ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 JOVAN STEFANOVIC

Go down 
+47
stasa_carica
milanowa_krasiwa
Daca_Dajana
bojana_91
Tasha
jocin fan
Milan
Gaga*93
Meri_83
naajarealista
Anni
LJUBISA
Sasa Katancic je pobednik
Gaga
Moni_mk
Jolika
najarealista
MAESTRO
sf_ferrari
*^^^JOWANITZA^^^*
Princessa
alexandraaa90
micka
jOcke
Djodjo
Sashka
Natasa93
stevke88
bojana_coka
xristy
(Sale)
Jelenaaa
Sasa Katancic
Tzeppelynn
monitor
cukamuzika
Salem
danijel
MiraFan
vanja
mina92
Taca
Golub
nino-nensy
Joca
SladjaFan
Nenad
51 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AuthorMessage
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyTue Dec 30, 2008 9:26 pm

Ima Jovana u novom Svetu...
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyTue Dec 30, 2008 9:37 pm

Natasa93 wrote:
Ima Jovana u novom Svetu...
svegaa ti???kolika je slika, o cemu se radi, pleasee detaljeee!!!????
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyTue Dec 30, 2008 9:38 pm

Pa njegov intervju ja mislim na 2 ili 3 strane..nisma sigurna...
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyTue Dec 30, 2008 9:42 pm

Natasa93 wrote:
Pa njegov intervju ja mislim na 2 ili 3 strane..nisma sigurna...

Joj to moram kupiti... xxxx
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyTue Dec 30, 2008 9:56 pm

hehehe...kupi...ja sam vec kupila... gzu
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyWed Dec 31, 2008 5:44 pm

DJECA SU ME SIKANIRALA JER SAM SA KOSOVA!


Jedan od najzapazenijih ucesnika aktuelne sezone najpopularnije folk muzicke audicije-"Zvezde Granda", miljenik tinejdzerki, Jovan Stefanovic, sa osamnaest godina prozivio je mnogo vise od svojih vrsnjaka.Prije svega traumatican odlazak sa Kosova, gdje je njegova porodica do bombardovanja zivjela, odnosno odbacivanje okoline po dolasku u Beograd.Dugo mu je, kaze, trebalo da ga djeca u naselju Mirijevo, gdje Stefanovici zive, prihvate i prime u svoje drustvoIpak, i danas mu, doduse rjedje, usi zapara pogrdan komentar na racun porijekla.No, podjimo iz pocetka, pricom o Jovanovom rodjenju, koja je podjednako neobicna kao i ostatak zivota ovog perspektivnog mladica.
"Neposredno pred Jovanovo rodjenje, na nagovor bliskog nama prijatelja, doktora Prokica, odlucila sam da se porodim u Valjevu, jer se pricalo da u jedinom porodilistu u Pristini radi babica koja srpskoj muskoj djeci po rodjenju pritiska mosnice kako jednog dana ne bi mogli da imaju djecu", sjeca se Jocina majka Slavica.
Zivot na Kosovu nikada nije bio sjajan, a pogotovo ne u vrijeme "krvavih" proljeca i jeseni, kako ih Stefanovici nazivaju, kada su se nejcesce desavali nemiri, demonstracije, ubistva, silovanja...Jovan je bio dijete, pa nije osjecao netrepeljivost izmedju Srba i Albanaca, ali su ga roditelji upozoravali na nelagodne situacije u koje bi eventualno mogao da upadne.
"Logicno je da mi, dok sam bio mali, mnoge stvari nijesu bile jasne, da nijesam mogao da ih razumijem.Najvaznije mi je bilo da izadjem napolje i igram se sa vrsnjacima.Kao poslusno dijete, obicno sam bio ispred zgrade, roditeljima na oku, pa problema nije bilo", prisjeca se Jovan najranijeg djetinjstva.
Stefanovici su u Pristini dugo zivjeli kao podstanari.Napokon, kada je Slavica, inace diplomirani ekonomista, od Skupstine grada dobila stan, nije ni slutila da ce u njemu provesti svega cetiri mjeseca.Ljeta 1999. godine, Jovanova porodica je morala da izbjegne sa Kosova.Jovan kaze da trenutke provedene u hladnom podrumu, koji im je bio jedino skloniste, igranje karata pod plamenom svijecei tatu u uniformi nikada nece zaboraviti.Ipak postoji nesto sto mu u tim mucnim sjecanjima izmami osmjeh. "Bombe su padale na sve strane, nismo imali struju, svaki cas smo trckali u skloniste, a nama djeci je bez obzira na sve, nedostajala igra.Sjecam se da smo onako ocajni jednog dana ispred zgrade napravili kos.Bas kao u filmu 'Nebeska udica'.Ko ga je gledao, zna o cemu pricam."
Kako su noci provodili u hladnom podrumu, Jovan, njegovi brat Spasoje i sestra Olivera, konstantno su bili prehladjeni.U monotonom iscekivanju boljeg sutra, tablic pod plamenom svijecebio im je jedina razonoda i bijeg od teskih i opterecujucih misli.
Taman se popnemo u stan, kad se oglase sirene, a mi trk nazad u podrum, i tako i po nekoliko puta na dan.Nikada necu zaboraviti kada su pogodili SUP u Pristini, koji se nalazio preko puta zgrade u kojoj smo zivjeli.Detonacija je bila toliko jaka da su nam popucala sva stakla na prozorima, noci su bile najgore.Donekle me je tjesilo sto su roditelji uz mene, i sto sam znao da ce me zastititi sta god da se desi",kaze Jovan.
U skloniste su Stefanovici silazili samo prvog mjeseca bombardovanja.Posto su im zbog losih uslova, prije svega hladnoce, djeca stalno bila prehladjena, Slavica i Slavkosu odlucili da se prepuste sudbini, odnosno da vise ne napustaju stan.Kako bi donekle olaksali svojim malisanima, svih petoro je spavalo u velikom bracnom krevetu.
"U uslovima u kojima smo tada zivjeli, najteze je bilo snaci se za hranu.Na srecu, zahvaljujuci majci Sase Pantica, tvorca 'Kursadzija', koja je radila u obliznjoj prodavnici, imali smo sta da jedemo.Mlijeko mi je doslo glave(smijeh)...Zamislite mene onako malog, imao sam svega deset godina, kako paket mlijeka preko ramena vucem na deseti sprat."
Nekoliko dana nakon potpisivanaj Kumanovskog sporazuma, 19. juna, Stefanovici su napustili Pristinu.Na to ih je, kazu, primorao povratak Albanaca koji su tokom bombardovanja otisli u Makedoniju.Do Beograda im je put bio otezan, sto ih najvise boli.
"Ne mogu da zaboravim da nam srpska vojska nije dozvolila da predjemo administrativnu granicu u Merdarima.Preprijecili su put velikim kamionom da bi nas sprijecili da rusimo srpsku vlast, rekli su nam.Pretpostavljam da su bili bijesni zbog prica da nas je vojska izdala kada se povukla, zbog cega nas niko nije stitio.Toga dana, sjecam se, kisa je lila kao iz kabla, na stotine unesrecenih ljudi u nepreglednoj koloni, mnogi i na zapreznim kolima...Za dvadeste i cetiri sata, koliko smo bili na ulici, niko nam nije ponudio ni casu vode i parce hljeba.Ma, nijesu imali sluha ni za trudnice", ubacuje se u razgovorjos uvijek ogorcena Slavica Stefanovic.
Kako u Beogradu nijesu imali gdje, Jovan, Spasoje i Olivera su se za prvo vrijeme smjestili kod tetke u Trstenik, dok su se Slavica i Slavko potrudili da u prijestonici sto prije stvore osnovne uslove za zivot.Jedna rodjaka im je ustupila magacinski prostor da se smjeste, dok ne nadju stan.Na njihovu srecu, potraga nije dugo trajala.Poslije samo desetak dana u naselju Kotez su iznajmili stancic od tridesetak kvadrata i doveli djecu.Tata Slavkoni je i u Beogradunastavio da se bavi komponovanjem, svojim osnovnim zanimanjem, pa je, zahvaljujuci saradnji sa poznatim pjevacima, polako poceo da podize kucu u Mirijevu.
Dugo mi je trebalo da me djeca u Beogradu prihvate.Svako malo su mi psovali ' kosovku majku' zbog cega sam cesto znao da se potucem.Preko takvih stvari nisam mogao da predjem.Sikanirali su me i zbog specifisnog naglaska kojeg se ni dan danas nisam potpuno otarasio.Eto, bas sam nedavno na jednom forumu procitao da me je neko nazvao 'Siptarcic sa Mirijeva'.To me bas zaboljelo.Kao sto me potresa i kada me zovu tatinim sinom.Pa moj otac ne tjera nikog da glasa za mene, ljudi to sami rade", pravda se Slavkoni junior.


Last edited by naajarealista on Wed Dec 31, 2008 5:47 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyWed Dec 31, 2008 5:45 pm

Ovo je najduzi post u mojoj forumaskoj karijeri....Ruka mi je otpala...
Ali ovo morate da procitate, jer ja svaki put kao kisa placem kad ga citam.... fguzl
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyWed Dec 31, 2008 8:54 pm

E, ovako... Molio bih da se niko ne naljuti na ovo sto cu sada reci...
Joca je moj favorit od muskih kandidata, ali ovaj interview sto je dao, dosta toga je dodao, da bi bilo jos strasnije... Pa svi smo mi prosli kroz bombardovanje, pa se sad kao on jedini istraumirao zbog toga...
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyWed Dec 31, 2008 9:02 pm

Kad bi svako od nasih roditelja pricao sta mu se desilo, prici ne bi bilo kraja...
Ali Jovan je pametan, vidi kako nas narod reaguje na tuzopojke, i vidi da to prolazi... Pa ajde da i on isprica svoje, mozda dobije koji glas vise.
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyWed Dec 31, 2008 9:03 pm

Nenade nema sta da se ljute...pa to jeste tako!
Mene iskreno nervira sto skakuce i kad peva baladu..
ali samo napred..
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyWed Dec 31, 2008 10:29 pm

Taca wrote:
Kad bi svako od nasih roditelja pricao sta mu se desilo, prici ne bi bilo kraja...
Ali Jovan je pametan, vidi kako nas narod reaguje na tuzopojke, i vidi da to prolazi... Pa ajde da i on isprica svoje, mozda dobije koji glas vise.


Pa sto ti ne pricas o svom zivotu! Ali sigurna sam da nisi ovako zivela! Ja sam ratno dete! Rodila sam se bas kad je poceo rat i sta sam sve prozivela! Koliko sam se samo puta selila,i znam kako je Joci! Ali ocito ti nisi svesna zivota koojim su neki ziveli!
Joco samo napred,uz tebe smo!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyWed Dec 31, 2008 11:16 pm

Gago, bolje da ti ne pricam svoju zivotnu pricu.... I za tvoju informaciju i ja sam rodjena kada je bio rat, u Republici Srpskoj!
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 4:45 pm

I NEBOJSA JE ZIVEO U NZ.pa sta? Da li je neko od ostalih kandidata pricao sta je jeo?nije...da li je pricao neko gde se sakrivao dok je bio rat..nije..ma daj bre...ostavite te price!!!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 5:22 pm

Taca wrote:
Kad bi svako od nasih roditelja pricao sta mu se desilo, prici ne bi bilo kraja...
Ali Jovan je pametan, vidi kako nas narod reaguje na tuzopojke, i vidi da to prolazi... Pa ajde da i on isprica svoje, mozda dobije koji glas vise.

Ne treba njemu glas vise, on ih ima i previse!Mozda bi Nesa trebao da smisli nesto da on dobije koji glas vise jer ocigledno za razliku od Joce to pjevanjem ne dobija...


Druga stvar, znam kroz sta su moji roditelji i sestra prosli, i kad god o tome pricaju krenu im suze na oci, jer ti nemas pojma i nisi svjesna kakvo je to traumaticno iskustvo!On nije pretjerao, jer da nemam takav primjer u svojoj okolini mozda bih i ja to mislila, ali znam dobro sta pricamn....Zato ti umukni kad nesto ne znas!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 5:22 pm

Daca_Dajana wrote:
I NEBOJSA JE ZIVEO U NZ.pa sta? Da li je neko od ostalih kandidata pricao sta je jeo?nije...da li je pricao neko gde se sakrivao dok je bio rat..nije..ma daj bre...ostavite te price!!!

I tebi bih porucila isto ko ovom insektu gore....
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 5:32 pm

naajarealista wrote:
Daca_Dajana wrote:
I NEBOJSA JE ZIVEO U NZ.pa sta? Da li je neko od ostalih kandidata pricao sta je jeo?nije...da li je pricao neko gde se sakrivao dok je bio rat..nije..ma daj bre...ostavite te price!!!

I tebi bih porucila isto ko ovom insektu gore....
ej..znas sta ja tebi nista nisam rekla ni ti sam rekla nesto lose o Jovanu samo sam rekla da ne treba da vas ta prica toliko pogadja..jer onda ja treba da placem svaki dan..! i ja imam pravo na svoje misljenje!!!A TI NEMAS PRAVO DA MI KAZES DA CUTIM!JA SAM TU DOSLA DA PRICAM A TI IZGLEDA HOCES DA SE SVADJAS SA SVIMA!NAJO BRE..STA TI JE?!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 5:39 pm

Daca_Dajana wrote:
naajarealista wrote:
Daca_Dajana wrote:
I NEBOJSA JE ZIVEO U NZ.pa sta? Da li je neko od ostalih kandidata pricao sta je jeo?nije...da li je pricao neko gde se sakrivao dok je bio rat..nije..ma daj bre...ostavite te price!!!

I tebi bih porucila isto ko ovom insektu gore....
ej..znas sta ja tebi nista nisam rekla ni ti sam rekla nesto lose o Jovanu samo sam rekla da ne treba da vas ta prica toliko pogadja..jer onda ja treba da placem svaki dan..! i ja imam pravo na svoje misljenje!!!A TI NEMAS PRAVO DA MI KAZES DA CUTIM!JA SAM TU DOSLA DA PRICAM A TI IZGLEDA HOCES DA SE SVADJAS SA SVIMA!NAJO BRE..STA TI JE?!

Sta sta mi je...???
Koji ..... vi znate da je on time httjeo da osvoji glasove publike..?Ne znam kako vas sramota nije i kako obraza imate da to kazete....
Ma nemam rijeci, misli sta hoces...Ja sam glupa sto ne mogu da kuliram ovakve komentare...ALI NE MOGU TAKVA SAM!!!!
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 5:42 pm

NAJO ZIVOTA MI MOGA NISAM REKLA DA HOCE DA UZME GLASOVE TIME! govoris u mnozini..!nisi glupa..i znam da za tako nesto ne mozes da cutis jer meni neko kada ANJU SPASOJEVIC spomene u losem kontekstu ja i ujedam!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 5:47 pm

Daca_Dajana wrote:
NAJO ZIVOTA MI MOGA NISAM REKLA DA HOCE DA UZME GLASOVE TIME! govoris u mnozini..!nisi glupa..i znam da za tako nesto ne mozes da cutis jer meni neko kada ANJU SPASOJEVIC spomene u losem kontekstu ja i ujedam!

Onda ok, ali mi se cinilo da si podrzala onog insekta, koji nema pojma sta prica!!!Jer da znam jednu takvu osobu nikada u zivotu to ne bi rekla....
Izvini onda...
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 5:54 pm

ja jesam podrzala nju>jer znam da ovde kod nas ima mnogo takvih prica a isto tako znam da je jako dobra> znam da je ne volis i zato se vise necu mesati>>izvinjavam se zbog mojih znakova tastatura me zajebava
Najo nemoj da se osvrces na komentare jer to je samo misljenje tog pojedinca>>svi imaju pravo na misljenje!!!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 6:03 pm

Daca_Dajana wrote:
ja jesam podrzala nju>jer znam da ovde kod nas ima mnogo takvih prica a isto tako znam da je jako dobra> znam da je ne volis i zato se vise necu mesati>>izvinjavam se zbog mojih znakova tastatura me zajebava
Najo nemoj da se osvrces na komentare jer to je samo misljenje tog pojedinca>>svi imaju pravo na misljenje!!!

ej to njeno je bolesno misljenje...BOLESNOOOOO!!!!Da neko to koristi za dobitak glasova....To ustvari samo pokazuje da ona i oni koji je podrzavaju u tome bi tako uradili jer su bezosjecajni, i necovjecni...Toliko od mene...Ne mogu da kuliram ovo njeno, jer je to krajnji onaj ortodoksni beozbrazluk i nemoral!Zasto sam kulirala Nenadov???Zato sto je decko na fin nacin rekao svoje misljenje, i iako se ja ne slazem sa njim, nisam mu nista rekla...Ali na ovakve bezobrazluyke kao sto je Tacin post necu cutati!!!TO JE ISKORISTIO DA DOBIJE KOJI GLAS VISE!Sramota,da neko tako misli.... Samo cu to reci....
Back to top Go down
Daca_Dajana
Mega član
Mega član
Daca_Dajana


Female
Број порука : 1701
Age : 30
ZG Favorit: : ***SLADJANA STAJIC,NEBOJSA VOJVODIC***
Registration date : 2008-11-16

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 6:09 pm

Taca je takva..kaze sta misli kome se svidi kome ne..ali ona ce reci..!Ja sam se uklopila sa njom..a shvatam zasto je to rekla..ali nema veze! necomo o tome..!
SRECNA TI NOVA GODINA!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 6:14 pm

Daca_Dajana wrote:
Taca je takva..kaze sta misli kome se svidi kome ne..ali ona ce reci..!Ja sam se uklopila sa njom..a shvatam zasto je to rekla..ali nema veze! necomo o tome..!
SRECNA TI NOVA GODINA!

Hvala I tebi isto...
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 6:15 pm

Srecna Nova Stefanovicic! Sve najbolje!
Back to top Go down
naajarealista
Tračara
Tračara
naajarealista


Број порука : 920
ZG Favorit: : Jedan jedini i najbolji JOCA STEFANOVIC!
Registration date : 2008-12-03

JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 EmptyThu Jan 01, 2009 6:19 pm

Gaga wrote:
Srecna Nova Stefanovicic! Sve najbolje!


xxxx I tebi isto, puno zdravlja, ljubavi, para, pa onda svega.... hht
Back to top Go down
Sponsored content





JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty
PostSubject: Re: JOVAN STEFANOVIC   JOVAN STEFANOVIC - Page 26 Empty

Back to top Go down
 
JOVAN STEFANOVIC
Back to top 
Page 26 of 40Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» JOVAN STEFANOVIC
» Sedma emisija (01. novembar) - Druga mushka drupa
» Jovan Ivancic - jOCke

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Finalisti :: TEME ZVEZDA GRANDA-ARHIVA-
Jump to: