Ima da te sredim gzu
P.S. Cula sam Pepijev snimak i zaista je veceras podbacio, nazalost. Ipak, ubedjena sam da je bilo i gorih, ali, eto, sta da se radi.

Ne brini, ne mislim na Kapora. gzu Hvala Bogu pa on ima glas, i zna da peva. gzu
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2026
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 8:49 pm

ljudi Petar nije bio los....nije trebao da ispadne.......IVA VUCINIC......AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Back to top Go down
MAESTRO
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
MAESTRO


ÁđîĽ ďîđóęŕ : 128
Registration date : 2008-11-03

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 9:14 pm

Meri_83 wrote:
Iznenađena, uvrijeđena, razočarana, izdana i mogla bi još dugo nabrojavati kakva sam, pa ću rađe prestati.
Šta radi Srbija uz pomoć ovog takmičenja? Odbacuje najbolje, a prihvaća i poveličava mnoge, koji ne zaslužuju ni ulazak.

ŽALOST I SRAMOTA!

Ali pepi ostaje među najboljim glasovima balkana, tako da se ja ipak ne brinem za njega, a ne vjerujem ni da će Saša Popović dozvoliti, da se ovakav talenat zaboravi i ne pojavljuje više na sceni, jer je jednostavno jedan od rijetkih, koji to potpuno zaslužuje.

Tako da, Pepi, sve najbolje od srca, za takav glas i takve muzičke sposobnosti, koje imaš ti, nema krize.

SAMO TAKO NAPRIJED, UZ TEBE SMO I DALJE!!!


gbn


PEPI je najbolji pevac od svih ZG dosada , i za mene je , jucerasnjom emisijom , takmicenje zavrseno !!!!!!!!!
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2026
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySun Jan 25, 2009 9:22 pm

maestro...takodje je za mene...bilo prosle nedelje kada je Sladja Stajic ispala.........nepravda........velika.....velika..........
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 4657
Age : 31
ËîęŕöčĽŕ : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptyMon Jan 26, 2009 2:38 am

Sta da kazem! NO COMMENT!

DEFINITIVNO NAROD NIJE DOVOLJNO KOMPETENTAN DA IZABERE PRAVU ZVEZDU!
ISPADANJE PETRA ME SVE VISE NAVODI DA PRESTANEM DA GLEDAM ZG, JER VIDIM DA PROLAZE VELIKE GRUDI, MINICI, FALSEVI ITD...

Ovo takmicenje sve vise lici na cirkus...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 5227
Age : 36
ËîęŕöčĽŕ : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptyMon Jan 26, 2009 3:27 am

prolaze i tate i veze bezveze gzu
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2707
Age : 39
ËîęŕöčĽŕ : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptyFri Jan 30, 2009 12:39 pm

PETAR MITIĆ: "ZVEZDE GRANDA" ME VIŠE NE ZANIMAJU!

Generalna Diskusija - Page 18 1zc37yh

Poslednja emisija "Zvezde Granda" donela je mnogo uzbuđenja, ali i veliko iznenađenje. Iako je, po mnogima, bio jedan od glavnih favorita za pobedu, Petar Mitić je odlukom gledalaca eliminisan iz daljeg takmičenja. Za mladog Vranjanca publika ovog puta nije imala milosti, a on je stoički podneo poraz, jer smatra da njegovo vreme tek dolazi.

Važio si za velikog favorita, a ipak si ispao iz daljeg takmičenja. Da li si razočaran?
Mirne duše sam prihvatio činjenicu da sam ispao, jer sam se dobro pripremio za ovo takmičenje. Znao sam da će jednom doći kraj i da ne možemo svi biti pobednici. Više od mene su razočarani moji prijatelji i rođaci, svi su u transu i plaču. Morao sam da ih tešim, pa nisam imao mnogo vremena da mislim na sebe.

Govoriš kao da ti je potpuno svejedno što si ispao, a ja u to ne verujem. Nisi me ubedio, jer je reč o velikoj popularnosti, novcu...
Krivo mi je, ali daleko od toga da ću sada padati u trans i piti lekove za smirenje. Desilo se šta se desilo, bio sam potpuno spreman na sve. Zaista sam se odlično pripremio za takmičenje, bio sam svestan da će se jednom dogoditi nešto ovako. U svakom slučaju, sve ovo je bilo sjajno iskustvo i odlična reklama za mene.

Hoćeš da kažeš da ti je takmičenje poslužilo u marketinške svrhe?

I pre "Zvezda Granda" bavio sam se ovim poslom i nastaviću da ga radim. Ostvario sam neke kontakte, potrudiću se da sve to povežem i nastavim karijeru uzlaznom putanjom. Smatram da moje vreme tek dolazi.

Da, ali verujem da honorari pre "Zvezda Granda" i sada nisu isti.
Nisu, ali i da sam ušao u top deset, ko zna šta bi bilo sa mnom. Jer, pažljivo sam pratio sva takmičenja do sada i shvatio da je sve relativno. Neke zvezde "Granda" su napravile odličan posao, neke nisu. Dakle, i kada prođeš i postaneš mnogo popularan, i tu te čeka borba. Činjenica je da ima mnogo pevača.

Na koga konkretno misliš kada kažeš da je napravio posao, a na koga da nije?
Na one koji su popularni. Sjajan posao je napravila Radmila Manojlović. Zatim Darko Filipović, Tanja Savić, Slavica Ćukteraš... Od druge garniture, osim Milice Todorović, nema nikog nigde. Eto, o tome pričam.
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 5227
Age : 36
ËîęŕöčĽŕ : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptyTue Feb 03, 2009 5:28 am

Generalna Diskusija - Page 18 5l5-mitic-


pepi spremaj se za baraz! bxcbx
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 1930
Age : 30
ËîęŕöčĽŕ : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptyWed Feb 04, 2009 5:03 pm

Petar Mitic - Ti meni lazes sve
http://rapidshare.com/files/188960981/Petar_Mitic-Ti_meni_lazes_sve_Zvezde_Granda_2008-2_.mp3
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2707
Age : 39
ËîęŕöčĽŕ : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptyFri Feb 06, 2009 1:34 am

Vracamo Pepija!!!!


fzufrtf
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 2707
Age : 39
ËîęŕöčĽŕ : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 EmptySat Feb 07, 2009 12:07 pm

Generalna Diskusija - Page 18 Wjgf7q
Back to top Go down
Sponsored content





Generalna Diskusija - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Generalna Diskusija   Generalna Diskusija - Page 18 Empty

Back to top Go down
 
Generalna Diskusija
Back to top 
Page 18 of 21Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Generalna Diskusija
» Generalna Diskusija
» Generalna Diskusija
» Generalna Diskusija
» Generalna Diskusija

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Muška grupa :: Petar Mitić-
Jump to: