ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 JOVAN STEFANOVIC

Go down 
+27
Jelenna :-)
kosovka
nina91
Slatkica :)
Vladimir
Salem
mina92
Ivanna 94
najarealista
Nebojsa_B
Milan
Moni_mk
Gaga
Elena^
vanja
Nenad
jOcke
Taca
Daca_Dajana
Natasa93
LJUBISA
Tasha
bojana_coka
Duska
naajarealista
Djodjo
jocin fan
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
AuthorMessage
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:00 pm

Pa ja ne obracam paznju na to...
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:00 pm

Milan wrote:
naajarealista wrote:
Milan wrote:
naajarealista wrote:
Milan wrote:
Da,neko je dobro primetio da samo Nebojsa nije podbacio te veceri,ja bih dodao i Marka Markovica,ali tu sam,mozda,pristrasan!
Ali,ziri je taj koji ne sme da bude pristrasan!Ja prosto ne mogu da verujem da apsolutni sluhista nije cuo onih par falseva kod Jovana!?

a dobro culi smo...hvala na komentaru!
za mene je on te veceri definitivno najbolje otpjevao, a ako ti smatrasm da si kompetentniji od nekih strucnjaka u tom poslu, onda stvarno nemam rijeciu...

A,ti si odjednom postala administrator?
Naravno da nisam kompetentniji od zirija,ali mi zato niko od kandidata nije ni "kucni prijatelj"!

sta kakav sadministrator, sta, dje kako...a sta je sa snezanom djurisic?aj mi objasni svega ti pametnjakovicu moj dragi!

Ponasas se kao administrator-stalno govoris sta,gde i koliko sme ko da kaze u ovoj temi,a nije na tebi da to radis!
Ja nisam napao Jovana,nemam nista protiv njega,ranije sam u ovoj temi govorio kako Jovan dobro peva i da ga ne treba napadati zbog oca.Ali,ovo je vec previse slucajnosti-prvo je u ziriju bio njegov saradnik(Dzej),a sad i njegov kucni prijatelj.Ko je sledeci-kucna pomocnica kod Stefanovicevih!?
Ko god to "organizuje",cini Jovanu medvedju uslugu!
A sto se tice Djurisicke,pokazala je ona svoju kompetentnost kad je bila u ziriju u proslom ciklusu!

Znaci Natasa ja sad na ovo treba da cutim....
Ko god da bude to nije tvoj problem...Uostalom, zasto nekad ne prestanes da slusas ljude u okolini i jednom ga normalno poslusas, vidjeces da je zasluzio svaku tu pohvalu!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:01 pm

Natasa93 wrote:
Pa ja ne obracam paznju na to...
e pa mene to uzasno nervira...koja ce sad biti kucna pomocnica porodice stefanovic???sto on to mora ovdje da pise....
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:05 pm

To za kucnu pomocnicu je bila ironija!Moja oshtrica je od pocetka na ziriju,a ne na Jovanu.
Ne oslanjam se ja ni na ciji sud osim na sud vlastitog uha,a ono je pre dve subote culo nesto sto se neko mnogo kompetentniji pretvarao da nije cuo!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:16 pm

Milan wrote:
To za kucnu pomocnicu je bila ironija!Moja oshtrica je od pocetka na ziriju,a ne na Jovanu.
Ne oslanjam se ja ni na ciji sud osim na sud vlastitog uha,a ono je pre dve subote culo nesto sto se neko mnogo kompetentniji pretvarao da nije cuo!

Hvala Bogu pa su mnogo kompetentniji ljudi rekli da je prosle subote bio fantastican....
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:19 pm

Da,bice da je to bilo samo zbog pevanja...
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:34 pm

Milan wrote:
Da,bice da je to bilo samo zbog pevanja...

Slusaj, zamisli doslo i meni da pjevam...Evo jedna pjesma upucena tebi....


DECKOOO AJDE OLADIII
AJDE OLADIIII IZ OVE TEMEEEEEEEEEE
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:40 pm

Procices sa tom pesmom samo ako u ziriju bude bilo tvojih kucnih prijatelja,no videli smo da i tako moze! gzu
Opet izigravas administratora?
Back to top Go down
najarealista
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
najarealista


Број порука : 154
Registration date : 2008-11-09

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 10:45 pm

Milan wrote:
Procices sa tom pesmom samo ako u ziriju bude bilo tvojih kucnih prijatelja,no videli smo da i tako moze! gzu
Opet izigravas administratora?

E slusaj sad....Pun mi je qrac vise tvojih odvratnik, niskoumnih koimentara...Umobolovodjo jedan!!!!!Boli me dupe i za ban i za sve!Nerviraju me ovakve osobeeee....Crkni bezmozdani idiotu!!!!Jer Joca ostaje do kraja....
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:03 pm

Administrator!
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:08 pm

STO SE BZVZ SVADJATE LJUDI?
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:09 pm

Ma,sta se i ja primam!?Nek je na banuju!
Ono sto je rekla je njeno ogledalo,ne moje!
Back to top Go down
najarealista
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
najarealista


Број порука : 154
Registration date : 2008-11-09

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:12 pm

Milan wrote:
Ma,sta se i ja primam!?Nek je na banuju!
Ono sto je rekla je njeno ogledalo,ne moje!

ja sa ljudima vodim konvertzaaciju u skladu sa tim kakvi su oni...cim sam ti onako odgovorila, zanci da normalnije nisam mogla....
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:15 pm

Ja tebe nisam vredjao!
Back to top Go down
najarealista
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
najarealista


Број порука : 154
Registration date : 2008-11-09

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:18 pm

Milan wrote:
Ja tebe nisam vredjao!

jesam ti fino rekla da ne provociras ovdje?ali jbg, nekima moras objasniti milion puta nesto da bi shvatio, sve je to u skladu sa tvojim mogucnostyima, a ja nemam kilometarske zivce da bi ti nesto objasnjavala....!~nerviras me!
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:24 pm

Vec su ti sto puta rekli da je ovo FAN FORUM SLADJANE STAJIC,a ne istureno odeljenje Jovanovog fan club-a!Prema tome,svako ima pravo da pise sta zeli,dokle god to ima veze sa temom topic-a,a ono sto sam ja pisao je bilo u vezi sa Jovanom!Uostalom,ti si se umesala u moju i Tashinu diskusiju...
Back to top Go down
najarealista
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
najarealista


Број порука : 154
Registration date : 2008-11-09

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:28 pm

Milan wrote:
Vec su ti sto puta rekli da je ovo FAN FORUM SLADJANE STAJIC,a ne istureno odeljenje Jovanovog fan club-a!Prema tome,svako ima pravo da pise sta zeli,dokle god to ima veze sa temom topic-a,a ono sto sam ja pisao je bilo u vezi sa Jovanom!Uostalom,ti si se umesala u moju i Tashinu diskusiju...

od danas me ti ne interesujes...kuliram te maximalno, ali maximalno...s tobom ne vrijedi razgovarati....ne vrijedi!posto sam kazes da je ovo diskuija ja cu se uvijek suprostaviti tvojim umobolnim komenatrima!i znam ciji je forum, ali i znam cijaq je voo tema....
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:40 pm

e ae dosta wise...preterali ste..pa pogledajte na sta lici owa tema..po milioniti put ponawljam:KO NE WOLI JOCU NEKA NE DOLAZI!!!!!stwarno nema wise smisla.....
pokusajte da sxwatite da to smeta i joci a i njegowim fanowima!!!posle wam je neko kriw kada se wredjaju drugi!!!JOWAN JE ZA NAS NAJBOLJI I POMIRITE SE SA TIM!!!!!
Back to top Go down
najarealista
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
najarealista


Број порука : 154
Registration date : 2008-11-09

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptyFri Jan 23, 2009 11:57 pm

jocin fan wrote:
e ae dosta wise...preterali ste..pa pogledajte na sta lici owa tema..po milioniti put ponawljam:KO NE WOLI JOCU NEKA NE DOLAZI!!!!!stwarno nema wise smisla.....
pokusajte da sxwatite da to smeta i joci a i njegowim fanowima!!!posle wam je neko kriw kada se wredjaju drugi!!!JOWAN JE ZA NAS NAJBOLJI I POMIRITE SE SA TIM!!!!!

neki to nikad nece shvatiti...
Back to top Go down
Tasha
Mega član
Mega član
Tasha


Female
Број порука : 1250
Локација : SUBOTICA/NOVI SAD
ZG Favorit: : Nebojsa Vojvodic & Sasa Kapor
Registration date : 2008-10-14

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptySat Jan 24, 2009 2:11 am

nemojte da mu odgovarate, to vam je moj savet... sta vas briga sta drugi misle, svakako njihova misljenja ne mozete promeniti (kakva god da su) kao ni oni vasa... vama je Jovan najbolji i to je tako, a oni nek pricaju sta hoce... gzu
Back to top Go down
Ivanna 94
Mega član
Mega član
Ivanna 94


Female
Број порука : 1806
Age : 29
Локација : svuda po negde.........
ZG Favorit: : Bio i ostao Nemanja Stevanovic :)
Registration date : 2008-10-09

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptySat Jan 24, 2009 2:21 am

Licno se poznajemo i interesantno,ali bez uvrede,njemu nije mesto tamo,jer ja da imam svoj studio ja bih dosada imala ko zna koliko CD-ova....svejedno sve najlepse mu zelim.......
Back to top Go down
http://www.necosrce.forumotions.net
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptySat Jan 24, 2009 3:24 am

PA....ON JE REKAO I SAM DA NECE DA MU OTAC POMAZE....WEC XOCE SAM DA IZGRADI KARIJERU....PA TAKO DA....
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptySat Jan 24, 2009 3:37 am

Djes Bojanaaaaaaaaaaa gzu hht
Back to top Go down
bojana_coka
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
bojana_coka


Број порука : 166
Age : 33
Registration date : 2008-10-09

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptySat Jan 24, 2009 3:39 am

Ivanna Kraljica wrote:
Licno se poznajemo i interesantno,ali bez uvrede,njemu nije mesto tamo,jer ja da imam svoj studio ja bih dosada imala ko zna koliko CD-ova....svejedno sve najlepse mu zelim.......


otlud to da ti poznajes jocu..jesi bila nekad na snimanju.........drage moje tj jocini fanovi koliko vas ima JOCA PEVA LIPE CVATU
Back to top Go down
Milan
Pričalica
Pričalica



Број порука : 316
ZG Favorit: : Sladjana Stajic
Registration date : 2008-12-05

JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 EmptySat Jan 24, 2009 1:32 pm

Preterao sam juce,priznajem!
Izvinjenjce Jovanovim fanovima!
Back to top Go down
Sponsored content





JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 11 Empty

Back to top Go down
 
JOVAN STEFANOVIC
Back to top 
Page 11 of 40Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» JOVAN STEFANOVIC
» Sedma emisija (01. novembar) - Druga mushka drupa
» Jovan Ivancic - jOCke

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Finalisti :: Muski kandidati-
Jump to: