ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 NATASA MILINCIC

Go down 
+26
Moby
semy
reky
jocin fan
ivana
Gaga
Gaga*93
Ivanna 94
Sasa Katancic je pobednik
jovanica
danijel
jOcke
LJUBISA
STEF86
nino-nensy
skolarac
nickyyy
Boojan
Taca
natasa
olja
Jelenaaa
vanja
Salem
MiraFan
Nenad
30 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Next
AuthorMessage
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:02 pm

auuu nale...e ne znam sto si ti ispala..iskreno nije mi to bilo ni u posvsti...ti ispade a prodje ona ceranicka sto cetri tona ne moze da sastavi....a kad joj cujem onaj konjski vibrato gadjao bi je tupim predmetom uglavu!!!! gujgik
kako si mi nale?poljubac i jedno srce za tebe.... srce
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:05 pm

Kome je lako? Ali dobro je kad covek to prizna. Posto vecinom danas na estradi takmice se ko ima bolje cipele ili ko koju marku nosi, kolko je ovo platio, kolko je ono platio, evo sad mi pada recimo na pamet jedna emisija kad je bila diva jk kod lee kis sa majkom divnom, pita je divna kao kolko si onu tasnu platila, a ova hladno kaze "pa mama tolko kolko sto je bilo para na tvoju karticu". To je tako bedno i mizerno. Ne volim takve 'pevacice' a ima ih mnogo danas.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:06 pm

Necu vise da pametujem,ali verovatno sam starija od vas i mozete puno da naucite samim tim sto sam starija.Covek i kada dobija i kada gubi treba da ostane svoj i da sledi svoju intuiciju.Meni ovo nije bilo prvo pojavljivanje na tv-u,a opet sam normalna,moji prijatelji bi vam to potvrdili.Jednoj drugarici sam otvorila dusu,trebala je da spava kod mene i tako zaginemo celu noc da pricamo o mom zivotu,na kraju me je pitala-IZVINI,JEL'NECES MOZDA DA ME DO SUTRA SKUVAS U LONCU?
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:15 pm

no coment
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:24 pm

Nikada ne znamo zasta je nesto sto se desilo dobro...U zivotu su mi se desavale lose stvari koje su posle donele na nekim drugim poljima,na primer:moji roditelji su ziveli u braku tri meseca,upoznali se,zavoleli,vencali,ona je zatrudnela samnom i on premine u svojoj 24 godini zivota.Svi su je nagovarali da me abortira,posto je imala 19 g.,zato sam rodjeni borac,jer kada se rodite posle smrti roditelja,vec ste obelezeni da budete i musko i zensko.Ja sve sto naumim ,to i ostvarim.Zbog te osobine koju imam,mnogo sam jaka,ne moze nista da me slomi,jedino cega se plasim su razne bolesti,jer nemas nista,ako nemas zdravlje,mada,vise se plasim za zdravlje najblizih,nego za svoje!E,to je zeznuto skroz,kada vam je neko bolestan!Sve ostalo vam je igra koju prihvatite ili ne!Pzdrav za Miru fan,Nensy,Vanju,Salem,Sanci!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:26 pm

pozdrav i za tebe natasa! yyyyyy
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:30 pm

natasa wrote:
Nikada ne znamo zasta je nesto sto se desilo dobro...U zivotu su mi se desavale lose stvari koje su posle donele na nekim drugim poljima,na primer:moji roditelji su ziveli u braku tri meseca,upoznali se,zavoleli,vencali,ona je zatrudnela samnom i on premine u svojoj 24 godini zivota.Svi su je nagovarali da me abortira,posto je imala 19 g.,zato sam rodjeni borac,jer kada se rodite posle smrti roditelja,vec ste obelezeni da budete i musko i zensko.Ja sve sto naumim ,to i ostvarim.Zbog te osobine koju imam,mnogo sam jaka,ne moze nista da me slomi,jedino cega se plasim su razne bolesti,jer nemas nista,ako nemas zdravlje,mada,vise se plasim za zdravlje najblizih,nego za svoje!E,to je zeznuto skroz,kada vam je neko bolestan!Sve ostalo vam je igra koju prihvatite ili ne!Pzdrav za Miru fan,Nensy,Vanju,Salem,Sanci!

Lepo je to sto si borac bila i ostala! Samo glavu gore! Ti znas da vredis i da si kvalitetan pevac, tako da... jjj
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
skolarac
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 121
Registration date : 2008-09-29

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:31 pm

mira fan je 100% u pravu,zvezde i zvezdice se takmice ko ce biti skuplje obucen,voziti bolji auto i sl,jadno,bedno i mizerno,ja sam gledala emisiju u kojoj se jk hvalila svojoj mami koliko je platila kais,a citala sam da se hvalila i db koliko je platila torbu,pa kad je bila prozvana da je odgovorila nesto u fazonu kao sto ona sebi nebi kupovala skupe stvari ako narod nema pare sta ona ima sa tim,nesecam se dal je to bilo nesto izmedju nje i gt,al u svakom slucaju ako je to tacno sa njene strane je mizerno jer je od nje zvezdu napravio upravo taj narod!a narod od koga uzimaju pare jedva sastavlja kraj sa krajem,a i u narodu zavladao taj prestiz,ja sam ceasto na zapadu i koliko su ljudi opusteniji,niko nije opterecen glupostima kao nas narod,tako da smo mi nacija kojoj masu stvari radi po uzoru na zvezde i zvezdice yyyyyy yyyyyy fguzl hht
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:32 pm

poz i za tebe nale... :smehglamur:
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:35 pm

srce
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:43 pm

Ja vozim Suzuki Maruti,treba mi 100 godina od Plane do Beograda,pa mi ne fali nista!Razumem da kada si slavan to vuce jedno drugo,ali Merlin vozi golfa ,a za mene je on ludilo zvezda!Kada sam radila u austriji,spavala sam u njegovoj hotelskoj sobi noc posle njegovog gostovanja,a energiju koju sam osetila ne mogu vam opisati!Kao,je....ote ovde Merlin spavao?!?!?!Do ja....a! Zvezdaaaaaaaaa!
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:45 pm

Vi ste ovo srce doziveli kao da idem?ma,ne idem ja nigde,mogu sa vama jos da pricam
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:45 pm

skromnost je vrlina... bar za mene... bxcbx
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:46 pm

natasa wrote:
Vi ste ovo srce doziveli kao da idem?ma,ne idem ja nigde,mogu sa vama jos da pricam
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee fzuo fzuo fzuo fzuo fzuo
pa nale sta ces pevati 20 tog??
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:47 pm

najvaznije je ponasati se kao normalna osoba, ne sad da ako si popularnan/na odmah se vines u nebesa i ti sad kao neka zvezda (primer jk)
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:52 pm

Mnogo su mi slatke ove slicice cica glise hht fguzl xyyy jjj morala sam malo da bacim pogled na njih,nenade hvala na cmokic sa cica glisom.Pitajte me nesto'BREEEEEE!!!!
Znate li mozda da sam imala i popa medju fanovima?Majke mi!E,to me je kad sam ispala ,slatko nasmejalo
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:55 pm

nemam pojma sta cu pevati,ali ovog puta idem srcem. wzwe
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:55 pm

Nato, jesi se upoznala sa Sladjom Stajic ?
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 3:56 pm

hht hht hht hht
U JOS SAMO FALI CASNA SESTRA PA BRE TI CES CELO MANASTIR U STUDIO DA DOVEDES xxxx hht ttttttt
SOPER POP IMA UKUSA!!! gbn
E DA,PA NISI OGD STA PEVAS?IMAS NESTO U PLANU?
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 4:00 pm

Sladja je skroz ok osoba,fina ,vaspitana devojka i meni mnogo draga.Da,upoznale smo se.
ne znam sta cu pevati,a i ogovorila sam na 16 strani da cu ici ovog puta srcem. wzwe
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 4:02 pm

Lepo... Ima li neka ZG sa kojom nisi popricala ili da ti je antipaticna ?

I da... Ko ti je favorit ?
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 4:03 pm

PA TO JE NAJBITNIJE...E DA NESO KAKO SE NE BI UPOZNALA SA SLADJOM PA PEVAJU U ISTOJ GRUPI...HMM. xxxx
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 4:05 pm

Pa otkud znam, citao sam da su se Tanja i Bane upoznali tek kad su spojili grupe! Tako da...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 4:08 pm

P JBG ONI SU BILI ODVOJENI TAKO DA..NATASA SE NAJVEROVATNIJE UPOZNALA SA SLADJOM JOS U BABAMA...
Back to top Go down
natasa
Pričalica
Pričalica
natasa


Female
Број порука : 287
Age : 44
Registration date : 2008-10-21

NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 EmptyWed Nov 12, 2008 4:12 pm

uh ,ima,ali kasljuc,kasljuc...Topalko mi je iskren lik,Marko Markovic me obozava kao pevacicu,bar mi je tako rekao,Topalko me je podrzavao na slican nacin,Katancic me zvao da pevam rodjendan Harisa Dzinovica,sto sam i prihvatila,tada me je pohvalio Haris licno,a on retko koga hvali.To su neki ljudi skojima sam bliza u komunikaciji,imam i favorite,ali ne bih da ih izdvajam dok se ne zavrsi takmicenje.
Back to top Go down
Sponsored content





NATASA MILINCIC - Page 8 Empty
PostSubject: Re: NATASA MILINCIC   NATASA MILINCIC - Page 8 Empty

Back to top Go down
 
NATASA MILINCIC
Back to top 
Page 8 of 41Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Next
 Similar topics
-
» Natasa Bekvalac
» Natasa Bekvalac
» Natasa - naajarealista
» Natasa Pavlovic - Natasa93

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Ispali Kandidati :: Zenski kandidati-
Jump to: