ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu

Go down 
3 posters
AuthorMessage
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu Empty
PostSubject: Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu   Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu EmptyWed Feb 04, 2009 2:42 pm

Aleksandar Vuksanović (40), popularni pevač poznatiji kao Aca Lukas, ranjen je sinoć na parkingu ispred svoje zgrade u Novom Beogradu oko 19.30 vatrenim oružjem u desnu butinu. Lukas je prevezen u Urgentni centar i van životne je opasnosti.

Aca je izašao ispred zgrade u Gandijevoj ulici 66 nameravajući da uđe u svoj autombil "porše kajen", ali ga je kod poslednje u nizu garaža sačekao napadač u crnoj jakni sa kapuljačom i tamnim pantalonama. Izvadio je pištolj i ispalio hitac u asfalt, a zatim i u Lukasovu desnu natkolenicu. Zatim se dao u beg u nepoznatom pravcu, a ranjeni Lukas uspeo je da dođe do svog stana.
Primetio sam da se oko zgrade "muva" neki muškarac u crnoj jakni sa kapuljačom i uplašio sam se da će mi ukrasti automobil. Neko vreme sam motrio na njega, ali pošto nije preduzimao ništa, otišao sam kući, misleći da možda nekog čeka - kaže jedan od stanara zgrade ispred koje se desio napad.

S obzirom da je Lukasova noga usled prostrelne rane obilno krvarila, za njim je ostao u hodniku krvav trag. Jedan od njegovih suseda je čuo pucnjeve i izašao ispred zgrade, kada je primetio krvav trag koji vodi do stana četiri.
- Pokucao sam na vrata i zatekao Acu teško povređenog. Bio je uplašen. Odmah sam pozvao Hitnu pomoć - priča komšija koji je želeo da ostane anoniman.

Lekari Hitne pomoći su mu odmah pružili prvu pomoć i prevezli ga u Urgentni centar.
- Pevač je zadobio prostrelnu ranu desne butine koja je previjena i očekuje se brz oporavak. Pregledali su ga i vaskularni hirurg i ortoped i utvrdili da je metak na svu sreću promašio i kost i krvne sudove, a od oporavka zavisi kada će biti pušten iz bolnice- rekao je Drago Jovanović, portparol Urgentnog centra.
Prema nezvaničnim saznanjima "Blica", Aca Lukas je od ranije poznavao napadača, ali je motiv napada za sada nepoznat.

Buran život
Aca Lukas nije krio svoje probleme s drogom i kockanjem, ali tvrdi da se tih problema nedavno rešio. Poznat je po skandaloznim izjavama zbog kojih su mu zamerale mnoge kolege. Jedan od najpopularnijih folk pevača na Balkanu, svoj nadimak je dobio po splavu na Savi na kom je započeo svoju karijeru. Snimio je petnaestak albuma, od kojih je poslednji „Lešće“ 2008. godine izazvao veliku pažnju javnosti zbog kontroverznog omota. Ovih dana najavljeno je da će zajedno sa Oliverom Mandićem i Sašom Ćurčićem krajem februara otvoriti noćni klub u Ulici Zmaja od Noćaja. Prema njihovim rečima planirano je da diskoteka ima „senzacionalistički” program do sada neviđen u regionu po ugledu na poznatu „Diskoteku 54“ u Njujorku. Lukas je bio uhapšen u akciji „Sablja” 2003. zbog neovlašćenog posedovanja oružja i bliskih veza sa Miletom Lukovićem Kumom i Dušanom Spasojevićem Šiptarom, ubijenim vođama zemunskog klana. Tada je izdržao četvoromesečnu zatvorsku kaznu.
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1930
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu Empty
PostSubject: Re: Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu   Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu EmptyWed Feb 04, 2009 4:53 pm

Bas mi je zao sto je upucan...
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 566
Age : 32
Ëîêàöè¼à : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu Empty
PostSubject: Re: Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu   Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu EmptyFri May 01, 2009 9:53 pm

ovi novinari kad ne bi nesto uh da nekazem
kakav buran zivot?
nigdje veze*aca je kralj gzu
upucale su ga ljubomorne duse
aca fguzl
hvala bogu pa je PREZIVJEO I NIJE NISTA OZBILJNO BILO pppppppp
Back to top Go down
Sponsored content





Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu Empty
PostSubject: Re: Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu   Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu Empty

Back to top Go down
 
Aca Lukas ranjen na parkingu na Novom Beogradu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: