ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SLOBODAN VASIC

Go down 
+24
angela_jordanovska
naajarealista
Daca_Dajana
Ivanna 94
Milan
jOcke
Tasha
Gaga
Elena^
jocin fan
stasa_carica
Sasa Katancic je pobednik
Gaga*93
Duska
Natasa93
Makica
danijel
LJUBISA
mixi-sfcdb
Salem
Joca
Taca
vanja
Nenad
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 1:49 am

Meni se bas nije svideo!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 1:54 am

JEEE!!!!!!!!!!!PROSAO I SLOBA!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 4:06 am

Bambiko pa sta ti bi veceras? Zavijao si kao da si ceo dan gutao sirene za objavu opasnosti od bombardovanja. Ipak ja i dalje navijam za tebe, spremi se malo bolje za sledeci nastup, nije red da jos ispadnes.
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 3:49 pm

sloba je bio super.....medju troje najboljih juce....
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 4:12 pm

super je bio!!!
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
mixi-sfcdb
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
mixi-sfcdb


Број порука : 55
Age : 32
Registration date : 2008-11-16

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 5:16 pm

Cestitam! Super si bio, jeste da je moglo i bolje ali ti tek treba da ucis i napredujes. Idemo dalje, nisam ni sumnjala da neces proci!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 5:33 pm

Duska wrote:
Bambiko pa sta ti bi veceras? Zavijao si kao da si ceo dan gutao sirene za objavu opasnosti od bombardovanja. Ipak ja i dalje navijam za tebe, spremi se malo bolje za sledeci nastup, nije red da jos ispadnes.

hht hht hht
bxcbx
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 6:23 pm

Ja sam za sada gledala samo snimak sa you tube, loseg je kvaliteta, tako da sam mozda zbog toga stekla los utisak. Ali vec skidam snimak cele emisije tako da cu imati bolji uvid hehhe... Uvid? Kao da sam ja ziri, k'o da je sada vazan moj utisak, ali 'ajde...
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 6:24 pm

Duska wrote:
Ja sam za sada gledala samo snimak sa you tube, loseg je kvaliteta, tako da sam mozda zbog toga stekla los utisak. Ali vec skidam snimak cele emisije tako da cu imati bolji uvid hehhe... Uvid? Kao da sam ja ziri, k'o da je sada vazan moj utisak, ali 'ajde...

nisi zato, stvarno je lose pevao. moze on to i bolje. bxcbx
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 6:39 pm

Ma svi su sinoc podbacili. Verujem da je sve veca frka, pogotovu sto su se grupe spojile i plus su sinoc dvojica ispadala. Priznacete da je pritisak ogroman. Lako je ovim likovima iz zirija da kritikuju, vec su iskusni pevaci, i reko kada pevaju uzivo, sve na play back, ne kazem da su losi pevaci, naprotiv. Jeste otrcana fraza, ali trema je zaista sinoc ucinila svoje cini mi se vise nego u prethodnim emisijama. Mnogi od takmicara uopste nisu licili na sebe, ni Sloba, ni Darko Lazic, ni Joca.... Ma svi. Nekako mi je Vojvodic bio ponajbolji sinoc, ali opet, kao sto rekoh da preslusam snimak. Plus ja imam strucni ziri kuci, suprug mi je muzicar i to vrstan, svirao je sa svim tim likovima sto "ziriraju" mali milion puta. Pa kada nisam sigurna kakav je ko pitam njega.
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 8:17 pm

Nebojsa jedini nije podbacio... Jeste da je imao malo sporiju pesmicu, ali je dao sve od sebe i bio najbolji. Da je odabrao brzu, jacu pesmu, to bi se jos vise videlo.
Back to top Go down
mixi-sfcdb
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
mixi-sfcdb


Број порука : 55
Age : 32
Registration date : 2008-11-16

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 10:53 pm

MIslim da svi znamo da volis Nebojsu, ali zaista cinis da ga ljudi zbog tebe mrze.... Posavetovala bih te da ne spamujes vise i da ovaj text prebacis u temi Nebojsa Vojvodic. Ako ti se Sloba nije dopao imas pravo da ga kritikujes ali ne i da omalovazavas.
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 10:55 pm

Super je pevao!!!
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptySun Jan 11, 2009 11:22 pm

Zna Sloba i mnogo bolje, mislim da se sinoc prestravio... Mali Bambi, ne daj se, pokazi se sledeci put u najboljem svetlu. Drzim ti palceve!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 12:09 am

moze slobo mnogo bolje! hht
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 1:56 am

mixi-sfcdb wrote:
MIslim da svi znamo da volis Nebojsu, ali zaista cinis da ga ljudi zbog tebe mrze.... Posavetovala bih te da ne spamujes vise i da ovaj text prebacis u temi Nebojsa Vojvodic. Ako ti se Sloba nije dopao imas pravo da ga kritikujes ali ne i da omalovazavas.

Bio je gore komentar za Nebojsu, pa sam se nadovezala. A ne moze niko njega da zamrzi zbog mene, jer ja nemam nikakve veze sa njim... A svuda ima pomalo of topica, pa tako i ovde.
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 3:00 am

Izvinjavam se, ja sam ga spomenula... Jbg, ja uvek po malo dokacim vise tema... Mrzi me bas svuda da cukam ovaj je bio ovakav, onaj onakav... Ovako na dva tri mesta se lepo ispucam i sve napisem sta mislim xxxx punsebe
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 3:13 am

Duska wrote:
Izvinjavam se, ja sam ga spomenula... Jbg, ja uvek po malo dokacim vise tema... Mrzi me bas svuda da cukam ovaj je bio ovakav, onaj onakav... Ovako na dva tri mesta se lepo ispucam i sve napisem sta mislim xxxx punsebe

Tako je i najbolje. gzu Ja bas volim da se nadovezujem na Duskin post. xyyy gzu
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 3:15 am

bgui bgui bgui
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 3:19 am

Nadam se da tebi to ne smeta, nekad se i ne slazemo, ali ja uvek volim da kuckam sa nekim normalno, i da razmenimo misljenja. gzu
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 3:42 am

Taman posla da mi smeta, pa normalno je da se ne slazemo uvek svi sa svim. Najvaznije je da se ne svadjamo, znaci sve fino i kulturno, da budemo "prijatelji na nivoJu". Volim da polemisem. adaf
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 3:44 am

ja stalno pijem i tugu krijem trazim te a ne znam gde
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 3:44 am

Duska wrote:
Taman posla da mi smeta, pa normalno je da se ne slazemo uvek svi sa svim. Najvaznije je da se ne svadjamo, znaci sve fino i kulturno, da budemo "prijatelji na nivoJu". Volim da polemisem. adaf

I ja isto. jjj

(ali ce nas ubiti admini zbog of topika xyyy ) hht hht
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyMon Jan 12, 2009 7:22 pm

Taca wrote:
Duska wrote:
Bambiko pa sta ti bi veceras? Zavijao si kao da si ceo dan gutao sirene za objavu opasnosti od bombardovanja. Ipak ja i dalje navijam za tebe, spremi se malo bolje za sledeci nastup, nije red da jos ispadnes.

hht hht hht
bxcbx

Ako lane ovoliko zavija,kako li se tek vuk i medjed oglashavaju! gzu
Dobro,u Slobinu odbranu,pesma koju je pevao uospte nije naivna,posebno je ritam zayeban...
Back to top Go down
Duska
Uvek u toku
Uvek u toku
Duska


Број порука : 628
Age : 45
Registration date : 2008-11-30

SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 EmptyTue Jan 13, 2009 1:55 am

Slobica je dobar, samo je jos mlado cheljade i svo nekako zbunjeno i plasljivo, zato ga bas gotivim. Sta cu kada volim smotane gzu a ne one "opasne momke" ( citaj baje ).
Back to top Go down
Sponsored content





SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: SLOBODAN VASIC   SLOBODAN VASIC - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
SLOBODAN VASIC
Back to top 
Page 4 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: