ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Prijatelji pevaju o "Dva Druga"

Go down 
2 posters
AuthorMessage
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Prijatelji pevaju o "Dva Druga" Empty
PostSubject: Prijatelji pevaju o "Dva Druga"   Prijatelji pevaju o "Dva Druga" EmptyWed Sep 03, 2008 7:07 pm

Željko Samardžić i Kemal Monteno snimaju duet na inicijativu zajedničkog prijatelja Dražena Golemovića. Tako se ostvarila želja mnogih fanova dvojice popularnih kantautora. Radni naziv pesme je „Dva druga“, a muziku je radio Kemal Monteno na tekst Marine Tucakovic. Za aranžman je bio zadužen Nikša Bratoš, u čijem studiju u Zagrebu je pesma konačno i snimljena.
Kemo i ja smo godinama prijatelji. Mnogi su mislili da smo u svađi i da ne govorimo pošto se on nije pojavio na mom koncertu u Beogradu neposredno posle rata u BiH. Međutim, Kemo tada nije mogao da dođe jer je zaista preživeo težak period u Sarajevu i nije mu bilo do pevanja. Potom se sve smirilo i stvari su se vratile na svoje mesto. Mi nismo zaista nikada prekidali prijateljstvo - priča za „Blic“ Željko Samardžić i dodaje: „Kemo je stariji od mene i on je za mene uvek bio neka vrsta učitelja i uzora. On je na početku moje karijere uradio nekoliko pesama za mene koje su objavljene na mojoj prvoj ploči. Potom smo se često sretali i uvek se rado sećam naših susreta. Mislim da će pema koju smo ovih dana snimili kao duet biti rado slušana u svim zemljama bivše Jugoslavije“.
Samardžić planira da duet s Montenom uvrsti i na novi album.
Back to top Go down
Golub
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
Golub


Áðî¼ ïîðóêà : 76
Registration date : 2008-08-15

Prijatelji pevaju o "Dva Druga" Empty
PostSubject: Re: Prijatelji pevaju o "Dva Druga"   Prijatelji pevaju o "Dva Druga" EmptyWed Sep 03, 2008 9:38 pm

Mislim da ce pesma postati hit... Osim ako Zeljko nesto ne zabrlja...
Inace, Kemal gubi glas i ovo mu treba biti poslednja pesma , po meni!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Prijatelji pevaju o "Dva Druga" Empty
PostSubject: Re: Prijatelji pevaju o "Dva Druga"   Prijatelji pevaju o "Dva Druga" EmptyThu Sep 04, 2008 4:00 pm

zavisi od ritma... garant ce biti neka sevdalinka... sto pogadja stariju populaciju...
cucemo... :smehglamur:
Back to top Go down
Sponsored content





Prijatelji pevaju o "Dva Druga" Empty
PostSubject: Re: Prijatelji pevaju o "Dva Druga"   Prijatelji pevaju o "Dva Druga" Empty

Back to top Go down
 
Prijatelji pevaju o "Dva Druga"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PRIJATELJI FORUMA
» FVB Emisija "Zezancija"
» .." UPUSTVO ''..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: