ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Dino Merlin

Go down 
AuthorMessage
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Dino Merlin Empty
PostSubject: Dino Merlin   Dino Merlin EmptyWed Sep 22, 2010 9:25 pm

Vase misljenje o ovom pevacu ?

Dino Merlin: Na proleće pevaću u Beogradu

Dino Merlin Dino%20unutra%20cscena

Dino Merlin najavljuje da će nakon više od 20 godina, ponovo zasvirati u srpskoj prestonici. "Već neko vreme intenzivno smo fokusirani na Beograd i Srbiju. Iskren da budem, trebalo je i sad, ove jeseni, ili negde do Nove godine da organizujemo koncert, ali smo ipak odlučili da na proleće dođem u Beograd!", rekao je Dino. Na pitanje kako objašnjava fenomen da na njegove nastupe dolaze ljudi različitih vera i nacionalnosti, muzičar je odgovorio: "Ceo svoj život promovišem kulturu življenja, jedan srednji put i jednu normalnost. Ne uskraćujem pravo nijednoj grupi ni skupini da bude šta god hoće, ali ne dam ni da se meni uzima pravo da budem normalan, tradicionalan i liberalan. Sve u životu može biti i lek i otrov. Zavisi u kojim količinama to konzumiraš. Ljudi znaju da meni ne trebaju skandali. Najveći skandali su moje pesme i poruka koju šaljem, a to je da žive život dostojan čoveka i da svima daju mogućnost da se njihov individualizam razmaše. Red je najveći nebeski zakon, a red je nešto što promovišem i nešto čemu želim da učim mlade ljude." A da li je teško biti Dino Merlin? "Lako je na bini, a teško u privatnom životu. Danas svako može biti Dino Merlin. Nemam, recimo, profil na 'Fejsbuku', a ljudi me svakodnevno sreću i kažu: 'Ej, sinoć sam pričao s tobom'! Danas mi je mnogo teško da se sklonim od pogleda znatiželjnika, jer nema više mesta gde se možeš skloniti od javnosti. Popularnost ima svoje dobre strane, a ponekad se i zloupotrebljava", rekao je Merlin za "Kurir".
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
 
Dino Merlin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: OFF TOPIC :: Estrada i TV :: Estrada-
Jump to: