ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Dzet-Set Novosti

Go down 
+7
LJUBISA
Salem
jocin fan
Djodjo
Gaga
Ivanna 94
Nenad
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1930
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 3 EmptyThu Sep 23, 2010 12:40 am

Boki 13 odao počast bivšem dečku!

Da li u želji da šokira javnost ili zaista vođen idejom da oda počast svom navodnom bivšem dečku, tek Boki 13 je uradio novi fotosešn, koji potpisuje Dejan Milićević.

Dzet-Set Novosti - Page 3 Boki1

“Novi CD se privodi kraju i tu će biti i autobiografska priča koja će pratiti slike koje imate. Publika od mene očekuje nešto pompezno i nesvakidašnje, a Dejan i ja smo se potrudili da kao i uvek uradimo nešto drugačije. Ne bih previše da komentarišem slike. Svestan sam da u prvi mah izgledaju morbidno, ali imaju svoju priču, a i tako nešto je potrebno u ovom svetu šoubiznisa. Nadam se da će se mojoj publici svideti, a ja ću se potruditi da i spot bude neprevaziđen”,izjavio je Boki za Alo.

Fotografije će pratiti novi album makedonskog šoumena.
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1930
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 3 EmptyThu Sep 23, 2010 12:41 am

Pišekica ode u pevačice!

Nakon uloge u seriji “Najbolje godine” Nikolina Pišek odlučila da se upusti i u muzičke vode.

Dzet-Set Novosti - Page 3 Nikolina

Nikolina je poslednjih meseci u medijima najavljivala jedan potpuno novi projekat, međutim niko nije ni mogao da pretpostavi da će se okušati kao pevačica. Odlučila je da snimi duet sa Sašom Kovačevićem, na tekst i muziku Dušana Alagića. Pesma će biti izdata kao singl i govoriće o tome kako je Saša potpuno odlepio za Nikolinom.

Duet Nikoline i Saše će biti premijerno puštena u emisiji “Ekskluziv” na Prvoj srpskoj televiziji, a uskoro će biti sniman i spot.
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1930
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 3 EmptyThu Sep 23, 2010 12:44 am

Novi estradni rat: Bašanović vs Karleuša

Sukob nekadašnjeg estradnog menadžera, sadašnjeg člana Srpske naprednjačke stranke, Zorana Bašanovića i Jelene Karleuše poslednjih dana puni novinske stupce.

Sve je počelo intervjuom koji je Bašanović dao jednom dnevnom listu, u kome je pored političara potkačio i Karleušu.

Dzet-Set Novosti - Page 3 JK_Basanovic

“Sa Jelenom Karleušom nisam imao nikakvu saradnju. Ja sam za nju sve učinio, ona za mene ništa. Napravio sam joj karijeru, sa 17 i po godina je odveo na televiziju, platio sve troškove njenog prvog CD-a „Ogledalce“, autore, spot Dejanu Milićeviću. Prvo što je Karleuša uradila, a maksimalno se potrudila, jeste da preko novina indirektno izvređa moju tadašnju devojku i zaštitni znak. Kao čovek koji je moralan, ne zato što sam bio Draganin momak, morao sam da zaštitim tada najveću zvezdu u zemlji od jednog žutokljunca koji se tek pojavio, a koji mi je zabijao nož u leđa”,rekao je tada Bašanović i dodao da je Karleuša koristila svaku priliku da hvali Cecu, a vređa Draganu.


Karleuša je u svom stilu odgovorila na Bašanovićeve navode i iznela argumente u svoju odbranu.

“Znači, slučajno je zaboravio da kaže koliko je od mene zaradio. Zaboravio je da kaže i da smo na njegovu inicijativu prekinuli saradnju davne 1997. godine!. Znači, na mom početku. Tada sam još bila maloletna. Vidim da pominje Draganu i Cecu. Odakle mu pravo?! Dragana je moja prijateljica koja je od tog Bašanovića pobegla glavom bez obzira! Uništavao joj je život, lagao kako su Draganina i Tonijeva deca u stvari njegova. Kao što je tada pokušavao da zavadi pa vlada, sada istu priču nastavlja! Samo što se na tu priču više niko ne prima. Terao me je da pljujem Cecu jer ga je Arkan ošamario! Nisam htela, pa me je svakodnevno ribao.”

Nakon ove Karleušine izjave, Bašanović je odlučio da se ponovo oglasi, rekavši da ga je JK pomešala sa nekim, pošto je poznata po tome jer je jednom muža zamenila telohraniteljem!

“Nemam komentar na takve laži i nebuloze, jer mislim da me je Jelena Karleuša pomešala sa nekim, a ona ima taj običaj. Sećate se da je pre nekoliko godina svog muža pomešala sa telohraniteljem u tamo nekom džipu”,rekao je Zoran, na šta mu je Karleuša, koja je baš nedavno rekla da se zalaže za kulturu na medijskom nebu Srbije, poručila da je pi**a!


“Sa gnušanjem, jedino što imam da kažem je da reči tog čoveka najbolje govore o njemu samom. Za mene, muškarac koji napada i vređa žene po novinama nije muškarac već pi**a. Ne želim više da dajem bilo kakav komentar.”
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 1930
Age : 30
Ëîêàöè¼à : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Dzet-Set Novosti - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 3 EmptyThu Sep 23, 2010 12:46 am

Kaja proslavila rođendan u Kanu!

Pop pevačica Katarina Duvnjak nedavno je proslavila dvadeset i sedmi rođendan i tim povodom otputovala je u društvu menadžera na nekoliko dana kod prijatelja u Kan, koji su se potrudili da joj obezbede nezaboravan provod.

Dzet-Set Novosti - Page 3 Kaja

“Dobila sam poziv da odem kod mog druga i njegove supruge i tamo proslavim rođendan. Bili smo smešteni u njihovoj vili u eksluzivnom naselju Superkan, koji može da se uporedi sa našim Dedinjem, s tim što tamo standard neuporedivo veći nego kod nas. Danju smo obilazili tržne centre i plaže, a noću klubove. Rođendan sam slavila u čuvenom Baliju, a u sećanju će mi ostati i Budha bar koji je otvorio princ Albert i koje je omiljeno mesto za izlaske brojnih svetskih zvezda, među kojima su Džordž Kluni, Monika Beluči, Ališa Kiz i mnogi drugi”sumira utiske Kaja.

Dzet-Set Novosti - Page 3 Kaja-1

Dzet-Set Novosti - Page 3 Kaja-2

Po povratku u Beograd pevačica je nastavila da radi na pripremama za izlazak novog albuma.
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Sponsored content





Dzet-Set Novosti - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Dzet-Set Novosti   Dzet-Set Novosti - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Dzet-Set Novosti
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: