ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SASA KAPOR

Go down 
+33
Vladimir
Sanci
nina91
Kexy
najarealista
snoopili
Boojan
sasa_kapor_je_najbolji
Daca_Dajana
Elena^
Ivanna 94
naajarealista
Djodjo
mixi-sfcdb
jocin fan
Tasha
bojana_91
*^^^JOWANITZA^^^*
Anni
Gaga*93
Milan
jOcke
Duska
Natasa93
Gaga
LJUBISA
Sasa Katancic je pobednik
Jolika
Taca
MAESTRO
vanja
Salem
Nenad
37 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
AuthorMessage
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 1:18 am

A taj razlog je zasnovan na izmisljotini jedne devojke. gzu Ako zelite, dodjite svi u Suboticu , upoznajte Nesu i sve ce biti ok. A sto se tice onoga sto sam ja pisala za Sasu, ja sam samo prenosila sta je drugi covek na drugom forumu pisao, a to sto se neko tu pronasao uvredjenim, nije moja stvar. Ja tom coveku verujem.
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 3:40 pm

prije svega budimo ljudi i zamislimo kako je nekom od kandidata kad procita da ga npr gura aca lukas ili neznam ni ja vise ko,ovo mi je prvo palo na pamet....

kako bi smo se mi osjecali kad bi nas neko pljuvao gdje bi stigao--ja bi sama sebe zapitala gdje ovo vodi...

nekoga nevolimo to je ok,ali se npr za nesu nemoze poreci da je dobar pjevac...
a na drugim forumima ga pljuju i izmisljaju o njemu i to na kraju proslijede novinarima i jos se prave da su dobri s njim da imaju njegov respekt----FUJ GADI MI SE TAKVO PONASANJE

naravno ako neko ko prenese nesto ima argumente---onda je to sasvim ok....

poz za tacu
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 3:44 pm

tako su isto pljuvali po Jovanu za tatu, sad su sa Jovana presli na Nebojsu, ali znate ono: za dobrim konjem i prasina se dize...
to moze biti samo dobar marketing, jer NESA ZNA DA PEVA, tako da samo eksponiranje ce mu mnogo doneti, a malo odneti, jer svi znaju kako on peva, a to kakva je osoba, neka se uvere sami... tu ne mogu ni ja, ni taca niti bilo ko drugi da uverava ostale...
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 3:50 pm

Ma kazu odbojan mislim zbog cega--ma zavist i ljubomora
momak je bas skroman i dobar pjevac to je bitno a nemoze se po izgledu suditi kakava je neko osoba....

za jovana ma o toj temi necu da pricam neka svako misli sta hoce...

i jovan i nesa imaju svoje fanove koji ce ostati uz njih bez obzira na sve...
a ovi tzv fanovi nam i netrebaju....
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 3:57 pm

Tasha wrote:
tako su isto pljuvali po Jovanu za tatu, sad su sa Jovana presli na Nebojsu, ali znate ono: za dobrim konjem i prasina se dize...
to moze biti samo dobar marketing, jer NESA ZNA DA PEVA, tako da samo eksponiranje ce mu mnogo doneti, a malo odneti, jer svi znaju kako on peva, a to kakva je osoba, neka se uvere sami... tu ne mogu ni ja, ni taca niti bilo ko drugi da uverava ostale...


Ovo predpostavljam na koga se odnosilo! Neso zna da peva za razliku od nekih,ali nema veze! Ja necu vise da se svadjam! Nemam zivaca!
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:01 pm

nina91 wrote:


nekoga nevolimo to je ok,ali se npr za nesu nemoze poreci da je dobar pjevac...
a na drugim forumima ga pljuju i izmisljaju o njemu i to na kraju proslijede novinarima i jos se prave da su dobri s njim da imaju njegov respekt----FUJ GADI MI SE TAKVO PONASANJE



Nina,problem je sto oni to ne dozivljavaju kao pljuvanje i smatraju da je njihovo pravo da pricaju ono sto misle(tu se slazem sa njima)!
Medjutim,kad se situacija obrne i kad neko kaze nesto za njihove kandidate,onda polude i pricaju o nekakvim "timovima" koji vode "kampanje"
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:01 pm

izvini gde sam napisala za razliku od nekih? uopste mi to nije bila namera... nego sam se setila sta je meni naja napisala na pm, pa sam zato pomenula jovana i to NE U NEGATIVNOM KONTEKSTU, ali dobro... kako god zelis...
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:04 pm

ma tasha nisi ni napisala...

samo stvarno ima groznih vokala...

ja postujem vas sve--neko u jovanu vidi ono sto ja vidim u NESI I SLADJI..

tasha nemoj se nervirati i svadjati--nije zdravo-

gzu
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:07 pm

Gaga wrote:
Tasha wrote:
tako su isto pljuvali po Jovanu za tatu, sad su sa Jovana presli na Nebojsu, ali znate ono: za dobrim konjem i prasina se dize...
to moze biti samo dobar marketing, jer NESA ZNA DA PEVA, tako da samo eksponiranje ce mu mnogo doneti, a malo odneti, jer svi znaju kako on peva, a to kakva je osoba, neka se uvere sami... tu ne mogu ni ja, ni taca niti bilo ko drugi da uverava ostale...


Ovo predpostavljam na koga se odnosilo! Neso zna da peva za razliku od nekih,ali nema veze! Ja necu vise da se svadjam! Nemam zivaca!

Gago,ja mislim da Jovan zna da peva!Tasha je poentirala na necem drugom-neki od tih ljudi koji sad pljuju Nebojsu i rone krokodilske suze jer se navodno vodi neki rat protiv Kapora,nisu imali ranije problem da prozivaju Jovana zbog njegovih veza,Vuka i Ivu zbog sponzorisanog glasanja,Ceranicku zbog bizmismena...
Licemerje i dvostruki arshini!
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:09 pm

ma ne nerviram se, ali zaista ne mogu vise da cutim, svi su poludeli, kao da je ovo takmicenje jedino sto ih drzi u zivotu... ja imam pametnije stvari oko kojih se nerviram, ali od pre neki dan ne cutim vise ni najboljoj drugarici ako mi se ne dopadne to sto kaze! a moje reci nece niko da izvrce, cim progovorim misle da pljujem nekoga! e pa ako cemo tako pocecu da pljujem uskoro, tacnije cim se vratim iz bg-a u zavisnosti od ishoda baraza... poz nina za tebe i za milana jjj
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:14 pm

MILANE JEDNO JE RECI NESA MI SE NESVIDJA,A DRUGO JE RECI FUJ KAKAV JE,VIDI MU TIKVE,DUPELIZAC,DEBEO JE,GADI MI SE I NECU VISE DA PRENOSIM SVE STA SU PISALI JER MI DODJE DA RAZVALIM SVOJ KOMPJUTER...

A TASHA NEMOJ NIKOME CUTATI...

JOVAN JE OK SAMO MENI NJEGOV VOKAL NIJE OSTAO U SJECANJU KAD SAM GA PRVI PUT SLUSALA,JEDINO SU MI OD SLADJE I NESE OSTALI ZATO SU MI I FAVORITI....
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:20 pm

Ma,da,Nina,ti isti "osetljivi" su za Nebojsu pominjali Mlekaru,Omladinski Savez Subotice,Lukasovo patronatstvo...
A o njihovim favoritima smo svi duzni da pisemo hvalospeve!
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:28 pm

MA PISALI SU SVASTA NPR ACA LUKAS PLATIO GLASOVE--KO CE PLATIT 40 000 GLASOVA....
MENE BI BILO STID IZNIJETI SKORO PA JAVNO-JER FORUM JE JAVAN,NOVINARI SVE OVO CITAJU,NESTO STO NEZNAM DA LI JE TACNO...

CITIRAM JEDNO FORUMASA:ˇMA LUKAS CE TO SREDITI,UPOZNALI SU SE JOS U NJEMACKOJ,KUCNI SU PRIJATELJI.ˇ

I SAMI SMO BILI SVJEDOCI KAD GA JE ONAJ NOVINAR PITAO DA LI GA LUKAS PLACA DA PJEVA NJEGOVE PJESME,TO JE NEKI IDIOT OBJAVIO NA FORUMU I NARAVNO NOVINARI SU GA ODMAH LINCOVALI....
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 4:33 pm

STA LI CE SADA ZAVIDNI IZMISLITI AKO SLADJA PRODJE---MOZDA I NJOJ ACA UKAS SREDI,ILI NEKA SUBOTICKA FIRMA....

BAS JEDVA CEKAM DA VIDIM KAKVE CE BITI REAKCIJE....
Back to top Go down
VOLIM BILJU,JECU I BOJANU
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Број порука : 112
Registration date : 2009-01-25

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 7:32 pm

Njegov nastup u subotu-NO COMMENT gujgik
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 9:28 pm

Ljudi, ajde da ovde stavimo tacku i smirimo strasti. Ako je ovo pocelo na nekom drugom forumu, ne treba ovde da se nastavi. gzu
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 9:28 pm

Tasha wrote:
ma ne nerviram se, ali zaista ne mogu vise da cutim, svi su poludeli, kao da je ovo takmicenje jedino sto ih drzi u zivotu... ja imam pametnije stvari oko kojih se nerviram, ali od pre neki dan ne cutim vise ni najboljoj drugarici ako mi se ne dopadne to sto kaze! a moje reci nece niko da izvrce, cim progovorim misle da pljujem nekoga! e pa ako cemo tako pocecu da pljujem uskoro, tacnije cim se vratim iz bg-a u zavisnosti od ishoda baraza... poz nina za tebe i za milana jjj


OK sorry! Nema veze,nije ni nitno!
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 10:50 pm

Taca wrote:
Ljudi, ajde da ovde stavimo tacku i smirimo strasti. Ako je ovo pocelo na nekom drugom forumu, ne treba ovde da se nastavi. gzu

Vidi,vidi ko je mirotvorac!Nisam vas prepoznao,dobrice! hht
Salim se,Taco!
Vazi se-kraj ove price!
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 29
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Mar 26, 2009 11:52 pm

HH
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyFri Mar 27, 2009 2:40 pm

Milan wrote:
Taca wrote:
Ljudi, ajde da ovde stavimo tacku i smirimo strasti. Ako je ovo pocelo na nekom drugom forumu, ne treba ovde da se nastavi. gzu

Vidi,vidi ko je mirotvorac!Nisam vas prepoznao,dobrice! hht
Salim se,Taco!
Vazi se-kraj ove price!

ddd

Ja sam admin, i moram da smirujem situaciju. gzu
jjj
Back to top Go down
nina91
Sveznalica
Sveznalica
nina91


Female
Број порука : 566
Age : 32
Локација : *bih*/*sarajevo*/
ZG Favorit: : bez obzira na sve uvijek uz*NEBOJSU I SLADJU*/:)
Registration date : 2009-03-16

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyFri Mar 27, 2009 5:20 pm

taco ja prestala--jucer sam se bas ono raspucala,dan mi je bio koma,pa zato....
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyTue Mar 31, 2009 3:58 pm

taca legenda!!!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyTue Mar 31, 2009 4:57 pm

vanja wrote:
taca legenda!!!

jjj
Back to top Go down
Sanci
Pričalica
Pričalica
Sanci


Female
Број порука : 249
Age : 38
ZG Favorit: : ***NIKO***
Registration date : 2008-11-30

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyWed Apr 01, 2009 1:47 pm

Sale peva - miljacka od Beslica
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 EmptyThu Apr 02, 2009 1:05 am

hht
Back to top Go down
Sponsored content





SASA KAPOR - Page 26 Empty
PostSubject: Re: SASA KAPOR   SASA KAPOR - Page 26 Empty

Back to top Go down
 
SASA KAPOR
Back to top 
Page 26 of 29Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next
 Similar topics
-
» Sasa Kapor u barazu peva nesto od Toseta
» Sasa Katancic
» Sasa Kowacewic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: ZVEZDE GRANDA 2008/09-
Jump to: