ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/

Go down 
+18
naajarealista
Milan
Meri_83
nino-nensy
Daca_Dajana
VOLIM TE BILJO
Natasa93
Moni_mk
Gaga
Taca
jOcke
vanja
Sasa Katancic je pobednik
skolarac
Duska
Salem
LJUBISA
Nenad
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Ko se vraca?
Aleksandar Zivanovic
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_lcap19%Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_rcap
 19% [ 5 ]
Goran Kamberovic
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_lcap0%Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Igor Ilic
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_lcap0%Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Balsa Vujicic
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_lcap4%Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Bojan Grujic
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_lcap8%Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Marko Andrejic
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_lcap0%Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sasa Katancic
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_lcap31%Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_rcap
 31% [ 8 ]
Nebojsa Vojvodic
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_lcap38%Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Vote_rcap
 38% [ 10 ]
Total Votes : 26
 

AuthorMessage
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 9:58 pm

MiraFan wrote:
Slazem se Nenade, ali ne i za OT. Djaba sto oni znaju da pevaju kad sutra niko nema da snimi album niti da bude popularan, zna se da srpsku estradi cine tabloide koje su vecinom na strani granda. Sve to ce zavrsiti kao IDOL. I najbitnije, njima tamo namecu pesme koje ce da pevaju ko da ih muce sa pesmama, namesto da uzivaju u njima, sto u grandu i nije tako, svako izabere pesmu koju ce pevati. Ovi u grandu ima da snime pesmu kakvu - takvu. Ipak Sale drzi estradni monopol u Srbiji. I jako bitan faktor: oni u OT imas ih iz svih republika, malo morgen da taj organizator OT moze da kontrolise sve finaliste u razlicitim republikama. Nije ovo Jugoslavija, da se razumemo.


Taco, i Mira ima ugovor sa grandom, pa sta?
Grand nije napravio zvezdu od Miru, ona je zvezda i bez grand produkcije.
Sto se mene tice ona bi mogla komotno da se makne odatle, ali veoma je pasivna u pogledu marketingu pa bolje nek cuci kod cika Srale.


Slazem se da Srale drzi estradni monopol (seljacki), ja GRAND nisam gledao ihahaj, niti me interesuje! Grand ce za mene biti seljacki sve dok budu drzali Stoju, Gogu, Olju i ostale napuhane zabosilikonske krpe... OT je dostigla popularnost kod nas, nemoze NIKO da kaze da OT nije popularna! ZG jesu popularnije iz razloga koji je svima nama dobro poznat(Srbija brale) ... Ne razumem zasto nas narod uvek kaze daj nesto nase kad zele folk! Kad folk i nije nasa muzika! Folk se pojavio, nazalost, sedamdesetih godina... I od tada je FOLk uticao na mladez u Srbiji... Ali, i njemu ce doci kraj jednom, nadam se!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 9:59 pm

Stanite malo, nismo se razumeli. Ja ne volim grand produkciju zbog Mie, Goge i kompanije, ali gledam to jer sva sreca jos uvek je ostalo kvalitet u grandu. Poznajem mnogo njih sa estradi, ne govorim o pevacima vec o tekstopiscima, novinarima, koji imaju ugovor sa grandom, pa otvoreno pricam sa njima o tome bez ikakvih kompleksa i strahovanja. To je za njih posao, nije ko sto mi shvatamo, zabava, ovo ono, danas jedna kuca, sutra druga, danas jedan izvodjac, sutra drugi. Ranije bio je ZAM najpopularniji, sada je GRAND, sutra bice neka druga kuca, niko se nece vezati za jednu kucu to je sigurno.

A OT ne podrzujem, jer mi je to jako smesno. Niko od njih nece biti popularan i zavrsice sve to kao sa IDOLom, jako je neizvodljivo kontrolisati sve te izvodjace u svih republika ex jugoslavije. I jako mi je smesna ta organizacija, ja ti dam pesmu ti pevas. Sto mucis kandidate bre covece, nek peva ko sta hoce. Njima tamo namecu muziku! A da ne pricam o periodu kad je Tucakovic bila u ziriju. Oni tamo glume neko poprok ludilo, pljuvaju grand i turbofolk muziku, a sa druge strane zvali Marinu u ziriju koja je najzasluznija za vecina hitova u grandu. Totalno nedefinisano. OT je srednjozalosna. Sad je IN, ali na kraju niko od tih nece snimiti album biti bice popularan, setite se samo IDOL-a, radili su na slicnom principu i nista nisu postigli.


Last edited by MiraFan on Sun Dec 14, 2008 10:00 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:00 pm

A zasto si onda admin foruma Sladjane Stajic? I ona pripada Grandu i peva muziku koja se peva u Grandu!
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:01 pm

Tako je bilo i prosle sezone-kako ko ispadne,odmah njegovi obozavatelji krenu da guslaju:nas kandidat je ispao jer je urban,kulturan,nije za grand seljanu,sta mu bi da se prijavi kad je on rocker/pop pevac/blueser u dusi...
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:02 pm

Pa volim Sladju zato sto dobro peva! Ja nisam rekao da u grandu nista ne valja! Projekat ZVEZDE GRANDA je za mene do sada najbolji projekat u Srbiji! Ja pricam o GRANDU kao kuci koja drzi Miu, Gogu itd... ZVEZDE GRANDA su pun pogodak!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:03 pm

Ja licno volim Miu! Ima jako dobre pesme!
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:04 pm

Pa dobro, svako slusa ono sto voli...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:06 pm

Ima mozda dobre pesme, ali njen glas, pa jos i onaj mizerni spot, bolje da ne komentarisem. Shvatite da nije sve do pesmi, treba covek da zna da peva pa onda sve ostalo.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:33 pm

Kazes Zvezde granda pun pogodak, a spustas ih i dizes suparnike - OT.

Pokopavas se jos vise Nenade.
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:37 pm

Taca wrote:
Kazes Zvezde granda pun pogodak, a spustas ih i dizes suparnike - OT.

Pokopavas se jos vise Nenade.

ZVEZDE GRANDA SU PUN POGODAK, ALI VISE SIMPATISEM OT ZBOG TOGA STO PREFERIRA POP I ROCK!

Nauci prvo da citas, pa tek onda donosi cinjenice! Ok ?
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:38 pm

Citam ja vrlo dobro.... I ostali, a cini mi se da ce i Sladja jako dobro procitati sve.
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:41 pm

Naravno da ce procitati, sta ima lose u mojim postovima ? ovaj forum je javni, zar ne? A i ti bi trebala da pripazis malo na postove, vec si dobijala banove zbog postova i nedolicnog ponasanja!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:44 pm

Ne, dobijala sam ban jer si ti navijao za Sasu i jer je Sasa ZG, pa nije vazno sto on vredja ljude... A ti si mi neki admin, treba da se stidis... Jadno je i bedno sto ce ovaj forum da propadne zbog takvog admina, koji pljuje ZG...
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:46 pm

Taco molim bez Sasinog imena!
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:47 pm

ja opet kazem da PRONADJES POSTOVE U KOJIMA SAM PLJUVAO ZVEZDE GRANDA!
Draga Taco, tebe pamcenje bas izdaje, posvadjala si se sa 70% ovog foruma, samnom ti to nece uspeti!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Sasa Katancic je pobednik
Pričalica
Pričalica



Број порука : 343
Registration date : 2008-11-29

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:50 pm

Taca wrote:
Ne, dobijala sam ban jer si ti navijao za Sasu i jer je Sasa ZG, pa nije vazno sto on vredja ljude... A ti si mi neki admin, treba da se stidis... Jadno je i bedno sto ce ovaj forum da propadne zbog takvog admina, koji pljuje ZG...
Ne diraj Sasu! I on je bio banovan kao i ti, tako da nemoj njegovo ime da uzimas ako hoces da vredjas! Covek ti nista nije skrivio da bi ga prozivala, a poruke koje si pisala i zbog kojih si banovana su obrisane, prvenstveno da bi isti taj Admin koga sad prozivas zastitio tebe! Tako da je bolje da se ne javljas! hht
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:52 pm

tako je! Umesto da nam zahvali sto smo mozda i nerealno stali na njenu stranu, ona jos napada!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:55 pm

U tome se slazem sa vama!
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:56 pm

A ja mislim da se ova tema vec treba zakljucati i prebaciti u arhivu, jer je baraz prosao i samo se bezveze pise, sta kazete?
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 EmptySun Dec 14, 2008 10:58 pm

Slazem se! Ova tema se salje u korpu
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Sponsored content





Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/ - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/
» Koga vracamo u takmicenje od muskih kandidata?
» Koga vracamo u takmicenje od zenskih kandidata?
» Ko napusta takmicenje?
» Koja devojka napusta takmicenje?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: