ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/

Go down 
+22
danijel
mrvica27
VOLIM TE BILJO
bojana_91
ivana
Tasha
Sanci
Milan
MiraFan
Sanja Velickovic
nino-nensy
naajarealista
Natasa93
Gaga
Taca
jOcke
vanja
skolarac
Duska
Salem
LJUBISA
Nenad
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Ko se vraca u takmicenje?
Sanja Velickovic
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_lcap26%Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_rcap
 26% [ 11 ]
Nevena Stajcic
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_lcap7%Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Marija Lazic
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_lcap0%Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Marija Stojicevic
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_lcap2%Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Jelena Jovanovic
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_lcap17%Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_rcap
 17% [ 7 ]
Jelena Durkovic
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_lcap2%Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Nadezda Biljic
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_lcap17%Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_rcap
 17% [ 7 ]
Natasa Milincic
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_lcap29%Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Vote_rcap
 29% [ 12 ]
Total Votes : 42
 

AuthorMessage
snoopili
Mega član
Mega član
snoopili


Female
Број порука : 1193
Registration date : 2008-12-08

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 12:25 am

Mira-fan, nas dve opet na temu kvalitet i ostalo. Ajde da se nadamo da moze kvalitet da prodje.

A za tebe Nino - nensi, ne moras od nas da branis Natasu - ne moze svako ni da iskopira - i za to treba imati glasa i talenta.
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 12:42 am

snoopili wrote:
Mira-fan, nas dve opet na temu kvalitet i ostalo. Ajde da se nadamo da moze kvalitet da prodje.

A za tebe Nino - nensi, ne moras od nas da branis Natasu - ne moze svako ni da iskopira - i za to treba imati glasa i talenta.


OVO NECU KOMENTARISATI..PRAVICU SE DA OVO NISAM PROCITAO...JEL OCIGLEDNO NE ZNAS STA PISES...ALI BOZE MOJ TVOJE PRAVO DA NEKOG VOLIS ILI NE!!!!POZZZ ZA TEBE! bxcbx
Back to top Go down
snoopili
Mega član
Mega član
snoopili


Female
Број порука : 1193
Registration date : 2008-12-08

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 12:45 am

Znam sta pisem Nino-nensi, ne brini. A ako si procitao samo koji red iznad, mogao si da vidis da sam napisala da moj glas ide Natasi veceras. U cemu je problem?
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 12:59 am

LJUDII JA NE ZNAM KO CE WISE DA ISPADNE....SWE SU EXTRAAAA.......SWE SU CURE EXTRA ODPEWALEEE
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:30 am

Glasovi:
Nevena Stajcic-2916
Marija Stojicevic-4666
Marija Lazic-5483
Jelena Durkovic-8103
Jelena Jovanovic-10563
Natasa Milincic-12992
Sanja Velickovic-15253
Nadezda Biljic-25768
zao mi je sto Sanja nije prosla...
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:31 am

MiraFan wrote:
Ja bi najvise volela da prodje Natasa, ali, videcemo, malo je teze to.
Najrealnije mislim da ce Nadezda proci, a nista cudo i Jelena D ili Jelena J.

Blago meni sa prognozama, i prosli put pogodila, i veceras. hht

Inace zao mi je zbog Natase, ali sigurna sam da ce biti nesto i od nje, veliki je borac pre svega a to je najbitnije.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
snoopili
Mega član
Mega član
snoopili


Female
Број порука : 1193
Registration date : 2008-12-08

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:35 am

Tja. Bolje Nadica nego Jelene..., ali valjda ce Sasa kao poslovni covek znat da iskoristi Natasin glas.
Back to top Go down
MiraFan
Uvek u toku
Uvek u toku
MiraFan


Female
Број порука : 693
Локација : Makedonija
ZG Favorit: : Svetlana Tanasic
Registration date : 2008-08-15

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:40 am

Da, to je i Keba rekao kad je komentarisao.
Inace meni je Nadezda skroz antipaticna, ali cura peva pa razbija, drago mi je sto je ipak kvalitet prosao, i na crvenim stolicama bile su realno vokalno najbolje, sem Jovanovic naravno.
Back to top Go down
http://www.mira-skoric.com
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:43 am

Jovanovic je biиla super u to nema sumnje! Sve 4 na stolicu koje su bile bile su zasluzeno!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:44 am

Gaga wrote:
Jovanovic je biиla super u to nema sumnje! Sve 4 na stolicu koje su bile bile su zasluzeno!

U POTPUOSTI SE SLAZEM SA GAGOM...
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:46 am

po meni....da se doda peta stolica za Mariju Stojicevic!!!!!ali sta da se radi....
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:53 am

LJUBISA wrote:
po meni....da se doda peta stolica za Mariju Stojicevic!!!!!ali sta da se radi....

DA....I ONA NIJE LOSA MADA MISLIM DA JE TREBALA DA PEWA NEKU PESMU OD SANJE STOJANOWIC.....
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:55 am

eeeeeeeeee da.....malo podseca na nju.....ali malo.....Sanja je bila moj favorit prosle godine....Marija malko podseca na nju pa sam i za Mariiju glasao.....
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:57 am

AXA....MISLIM DA JE ZBOG PESME I ISPALA.....NEGO EL ZNA NEKO STA CE BITI U SLEDECU SUBOTU???
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:58 am

ja sam cuo da ce biti neki revijalni deo....novogodisnja emisija...........ALI NE ZNAM JEL TO ISTINA!!!!!!!
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:59 am

LJUBISA wrote:
ja sam cuo da ce biti neki revijalni deo....novogodisnja emisija...........ALI NE ZNAM JEL TO ISTINA!!!!!!!


Jeste istina je! Bice revijalni deo!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:59 am

Gaga wrote:
LJUBISA wrote:
ja sam cuo da ce biti neki revijalni deo....novogodisnja emisija...........ALI NE ZNAM JEL TO ISTINA!!!!!!!


Jeste istina je! Bice revijalni deo!

E PA SUPER....OKE XWALA WAM.....JEDWA CEKAM DA WIDIM JOCUU
Back to top Go down
snoopili
Mega član
Mega član
snoopili


Female
Број порука : 1193
Registration date : 2008-12-08

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 2:06 am

MiraFan wrote:
Da, to je i Keba rekao kad je komentarisao.
Inace meni je Nadezda skroz antipaticna, ali cura peva pa razbija, drago mi je sto je ipak kvalitet prosao, i na crvenim stolicama bile su realno vokalno najbolje, sem Jovanovic naravno.

bxcbx I meni je prilicno nesimpaticna, ali ima stvarno ima glas i moze dobro da peva. Nadica je nekim ranijim pevanjima realno bila bolja od nekih koji su ostali u prvih deset, pa s te strane gledano, zasluzila je drugu sansu.
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 2:39 am

JAAAAAAAAAAAAKO mi je krivo sto nije prosla NATASA... Bila je najbolja veceras!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 4:14 am

Stvarno je najbolja..al ljudi sad znate da zna sve da peva!!!I narodnjake i zabavnjake...a tek rock o tome necu ni da pricam. bxcbx
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 11:57 am

Jelena Jovanovic je zasluzila prolazak svojim pevanjem sinoc. Ubedljiva skroz, odusevila me... Fantasticno!
Back to top Go down
jocin fan
Mega član
Mega član
jocin fan


Female
Број порука : 1333
Age : 30
ZG Favorit: : NAJBOOLJII ZNA SE:MILAN MITROVIC I ANDRIJA MARKOVIC!!!!
Registration date : 2008-12-13

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 1:18 pm

Taca wrote:
Jelena Jovanovic je zasluzila prolazak svojim pevanjem sinoc. Ubedljiva skroz, odusevila me... Fantasticno!


slazem se.....
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 2:09 pm

jocin fan wrote:
Taca wrote:
Jelena Jovanovic je zasluzila prolazak svojim pevanjem sinoc. Ubedljiva skroz, odusevila me... Fantasticno!


slazem se.....

I ja se slazem!
Back to top Go down
bojana_91
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
bojana_91


Број порука : 73
Registration date : 2008-12-15

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 4:30 pm

jelena je bila anjbooooooooooooooooooooooooolja
Back to top Go down
bojana_91
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
bojana_91


Број порука : 73
Registration date : 2008-12-15

Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 EmptySun Dec 21, 2008 4:30 pm

najbooooooooooooooooooooooooooooooolja
Back to top Go down
Sponsored content





Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/   Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/ - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Ko se vraca u takmicenje?/Zenski Kandidati/
Back to top 
Page 5 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Ko se vraca u takmicenje?/Muski Kandidati/
» Koja devojka napusta takmicenje?
» Koga vracamo u takmicenje od muskih kandidata?
» Koga vracamo u takmicenje od zenskih kandidata?
» Ko napusta takmicenje?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa-
Jump to: