ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ivana Micovic, dvojnica Seke Aleksic;, u CKM-u

Go down 
AuthorMessage
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
ÁđîĽ ďîđóęŕ : 5227
Age : 36
ËîęŕöčĽŕ : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Ivana Micovic, dvojnica Seke Aleksic;, u CKM-u Empty
PostSubject: Ivana Micovic, dvojnica Seke Aleksic;, u CKM-u   Ivana Micovic, dvojnica Seke Aleksic;, u CKM-u EmptyFri Sep 05, 2008 10:44 pm

Dvojnica popularne folkerke Seke Aleksić, Ivana Mićović, ukrasila je naslovnu stra novog, septembarskog broja magazina za muskarce CKM, koji je detaljnije predstavlja i u rubrici “Cice sa naslovnice”. Pozurili smo po novine…

Dvojnica popularne folkerke Seke Aleksić, Ivana Mićović alijas Ekstra Seka, nije pred medijima nikad krila da je fascinirana likom i delom Aleksicke. Ali, isto tako se ne zadovoljava time da bude samo njena bleda senka. Snimila je i pesme za “Grand”, ali se sa “pravom” Sekom jos nije upoznala…
Nista zato, upoznajte vi sada Ivanu!
Ova devojka je, naime, ukrasila naslovnu stranu novog, septembarskog broja magazina za muskarce CKM, koji je detaljnije predstavlja i u rubrici “Cice sa naslovnice”. Pa, odlucite hocete li zbog ove cice pozuriti na kiosk, a dotle prociatjte i sta je “Ekstra Seka” ispricala za CKM.

CKM: Kako se desi da neko poželi da bude dvojnik nekome?
Ivana Mićović: Desi se slučajno! Nisam se ja baš pripremala da budem nečija dvojnica. Nisam išla u školu za dvojnice (smeh). Desilo se to da mi u izlasku prilaze ljudi koji jednostavno započinju priču koliko me vole, mene i moje pesme, moj stil, izgled… A kad počnu da mi traže autograme, jasno mi je da je sličnost i više nego “površna”. Kada su me se Sekom pobrkali i ljudi koji su je upoznali, znala sam da mogu komotno da budem njena dvojnica.
CKM: I kako je to biti Seka Aleksić?
I.M.: Nemam pojma, morate da pitate Seku Aleksić. Ja samo znam kako je to strašno mnogo ličiti na Seku. Zabavno je! Počelo je kao zezanje, ali sada već imam ozbiljnih ponuda. Nastupam. Snimila sam pesme za “Grand”. Svoje pesme! Kada su me pozvali u studio, mislila sam da je to malo previše, ali ispostavilo se da umem da pevam. Čak bolje od nekih koje to rade mnogo duže i “na sva zvona”.

Ime i prezime: Ivana Mićović
Godište: 1989.
Visina: 175 cm
Omiljeni film: “Van Helsing”
Omiljena knjiga: “Poljubac u doba kuliranja” Zorice Tomić
Omiljeno jelo: špageti
Omiljeni auto: Posche 911
Životni moto: “Imaj jasan cilj i veru u sebe”
Back to top Go down
 
Ivana Micovic, dvojnica Seke Aleksic;, u CKM-u
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» JK vs. SEKA ALEKSIC
» Seka Aleksic
» Ivana Selakov
» Fan Klub-Ivana Pavkovic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: