ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 JOVAN STEFANOVIC

Go down 
+10
jocin fan
naajarealista
Sara
Ivanna 94
Taca
LJUBISA
jOcke
Daca_Dajana
Gaga
nina91
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyWed Jun 24, 2009 11:15 pm

E IZVINI KAO PRVO JA NEMAMKOMPLEKS DA BIH GA LECIO NA NEBOJSI!!!
KAO PRVO MENE BOLI UVO KOGA VI VOLITE I KO VAM JE IDOL!!!
AKO VOLITE NEBOJSU VOLITE GAAA!!!
MOJ IDOL JE JOCA OK?IMATE NEKI PROBLEM!!AKO VAM SE NESVIDJA NE ULAZITE U NJEGOVU TEMU OO JE JOCINA TEMAA A NE NEBOJSINA IDITE U ISPALE KANDIDATE TAMO JE NESINA TEMA PA RASPRAVLJAJTE DO MILE VOLJE! yyyyyy

E LJUDI HOCETE DA NAPRAVIMO NEKI FORUM ZA JOCU ILI ON VEC IMA FORUM?
Back to top Go down
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyWed Jun 24, 2009 11:15 pm

AH DA JOS NESTOOOOO BOKIN MUZ NIJE ISAO DA TRAZI GLASOVE TO JE VEROVATNO RADIO NEBOJSAA POSTO MISLIM STVARNOO ...NO COMMNET hht
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 1:30 am

nina91 wrote:
Gaga wrote:
Brate sto ste napali curu svi? Ostavite mi ninu! Ima pravo da voli Nesu bas kao i vi Jocu ili bilo koga drugoga!
gago jjj jjj jjj
ma pusti ih....one nisu nikakav bitan faktor ni u mom ni u nesinom zivotu....mogu da mi popuse....vidis da neke od njih nemaju ni argumenata...pa pucaju po spoljasnjem izgledu....mogu da se jebu...nek pljuju i mene i nesu.....to je za mene pohvala s obzirom od koga dolazi.....pljuvanjem nece sprijeciti da nesa uspje...niti ce ga srozati....
PLJUJTE GA VRIJEDJAJTE GA...DIZITE MU CIJENU....HVALA VAM NA TOME....HVALA VAM STO STE VIJERNI NESINI FANOVI....STO NEPRODJE NI JEDAN DAN A DA GA VI NE SPOMENETE.....NASTAVITE DA PISETE O NJEMU....TREBATE ODRASTI I PRESTATI SVOJE PSIHOLOSKE PROBLEME U POGLEDU FIZICKOG IZGLEDA ISTRESATI NA NEBOJSI....VAMA TREBA PSIHIC....DOK VI OVDJE TRABUNJATE...MLATITE...PLJUJETE NEBOJSU...NEBOJSA GRADI SVOJU KARIJERU...IMA PRELIJEPU CURU....ACU LUKASA ZA PRIJATELJA...VJERNE OBOZAVAOCE.....POSTOVANJE SUGRADJANA...POZNAT JE...JEBE GA SE ZA VAS...I VASE MISLJENJE....SRETAN JE U ZIVOTU-MENI JE SAmO TO BITNO...DA JE SRETAN...DA SMO GA DOVELI U TOP 12...DA IMA PREKRASNU PJESMU...A ONI KOJI GA VRIJEDJAJU-MOGU DA CRKNU...JA SAM SVE REKLA...NEMAM NAMJERU DA TROSIM VISE OVDJE VRIJEME....A VI PLJUJTE NESU...NASTAVITE JOVANU PUNITI STRANICE NA OSNOVU NESE....PA-PA yyyyyy


Samo cu ti reci da ne seres!
Prva si ovdje dosla i prva si ga pljuvala curko jedna glupa!Prva si palila po Jocinom izgledu i rekla da je kepec, no nazalost nista drugo i ne mozes reci za njega pa jebes na druge fazone...Idi prosetaj kod glavonje idi sa njim na trcanje i kod stomatologa da izlijeci malo on svoje komplexe pa onda ti sa njim...A qrac moj ce on biti zvijezda...Niko ni iz finala nije postigao neku zavidnu karijeru a ne neka debela kretenmcina raspala narkomanceva kopija!Zato cuti i gledaj onog divljaka i neandertalca i Jovana ne spominji jer cu te spojiti sa necim curko glupa!Jebat me u mozak neces, i neces mi prosipati ovdje ulogu nevinasceta!Mrs odavde, crkni vise!!!I mene i neznanke i Jovana i Bojanu ostavi na miru!Jer nam nisi ni do koljena...A onaj ko te podrzava u ovome a zna se na koga mislim je sigurno isti kao i ti!Jer ti se nalazis ovdje u ovoj temi i ne prestajes da pljujes Jovana, ajde to reci mi u lice, pa bi bila sastavljena sa zemljom kunem ti se!Kozetino jedna raspala!Mrs u pm! IU ti i svi koji diraju Jovana! Jebo te Nebojsa i Lukas i svio redom...Gonite se u qrac! Jer tu ste mi se popeli!Pricaj o Jovanu sta hoces, ali on je vec zvijezda, nece propasti kao ono krme jedno rasplao, svinja debela! A sad mrs dosta sam i provela vremena sa seljancurom kucajuci...VUCAJ SE U PM TAMO GDJE CE TI I NEBOJSA ZAVRSITI....



Pozdrav za sve nezanke i za volim bilju, bojanu i jecu.... ;) Kissssko.... A TI MOZES JOVANU SAMO DA SE SAGNES KRAVO JEDNA JER NE VRIJEDIS, VIDIS KAKVA SI OSOBA!I NJEMU I NAMA! MRS!
Back to top Go down
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 1:52 am

nE TREBA TROSITI RECI NA SELJAKE...OPUSTI SE NEZNANKO HHEHEH......

JEL JOCAIMA FORUM HOCES DA MU NAPRAVIMO JEDAN I VISE DA ODEMO SA OVOG FORUMA...NAPRAVIMO LEPO JOCIN OFICIJALNI FORUM I GOTOVO A NE OVDE DA SE SPRDAMOOO SA NJIMA!!! gzu
Back to top Go down
**NeZnAnKa**
Novi korisnik
Novi korisnik



Број порука : 1
Registration date : 2009-06-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 11:15 am

VOLIM BILJU,JECU I BOJANU wrote:
nE TREBA TROSITI RECI NA SELJAKE...OPUSTI SE NEZNANKO HHEHEH......

JEL JOCAIMA FORUM HOCES DA MU NAPRAVIMO JEDAN I VISE DA ODEMO SA OVOG FORUMA...NAPRAVIMO LEPO JOCIN OFICIJALNI FORUM I GOTOVO A NE OVDE DA SE SPRDAMOOO SA NJIMA!!! gzu

Joca ima forum oficijalni :P gzu.... i pridruzi nam se poslacu ti preko privatne poruke adresu ...

JOCA srce *** NEZNANKE JACE NEGO IKAD***
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 2:17 pm

naajarealista wrote:
nina91 wrote:
Gaga wrote:
Brate sto ste napali curu svi? Ostavite mi ninu! Ima pravo da voli Nesu bas kao i vi Jocu ili bilo koga drugoga!
gago jjj jjj jjj
ma pusti ih....one nisu nikakav bitan faktor ni u mom ni u nesinom zivotu....mogu da mi popuse....vidis da neke od njih nemaju ni argumenata...pa pucaju po spoljasnjem izgledu....mogu da se jebu...nek pljuju i mene i nesu.....to je za mene pohvala s obzirom od koga dolazi.....pljuvanjem nece sprijeciti da nesa uspje...niti ce ga srozati....
PLJUJTE GA VRIJEDJAJTE GA...DIZITE MU CIJENU....HVALA VAM NA TOME....HVALA VAM STO STE VIJERNI NESINI FANOVI....STO NEPRODJE NI JEDAN DAN A DA GA VI NE SPOMENETE.....NASTAVITE DA PISETE O NJEMU....TREBATE ODRASTI I PRESTATI SVOJE PSIHOLOSKE PROBLEME U POGLEDU FIZICKOG IZGLEDA ISTRESATI NA NEBOJSI....VAMA TREBA PSIHIC....DOK VI OVDJE TRABUNJATE...MLATITE...PLJUJETE NEBOJSU...NEBOJSA GRADI SVOJU KARIJERU...IMA PRELIJEPU CURU....ACU LUKASA ZA PRIJATELJA...VJERNE OBOZAVAOCE.....POSTOVANJE SUGRADJANA...POZNAT JE...JEBE GA SE ZA VAS...I VASE MISLJENJE....SRETAN JE U ZIVOTU-MENI JE SAmO TO BITNO...DA JE SRETAN...DA SMO GA DOVELI U TOP 12...DA IMA PREKRASNU PJESMU...A ONI KOJI GA VRIJEDJAJU-MOGU DA CRKNU...JA SAM SVE REKLA...NEMAM NAMJERU DA TROSIM VISE OVDJE VRIJEME....A VI PLJUJTE NESU...NASTAVITE JOVANU PUNITI STRANICE NA OSNOVU NESE....PA-PA yyyyyy


Samo cu ti reci da ne seres!
Prva si ovdje dosla i prva si ga pljuvala curko jedna glupa!Prva si palila po Jocinom izgledu i rekla da je kepec, no nazalost nista drugo i ne mozes reci za njega pa jebes na druge fazone...Idi prosetaj kod glavonje idi sa njim na trcanje i kod stomatologa da izlijeci malo on svoje komplexe pa onda ti sa njim...A qrac moj ce on biti zvijezda...Niko ni iz finala nije postigao neku zavidnu karijeru a ne neka debela kretenmcina raspala narkomanceva kopija!Zato cuti i gledaj onog divljaka i neandertalca i Jovana ne spominji jer cu te spojiti sa necim curko glupa!Jebat me u mozak neces, i neces mi prosipati ovdje ulogu nevinasceta!Mrs odavde, crkni vise!!!I mene i neznanke i Jovana i Bojanu ostavi na miru!Jer nam nisi ni do koljena...A onaj ko te podrzava u ovome a zna se na koga mislim je sigurno isti kao i ti!Jer ti se nalazis ovdje u ovoj temi i ne prestajes da pljujes Jovana, ajde to reci mi u lice, pa bi bila sastavljena sa zemljom kunem ti se!Kozetino jedna raspala!Mrs u pm! IU ti i svi koji diraju Jovana! Jebo te Nebojsa i Lukas i svio redom...Gonite se u qrac! Jer tu ste mi se popeli!Pricaj o Jovanu sta hoces, ali on je vec zvijezda, nece propasti kao ono krme jedno rasplao, svinja debela! A sad mrs dosta sam i provela vremena sa seljancurom kucajuci...VUCAJ SE U PM TAMO GDJE CE TI I NEBOJSA ZAVRSITI....



Pozdrav za sve nezanke i za volim bilju, bojanu i jecu.... ;) Kissssko.... A TI MOZES JOVANU SAMO DA SE SAGNES KRAVO JEDNA JER NE VRIJEDIS, VIDIS KAKVA SI OSOBA!I NJEMU I NAMA! MRS!


kao prvo...svoje frustracije prosipaj negdje drugo....naravno da bi ti to i rekla u lice...nebojm se ni tebe ni tebe slicnih.....derladi..koja su jaka na rijecima...a u stvarnosti obicne pickice....
takav rijecnik prosipaj u tom svom zabradju.....gdje zivis....
a ti nebojsu mozes da poljubis u dupe......pacenice....morbitko jedna.....jadnice...
razguli.......derle jedno...mrs na jovanov forum...pa tamo prosipaj pamet...upas pa ti je ni nemas...kravo jedna.........
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 2:26 pm

nina91 wrote:
naajarealista wrote:
nina91 wrote:
Gaga wrote:
Brate sto ste napali curu svi? Ostavite mi ninu! Ima pravo da voli Nesu bas kao i vi Jocu ili bilo koga drugoga!
gago jjj jjj jjj
ma pusti ih....one nisu nikakav bitan faktor ni u mom ni u nesinom zivotu....mogu da mi popuse....vidis da neke od njih nemaju ni argumenata...pa pucaju po spoljasnjem izgledu....mogu da se jebu...nek pljuju i mene i nesu.....to je za mene pohvala s obzirom od koga dolazi.....pljuvanjem nece sprijeciti da nesa uspje...niti ce ga srozati....
PLJUJTE GA VRIJEDJAJTE GA...DIZITE MU CIJENU....HVALA VAM NA TOME....HVALA VAM STO STE VIJERNI NESINI FANOVI....STO NEPRODJE NI JEDAN DAN A DA GA VI NE SPOMENETE.....NASTAVITE DA PISETE O NJEMU....TREBATE ODRASTI I PRESTATI SVOJE PSIHOLOSKE PROBLEME U POGLEDU FIZICKOG IZGLEDA ISTRESATI NA NEBOJSI....VAMA TREBA PSIHIC....DOK VI OVDJE TRABUNJATE...MLATITE...PLJUJETE NEBOJSU...NEBOJSA GRADI SVOJU KARIJERU...IMA PRELIJEPU CURU....ACU LUKASA ZA PRIJATELJA...VJERNE OBOZAVAOCE.....POSTOVANJE SUGRADJANA...POZNAT JE...JEBE GA SE ZA VAS...I VASE MISLJENJE....SRETAN JE U ZIVOTU-MENI JE SAmO TO BITNO...DA JE SRETAN...DA SMO GA DOVELI U TOP 12...DA IMA PREKRASNU PJESMU...A ONI KOJI GA VRIJEDJAJU-MOGU DA CRKNU...JA SAM SVE REKLA...NEMAM NAMJERU DA TROSIM VISE OVDJE VRIJEME....A VI PLJUJTE NESU...NASTAVITE JOVANU PUNITI STRANICE NA OSNOVU NESE....PA-PA yyyyyy


Samo cu ti reci da ne seres!
Prva si ovdje dosla i prva si ga pljuvala curko jedna glupa!Prva si palila po Jocinom izgledu i rekla da je kepec, no nazalost nista drugo i ne mozes reci za njega pa jebes na druge fazone...Idi prosetaj kod glavonje idi sa njim na trcanje i kod stomatologa da izlijeci malo on svoje komplexe pa onda ti sa njim...A qrac moj ce on biti zvijezda...Niko ni iz finala nije postigao neku zavidnu karijeru a ne neka debela kretenmcina raspala narkomanceva kopija!Zato cuti i gledaj onog divljaka i neandertalca i Jovana ne spominji jer cu te spojiti sa necim curko glupa!Jebat me u mozak neces, i neces mi prosipati ovdje ulogu nevinasceta!Mrs odavde, crkni vise!!!I mene i neznanke i Jovana i Bojanu ostavi na miru!Jer nam nisi ni do koljena...A onaj ko te podrzava u ovome a zna se na koga mislim je sigurno isti kao i ti!Jer ti se nalazis ovdje u ovoj temi i ne prestajes da pljujes Jovana, ajde to reci mi u lice, pa bi bila sastavljena sa zemljom kunem ti se!Kozetino jedna raspala!Mrs u pm! IU ti i svi koji diraju Jovana! Jebo te Nebojsa i Lukas i svio redom...Gonite se u qrac! Jer tu ste mi se popeli!Pricaj o Jovanu sta hoces, ali on je vec zvijezda, nece propasti kao ono krme jedno rasplao, svinja debela! A sad mrs dosta sam i provela vremena sa seljancurom kucajuci...VUCAJ SE U PM TAMO GDJE CE TI I NEBOJSA ZAVRSITI....



Pozdrav za sve nezanke i za volim bilju, bojanu i jecu.... ;) Kissssko.... A TI MOZES JOVANU SAMO DA SE SAGNES KRAVO JEDNA JER NE VRIJEDIS, VIDIS KAKVA SI OSOBA!I NJEMU I NAMA! MRS!


kao prvo...svoje frustracije prosipaj negdje drugo....naravno da bi ti to i rekla u lice...nebojm se ni tebe ni tebe slicnih.....derladi..koja su jaka na rijecima...a u stvarnosti obicne pickice....
takav rijecnik prosipaj u tom svom zabradju.....gdje zivis....
a ti nebojsu mozes da poljubis u dupe......pacenice....morbitko jedna.....jadnice...
razguli.......derle jedno...mrs na jovanov forum...pa tamo prosipaj pamet...upas pa ti je ni nemas...kravo jedna.........


Pa da vidimo kad se negdje sretnemo ko je picka kozo jedna raspala, kravo!Mozes ovako pisati sta hoces, matorko jedna ofucana, da vidimo oces li to negdje u lice smjeti da kazes!Mrs se ti lijeci negdje svinjo jedna, konju!Mrs u pm!Sjela si mi na glavu, nesretnice jedna!Hvala Bogu jos imam malo pameti koje necu da trosim na djubrad i stoku!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 3:00 pm

Nina jedno cu ti reci NE DIRAJ MI JOCU I NEZNANKE A POGOTOWO NAJU!!!!
Ti ces nama da kazes nesto a ko je prwi poceo da pljuje?? I da li je neka neznanka uwredila Nesu??Nije dok wi niste pocele Jowana da pljujete pa i tad imamo neki NIWO pa se ne spustamo na was i ne pljujemo Nesu...Jocui ne znate pa i nemate prawo da sudite nesto o njemu..I on je uspeo pewao je u areni oswoio je 5 mesto za razliku od Nebojse.....I Jocine pesme i karijera ce biti wrx jer ima njegowe NEZNANKE koje su uz njega...... ALJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSEEEE!!!!!!!! fzufrtf JOCA JE NAJBOLJII!!!!
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 3:11 pm

jao sto sam te se prepala........evo gace mi se tresu.....oladi malo..bre......da se bojim takvih kao ti...ne bi me bilo......jo nezz sta cu od straha.....omlatila bi pod s tobom....
matorka nisam...tek mi je 18 god..u cvijetu sam mladosti.....
ja uvijek kazem sta mislim...jer mnemam se cega i koga bojati...osim boga...samo se njega bojim......tebe porediti s zivotinjama bi bila uvreda za zivotinje......sive celije(neuroni)tebi uopce nerade.......centri u mozgu za primanje informacija su ti osteceni......

A SAD...MRS...KOZO GLUPA...DERLE JEDNO...ODVRATNO...MRS....DOSTA MI TE JE....PREKO GLAVE......MRS......kravo jedna....


@jocin fan-PROTIV TEBE NEMAM NISTA...TI SI JEDINA OVDJE I REKLA NESTO PAMETNO....NAJA JE UDARILA PO MENI...A JA NEDAM NA SEBE....A NEDAM NI NA NESU.....S TOBOM SAm COOL...RAZUMNA SI CURA.... jjj
NAJA JE KRIVA STO JA OVAKO PRICAM O JOCI.....ZGADILA MI GA JE... PROTIV MOMKA NISAM IMALA NISTA...I SVE STO SAm REKLA BILO JE U ZEZANCIJI....A ONA JE OPALILA PALJBU PO MENI I PO NESI....VRIJEDJAJUCI MOMKA...NAZIVAJUCI GA SVAKAKVIM IMENIMA.....PROTIV NEZNANKI NEMAM NISTA...OSIM NAJE...NA ORG FORUMIMA SA DRUGIM NEZNANKAMA SAM EXTRA....JER SU I ONE TAKVE....A NAJA....OD KAKO SAM DOSLA NA FORUM SAMO VRIJEDJA.....
neboj se ti nije ni nesa sam...mi smo bili...i bit cemo uvijek uz njega.....a pjesma koju je dobio je vrh.....ne znate ni vi nesu.....pa ga doticne osobe pljuju....prva sam rekla da jovan ima super pjesmu-jel to pljuvanje-naravno da nije....
OK..PLJUJTE GA...JEBE MI SE.....ON JE USPIO.....SRETAN JE....TO MI JE BITNO.....SAMO TO...I NISTA VISE....
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 4:51 pm

Jos jedna stvar!Nisam prva dirala Nebojsu nego ste vi ovdje prvi njega pljuvali svim snagama udruzeni iz ljubomnore sto je pokosio Nebojsu glasovima...Vise puta sam pokusavala da stavim tacku na oco ali ti si jebala i nastavljala dalje!I ajde neka si pljuvala, ali da mi sad ovdje izigravas zrtvu, mani me se molim te!Ja koliko znam nisam u Nebojsinoj temi i ne vrijedjam, dok se ti na Jovanu ne stedis...I mogu ti se zakleti u sta hoces da nikada lose nista ne bih rekla za Nebojsu, nikada majke mi mile da vi po cijeli dan ne vrijedjate Jovana, vi to ponekad i iz dosade radite, a ne znate kako bi se on osjecao i kako se on osjeca kad to cita!Evo iskreno prezirem Topalka, ne volim Slobu, pa nikada nisam nista lose za njih rekla!A zasto, zato stol oni nikada nisu dirali Jovana! Niti nas njegove fanove!Sto je dosta, brate dosta je vise!Ne radi se ovdje vise ni o Jovanu ni o cemu!Nego o ljudskom bezobrazluku, jebote nastavljas vec ne znam ni ja koliko iaoko sam vise puta pokusavala prva da stavim tacku na ovo....E pa mogu i ja da budem djubre i to znas kakvo!
I meni je drago da je Nebojsa uspio, i ne bi mi nikada bilo krivo da uspije, jer ima i nekih njegovih fanova koji su mi dragi, a sto se njega tice ni ne znam ga, ali jebote okanite se Jovana vise!Pustite ga brate od pocetka takmicenja, od kad je stao na scenu, pljujete ga, provocirate nas, nije decko ubio nekoga i nije on kriv sto je osvojio 5 mjesto!
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 5:23 pm

naajarealista wrote:
Jos jedna stvar!Nisam prva dirala Nebojsu nego ste vi ovdje prvi njega pljuvali svim snagama udruzeni iz ljubomnore sto je pokosio Nebojsu glasovima...Vise puta sam pokusavala da stavim tacku na oco ali ti si jebala i nastavljala dalje!I ajde neka si pljuvala, ali da mi sad ovdje izigravas zrtvu, mani me se molim te!Ja koliko znam nisam u Nebojsinoj temi i ne vrijedjam, dok se ti na Jovanu ne stedis...I mogu ti se zakleti u sta hoces da nikada lose nista ne bih rekla za Nebojsu, nikada majke mi mile da vi po cijeli dan ne vrijedjate Jovana, vi to ponekad i iz dosade radite, a ne znate kako bi se on osjecao i kako se on osjeca kad to cita!Evo iskreno prezirem Topalka, ne volim Slobu, pa nikada nisam nista lose za njih rekla!A zasto, zato stol oni nikada nisu dirali Jovana! Niti nas njegove fanove!Sto je dosta, brate dosta je vise!Ne radi se ovdje vise ni o Jovanu ni o cemu!Nego o ljudskom bezobrazluku, jebote nastavljas vec ne znam ni ja koliko iaoko sam vise puta pokusavala prva da stavim tacku na ovo....E pa mogu i ja da budem djubre i to znas kakvo!
I meni je drago da je Nebojsa uspio, i ne bi mi nikada bilo krivo da uspije, jer ima i nekih njegovih fanova koji su mi dragi, a sto se njega tice ni ne znam ga, ali jebote okanite se Jovana vise!Pustite ga brate od pocetka takmicenja, od kad je stao na scenu, pljujete ga, provocirate nas, nije decko ubio nekoga i nije on kriv sto je osvojio 5 mjesto!

kakav ljubomora o cemu ti pricas.......
nisi vrijedjala...da...a ja sam kraljica elizabeta.....procitaj malo svoje postove...nema posta u kojem nisi spomenula nebojsu...bocnula...uvrijedila.....ja nikakvu zrtvu neizgiravam...niti tebi...niti drugima....ZABOLI ME KURAC STA VI TRABUNAJTE O NESI....MENI JE BITNO DA JE ON SRECAN...DA NA NJEGA OVO NEUTICE......MOGU I JA DA BUDEM DJUBRE...I TO GORE NEGO STO SMA SAD........OKANI SE TI NEBOJSE...NEMA POSTA U KOJEM GA NISI SPOMENULA.....SHVATI VISE...DOSADNA SI....JA SAMO VRACAM.....BOCNES NESU...JA BOCNEM JOVANA....I SVE TAKO...MOGU DO BESVIJESTI......HVALA BOGU PA NES AOVO NECITA...I OVO NEUTICE NA NJEGA.....TO KOJE JE JOVAN MJESTO OSVOJIO I UZ POMOC KOGA...ME SE NETICE....JA SAM NA OVO STAVLJALA TACKU....ALI TI SI NASTAVLJALA...KAD SMA DOSLA NA FORUM...CUTALA SAM...DOK SI TI PLELA PO NESI....ALI PUKLO JE NESTO U MENI...DOSTA MI JE TOGA....PONOVIT CU:PLJUJTE GA....VRIJEDJAJTE....ON JE SRETAN...NEUTICETE NA NJEGA...TO MI JE BITNO....TRABUNJAJTE...MALTITE...O NJEMU STA OCETE....NISTA TIM NECETE POSTICI...
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 5:26 pm

Ni ti isto, iskreno boli me qrac i za tebe i za Nebojsu, meni je bitno da je Jovan u Areni, a to sto ti lazes i sto seres i sto si djubre od covjeka i koliko je Lukas ulozio da Nebojsa prodje, tacno mi puca qrac za to! Nema posta u kojem ti nisi pomenula Jovana, ali pominji mene boli dupe, jer hvala Bogu on je bolje prosao od nekih.....
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 5:26 pm

jocin fan wrote:
Nina jedno cu ti reci NE DIRAJ MI JOCU I NEZNANKE A POGOTOWO NAJU!!!!
Ti ces nama da kazes nesto a ko je prwi poceo da pljuje?? I da li je neka neznanka uwredila Nesu??Nije dok wi niste pocele Jowana da pljujete pa i tad imamo neki NIWO pa se ne spustamo na was i ne pljujemo Nesu...Jocui ne znate pa i nemate prawo da sudite nesto o njemu..I on je uspeo pewao je u areni oswoio je 5 mesto za razliku od Nebojse.....I Jocine pesme i karijera ce biti wrx jer ima njegowe NEZNANKE koje su uz njega...... ALJUBOMORNE DUSE MOGU DA NAM PUSEEEE!!!!!!!! fzufrtf JOCA JE NAJBOLJII!!!!


Hvala ti puno Mici... jjj jjj jjj jjj jjj jjj
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 5:33 pm

naajarealista wrote:
Ni ti isto, iskreno boli me qrac i za tebe i za Nebojsu, meni je bitno da je Jovan u Areni, a to sto ti lazes i sto seres i sto si djubre od covjeka i koliko je Lukas ulozio da Nebojsa prodje, tacno mi puca qrac za to! Nema posta u kojem ti nisi pomenula Jovana, ali pominji mene boli dupe, jer hvala Bogu on je bolje prosao od nekih.....


ja sAMo ovdje vidim tj citam...da ti lazes....pravis od sebe nesto sto nisi.....to sto saM ja rekla da je on kepec...nemoze da se poredi s onim sto si ti napisala....KO JE LUKASA SAD SPOMENUO....MSM TI ISTO KAO DA SI OPCINJENA LUKASOM...JER NEMA POSTA U KOJEM GA NESPOMENES....
DJUBRE...JEDINO DJUBRE OVDJE SI TI......JER NEMAS SKRUPULA...NEBOJIS SE SAMA SEBE...NEPAZIS STA GOVORIS....
ALI REKLA SAM VEC HILJADU PUTA.....PLJUJTE RADITE STA OCETE....MENI JE SASVIMA SVEJEDNO...TO JE SAMO I MOJ I TVOJ ODBRAZ(JER I TI I JA SMO PLJUVALE)
MA ZABOLI ME...NEZZ NI STO SE JA ZAMARAM S OVIM....KOJA GLUPOST JE OVO SVE....
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 5:36 pm

Problem je sto sam ja bila prestala, mogla si i ti da prestanes, ali ok, sta je bilo bilo je....Ja nemam snage vise da se raspravljam, jer moja svadja sa tobom niti ce doprinjeti niti odmoci Jovanu, tako da sve je ovo samo veliko gubljenje vremena....
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 5:37 pm

ee molim was smirite se wisee.......swako ima swog omiljenog pewaca i kraj...nema wise swadjanja....DOSTAAAA!!!!!!Swi ce oni uspeti u ziwotu i swako od njix ima swoje fanowe.... MIR MIR MIR NIKO NIJE KRIW!!!! yyyyyy srce
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 5:55 pm

naravno da je gubljenje vremena....
ali ok...nema veze...bilo je sta je bilo...
zaboli me za sve...
jocin fan jjj
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 5:58 pm

Ok, sto se mene tice zelim ti da odes na sto vise Nebojsinih koncerata... ;) Mislim da nam je dosta vise svadji.....
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 6:00 pm

najo odakle si ti???????

pa sad top 12 dolazi u sarajevo-nemogu cekati.....
bice i jovanovih slikica i snimki samo za neznanke xxxx
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 6:02 pm

nina91 wrote:
najo odakle si ti???????

pa sad top 12 dolazi u sarajevo-nemogu cekati.....
bice i jovanovih slikica i snimki samo za neznanke xxxx


Konacno vise.... gzu Izvinjavam se ovim putem za sve uvrijede ovih dana, mnogo sto sta sam rekla i sto ne mislim.....
Ja sam iz Niksica, Crna Gora, ali moji su sve do 91 godine zivjeli u Sarajevu.... xxxx
adaf
Back to top Go down
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 6:03 pm

hht
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 6:12 pm

jaoo jedwa cekam da joca dodje u Pozarewac da ga ponowo uxwatim da se slikamo...ali ako ne bar da ga snimam i slikam kako pewaa gzu
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 6:12 pm

nina jjj
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 8:39 pm

naajarealista wrote:
nina91 wrote:
najo odakle si ti???????

pa sad top 12 dolazi u sarajevo-nemogu cekati.....
bice i jovanovih slikica i snimki samo za neznanke xxxx


Konacno vise.... gzu Izvinjavam se ovim putem za sve uvrijede ovih dana, mnogo sto sta sam rekla i sto ne mislim.....
Ja sam iz Niksica, Crna Gora, ali moji su sve do 91 godine zivjeli u Sarajevu.... xxxx
adaf

ma i ja sam ista takva...kad puknem udaram po kome stignem.... xxxx

pa dolazit ce najo oni u cg xxxx bice bolje
ma ja jedva cekam da vidim nesu...da se slikam s njim xxxx
ja cu prenijeti utiske iz sarajeva gzu
jjj
msm glupe su ove svadje...a nesa i joca su dobri prijatelji....
jocin fan bgui
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 EmptyThu Jun 25, 2009 8:41 pm

OO KONACNOO DA SE POMIRIMO I LEPO SLAZEMOOOO...EEE NINA POZZZ JOCU OD NASS:D
srce nina i najoo jjj
Back to top Go down
Sponsored content





JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 4 Empty

Back to top Go down
 
JOVAN STEFANOVIC
Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» JOVAN STEFANOVIC
» JOVAN STEFANOVIC
» Sedma emisija (01. novembar) - Druga mushka drupa
» Jovan Ivancic - jOCke

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: