ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 MILAN TOPALOVIC

Go down 
+26
naajarealista
mixi-sfcdb
Sanci
jocin fan
Tasha
Milan
Daca_Dajana
Ivanna 94
Jolika
mrvica27
Sasa Katancic je pobednik
Duska
Natasa93
Gaga
LJUBISA
MAESTRO
nino-nensy
york
natasa
nensi
Sasa Katancic
Taca
Salem
MiraFan
vanja
Nenad
30 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AuthorMessage
Sanci
Pričalica
Pričalica
Sanci


Female
Број порука : 249
Age : 38
ZG Favorit: : ***NIKO***
Registration date : 2008-11-30

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Feb 21, 2009 6:01 pm

da, da
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Feb 21, 2009 9:37 pm

upoznace vas, ne brinite se gzu
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Feb 21, 2009 9:48 pm

hht sad cemo moci na miru da spavamo xxxx
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Feb 21, 2009 9:49 pm

bas to gzu
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Feb 21, 2009 10:47 pm

Tasha wrote:
trebali su da ubede publiku da glasa za njih... i onda je on rekao da glasaju za njega jer on nema para... nesto na tu foru...

Sto kaze Shurda: "Leleeee"... On je trebao da peva pesmu: Digni me pao sam, jer je pao na dno - dna!
Uvek sam se sgrazavala jadnih ljudi koji traze necije sazaljenje. Fuj!
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Feb 21, 2009 10:55 pm

Da stavimo an stranu to sto ga poznajem,i sto mi je komsija u selu kod dede,nista se ne poznajemo dobro,samo iz vidjenja..al zaista me nervira,mnogo je prost.........
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Feb 21, 2009 11:30 pm

Ivanna Kraljica wrote:
Taca wrote:
Jolika wrote:
Topalovic je namazan... I to jako... Ne osporavam da covek ima jako kvalitetan glas, ali ono nije bila "Vranjanka" nikako...
A sto se tice plakanja... U redu, imao je tezak zivot, ima jos ljudi koji su imali i tezi zivot od njega i sta sad? Verujem da mu je tesko i da zeli da obezbedi cerki bolji zivot nego sto je on imao, ali ipak... To njegovo plakanje nije kod mene izazvalo sazaljenje, vec naprotiv...
Ne znam zasto, ali... Mufljuz je on...

Slazem se.

svi mozete da pricate svasta,ali ga ne poznajete,pa vam je to samo utisak.ko god ga poznaje zna da je totalno drugaciji.....

Hm... Morala sam da citiram ovaj tvoj post. Kada sam procitala sta si sada napisala, bila sam malo iznenadjena, jer mi se ucinilo da si upravo ti bila ta koja je stala u njegovu zastitu kada smo mi komentarisali nase utiske o njemu. I nisam se prevarila. Sta te je sada navelo da promenis misljenje Ivanna? Izgleda da smo ipak mi bili onda u pravu, kada smo se pobunili protiv njegovog stava "Ja sam vec zvezda, ko vas sve sljivi". Pozz za tebe!
Back to top Go down
mixi-sfcdb
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
mixi-sfcdb


Број порука : 55
Age : 32
Registration date : 2008-11-16

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySun Feb 22, 2009 2:00 am

Po meni je bio solidan veceras, bolji od prosla dva puta. Nemam neke posebne simpatije prema njemu, ali sto se tice vecerasnjeg nastupa zasluzio je da prodje!
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySun Feb 22, 2009 2:02 am

Nervira me sa svojim proseravanjem! Samo cu to reci
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySun Feb 22, 2009 2:10 am

i mene nervira! ko uopste glasa za njega? sam kaze da je socijala i da nema za 'leb... pa odakle mu glasovi???
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySun Feb 22, 2009 2:11 am

vanja wrote:
i mene nervira! ko uopste glasa za njega? sam kaze da je socijala i da nema za 'leb... pa odakle mu glasovi???

Ma proserava se! Ne bih ja rekla da on nema para!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySun Feb 22, 2009 2:13 am

fzufzkt
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySun Feb 22, 2009 10:43 am

Mozda on nema para ali mozda ima sponzora hht
Sinoc bio solidan ali opet se meni ne svidja sto se toliko dernja!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySun Feb 22, 2009 1:19 pm

Milan Topalovic Topalko - Al je bilo tuge
Arrow https://www.youtube.com/watch?v=mYNFMCD3Y1s


By Kexy....
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySun Feb 22, 2009 8:44 pm

Gaga wrote:
vanja wrote:
i mene nervira! ko uopste glasa za njega? sam kaze da je socijala i da nema za 'leb... pa odakle mu glasovi???

Ma proserava se! Ne bih ja rekla da on nema para!

To vi pricate koji ga ne poznajete,zaista nema para,zivi u siromasnoj porodici,nije da ga branim sada,ali je zaista takav,to bar znam,jer mu je kuca u mom selu,a u Novoj varosi imam babu,tako da zaista nisu imucna porodica.......................
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptyFri Mar 06, 2009 1:38 pm

MILAN TOPALOVIЖ TOPALKO: POMIЉLJAO SAM NAJGORE, DA SEDNEM U AUTO I ZAKUCAM SE U BANDERU!

MILAN TOPALOVIC - Page 8 2u7loww

Milan Topaloviж, srpskom narodu miliji kao Topalko, ostavlja utisak ravnoduљnog иoveka, tridesedvogodiљnjaka koji se ponaљa kao da je ceo ћivot pevao pred tri miliona ljudi. Ali, samo spolja! Kako sam priznaje, tremu, ali i emociju koju u njemu budi takmiиenje “Zvezde Granda”, ali i popularnost koja mu se dogodila za samo nekoliko meseci, a o kojoj je maљtao иitavog ћivota, toliko ga paraliљe da jedva uspeva i da misli. Ipak, zahvaljujuжi ћivotnom iskustvu, bedi i nemaљtini koju je osetio joљ kao dete, nauиio je da kontroliљe svoja oseжanja i iskoristi ovu, po njemu ћivotnu priliku. Jer, kako sam kaћe, bog mu je dao samo glas.
Iako mnogima delujeљ priliиno hladno, u nekoliko navrata si javno i zaplakao. Obiиno na spomen imena tvoje жerkice Helene…
Mnogi misle da se foliram, ali ja sam jednostavno takav. Da zaista govorim istinu, znaju svi oni koji me dobro poznaju. Vrlo sam osetljiv kada se radi o mom detetu, jer ћelim da joj pruћim sve ono sto moji roditelji nisu meni. Nije da nisu hteli, jednostavno nije se moglo, nije se imalo para. Malo mi je i glupo da priиam o tome, jer жe neko pomisliti da na raиun svog teљkog ћivota ћelim da pridobijem simpatije naroda...

Krenimo redom. Priиa o tvom roрenju je veoma zanimljiva…
Ћiveli smo u selu Trudovu koji pripada opљtini Nova Varoљ. Kuжa mi se nalazi na samom kraju sela, a iza nje nema niиega… Niиega osim duboke provalije. Jednom reиju, kraj sveta. Toga dana kada sam doљao na svet, mama je bila na njivi. Dobila je trudove, otiљla do kuжe i porodila se na podu. Potpuno sama. A onda se opet vratila na njivu. Nije to kao danas… Jednostavno, otac i ona su radili teљko da bismo mogli da preћivimo. Jer, tamo odakle sam ja ljudi se zaista muиe. Siromaљna je opљtina, nije to kao ovde u Beogradu ili nekom velikom gradu. Na primer, kada u mom Trudovu padne sneg, samo helikopterom moћeљ da priрeљ. E, u toj nedoрiji sam ћiveo do иetvrtog razreda osnovne љkole, kada smo se preselili u Novu Varoљ.

Da li je taиno da si od kuжe do љkole svakodnevno peљaиio po pet kilometara?
Taиno je. Tako je bilo od prvog do иetvrtog razreda osnovne љkole. Leti je to bila pesma. Ali, zimi... Gazio sam sneg koji mi je onako malom bio do pojasa. Normalno, u љkolu bih uљao potpuno mokar i promrzao, a onda bih ceo jedan иas izgubio da bih se pored peжi osuљio i ugrejao. I taman kada bih malo doљao sebi, bilo bi vreme za povratak kuжi, љto je znaиilo joљ pet kilometara hodanja, sneg, hladnoжu… Kod kuжe bih opet skidao sve sa sebe i nanovo se suљio i grejao od zime.

Tvoj uиitelj je joљ tada u tebi prepoznao sklonost ka muzici...
Uиitelj je jednom prilikom doneo harmoniku i terao nas da ponavljamo tonove koje bi nam zadavao. Na kraju иasa mi je rekao: „Mali, idi kuжi i traћi od oca da ti kupi harmoniku.“ Naћalost, roditelji nisu mogli da mi ispune tu ћelju jer nisu imali novca. Tati se srce cepalo zbog toga, pa je posle dve godine, nakon sto sam prvi put traћio harmoniku, prodao seno, saиekao me ispred љkole i rekao mi: „Idemo po harmoniku!“ Ne moћete ni da zamislite koliko sam se radovao! Kada sam je dobio, nisam je ispuљtao iz ruku.

A onda si se se roditeljima preselio u grad...
U peti razred sam krenuo u Novoj Varoљi i tada sam prvi put i video autobus... Bio sam oduљevljen! Meрutim, lako je naviжi se na bolje. Poиeo sam da uћivam u tome љto mi je prodavnica na nekoliko metara od kuжe, љto su ulice osvetljene... Iako nismo imali mnogo, radovao sam se civilizaciji, ljudima oko sebe...
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptyFri Mar 06, 2009 11:38 pm

eh...sto se nije zakucao...
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptyFri Mar 06, 2009 11:47 pm

jaaaao majko mila, kako me nervira, ovo vise nije normalno... pa postoje i drugi kandidati koji takodje nisu bogati, pa ne kukaju!!!!!!!!!!! jooooooooooooooooooooooj!!! ide mi na zivce samo tako... kako uvek njegov intervju izadje pred glasanje... sve je to lepo smisljeno... ne izgleda mi ko da nema para za zivot... samo jednostavno nije bogat kao neki drugi... a to sto je iskompleksiran, to je vec druga stvar... ne mozemo da imamo sve sto pozelimo, niti su nama nasi roditelji mogli pruziti sve sto smo zeleli, tako ni on ne moze cerki pruziti sve sto pozeli...
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptyFri Mar 06, 2009 11:54 pm

HH
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Mar 07, 2009 12:10 am

pa morate ga shvatiti...Nije on normalan,zato mu je oprosteno....
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Mar 07, 2009 12:11 am

kontam ja da svako trazi put da dodje do pobede, ali ovo je vec prevrsilo svaku meru!
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Mar 07, 2009 12:15 am

bxcbx
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Mar 07, 2009 12:44 am

Nervira me uzasno!
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Mar 07, 2009 12:53 am

ja se iskreno nadam da ce ispasti, jer stvarno vise nema smisla, a i poceli su da ispadaju oni koji me nerviraju pocev od subote kad je bojana izasla izuzev marka!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 EmptySat Mar 07, 2009 4:02 am

jadaaaaaaaan... (mrzi me i da citam ovo cudo gore) gujgik
Back to top Go down
Sponsored content





MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: MILAN TOPALOVIC   MILAN TOPALOVIC - Page 8 Empty

Back to top Go down
 
MILAN TOPALOVIC
Back to top 
Page 8 of 10Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Milan Mitrovic
» Generalna Diskusija
» Milan Stankovic
» Milan Stevanovic - stevke88
» Fan Klub-Milan Mitrovic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: