ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 SASA KATANCIC

Go down 
+18
mrvica27
Natasa93
Sanja Velickovic
bos
nino-nensy
naajarealista
skolarac
Nenad
jOcke
LJUBISA
Meri_83
Taca
vanja
Sasa Katancic je pobednik
mixi-sfcdb
Salem
Gaga
Jolika
22 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AuthorMessage
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Áðî¼ ïîðóêà : 703
Registration date : 2008-08-26

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 2:31 am

MA KRETENI bRAJA I kEBA...ZA MALO SE NISU POTUKLI..sELJACI!!!!! gzu
VIDECETE SUTRA,NE MOGU DA GRESIM DUSU DA JE BIO LOS KAD NIJE...JA SAMO IMAM PRAVO DA KAZEM SVOJE MISLJENJE A SRBIJA BIRA gzu
Back to top Go down
Sasa Katancic je pobednik
Pričalica
Pričalica



Áðî¼ ïîðóêà : 343
Registration date : 2008-11-29

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 2:34 am

Naravno Nino!
Srbija neka bira i nek izabere NAJBOLJEG a to je SASA HH
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Áðî¼ ïîðóêà : 2707
Age : 38
Ëîêàöè¼à : Beograd
Registration date : 2008-09-22

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 2:42 am

Sto se potukli?Zbog kandidata?Cao Nino gzu
Back to top Go down
Sasa Katancic je pobednik
Pričalica
Pričalica



Áðî¼ ïîðóêà : 343
Registration date : 2008-11-29

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 2:49 am

Salem wrote:
Sto se potukli?Zbog kandidata?Cao Nino gzu
Ma pusti budale! Nek se biju kad su ludi! hht
Back to top Go down
bos
Novi korisnik
Novi korisnik



Áðî¼ ïîðóêà : 17
Registration date : 2008-09-16

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 3:27 pm

nino-nensy wrote:
Sasa me razocarao,pevao je sooper pesmu ali je malo falsirao i pukao mu je glas.......
a to pevacu koji ima najvise iskustva ne sme da se desi!!!
Kao sto rekoh u predhodnoj temi izgleda da nismo svi bili na istom snimanju.Sale je odpevao VRH!!!!Ja nisam cuo ni jedan jedini fals a to sto keba prica..........pa mora nesto da kaze sale ga upropastio kad je poceo da peva.Jednom recju ovoga puta stajling exstra pevanje necu ni da komentarisem cucemo veceras taj"fals".
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Áðî¼ ïîðóêà : 703
Registration date : 2008-08-26

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 3:30 pm

aLO BOS VECERAS JE SVE SMINKA..IZBACICU VECERAS NA YOU TUBE SNIMAK SA SNIMANJA KADA JE SASI PUKA 2 PUTA GLAS...PA CEMO VIDETI...ALI PRVO CETE ODGLEDATI VECERAS PA CU JA ONDA IZBACITI PA UPOREDITE I ZAKLJUCITE...
Back to top Go down
bos
Novi korisnik
Novi korisnik



Áðî¼ ïîðóêà : 17
Registration date : 2008-09-16

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 3:33 pm

Mogu da se slozim da mu je jedanput pukao glas u drugom tejku ali da je falsirao ..........nema ni najmanje teoredske sanse.......uostalom cucemo!!!
Back to top Go down
Sasa Katancic je pobednik
Pričalica
Pričalica



Áðî¼ ïîðóêà : 343
Registration date : 2008-11-29

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:24 pm

Nema razloga za prepirku, cucemo veceras! gzu
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Áðî¼ ïîðóêà : 703
Registration date : 2008-08-26

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:40 pm

samo da se ogradim!!!
da ja ni u jednom trenutku nisam rekao da je sasa bio los!!!!!
ja sam samo rekao da od ceoveka sa iskustvom nisam ocekivao prvo pucanje glasa
A NI FALSEVE KOJI SU SE PROVLACILI DA BUDEM PRECIZAN NA PRELAZIMA U STROFAMA..!!!
A I COVEK KOJI JE TOLIKO GODINA NA ESTRADI
MORA IMATI IZGRADJEN STIL PEVANJA...VIDECETE VECERAS KADA JE ZIRI KOMENTARISAO TIJANA ILI KEBA MU JSU MU REKLI DA MNOGO BILDUJE DOK PEVA.... I REKLI SU MU DA OTPEVA
PONOVO REF PESME
KADA JE OTPEVAO,ZIRI MU REKAO AE SAD ISTO TO ALI NA SVOJ NACIN I ON TO OTPEVA NA SASVI DRUGACIJI NACIN...TO UKAZUJE DA ON NEMA IZGRADJEN STIL..A OD NJEGA NISAM TO OCEKIVAO..U OSTALOM VIDECETE....
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:44 pm

ma da... jos 6 sati i videcemo...
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Áðî¼ ïîðóêà : 703
Registration date : 2008-08-26

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:46 pm

DA..gzu
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Áðî¼ ïîðóêà : 703
Registration date : 2008-08-26

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:46 pm

i SAMO MOGU DA KAZEM DA JE SASA IZABRAO NAJLEPSU PESMU!!! gzu
Back to top Go down
bos
Novi korisnik
Novi korisnik



Áðî¼ ïîðóêà : 17
Registration date : 2008-09-16

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:48 pm

To po meni pokazuje samo sirinu koju Sale ima kao vokal,a ako mu je keba rekao to je sigurno relevantno.....hehehe.Uostalom vidim da ti to poznajes exstra......sta ja znam ja sam samo profesionalni producent jedno dvadesetak godina.nijedan fals se nije "provukao "na tvoju zalost.Mozda tvoja ocekivanja nije ispunio ali je mene kao profesionalca exstra zadovoljio pojavom,interpretacijom,stajlingom itd.A veceras malo poslusaj sta mu je rekla tijana ,a sta je on njoj rekao pa cesvideti kako to rade profesionalci.Posto sam ozbiljan covek nemam nameru da raspravljam svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i ti imas pravo da mislis tako o Saletu on ipak mjedini ozbiljno ugrozava tvoje favorite tako da te razumem potpuno.
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:48 pm

stvarno?
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:50 pm

bos wrote:
To po meni pokazuje samo sirinu koju Sale ima kao vokal,a ako mu je keba rekao to je sigurno relevantno.....hehehe.Uostalom vidim da ti to poznajes exstra......sta ja znam ja sam samo profesionalni producent jedno dvadesetak godina.nijedan fals se nije "provukao "na tvoju zalost.Mozda tvoja ocekivanja nije ispunio ali je mene kao profesionalca exstra zadovoljio pojavom,interpretacijom,stajlingom itd.A veceras malo poslusaj sta mu je rekla tijana ,a sta je on njoj rekao pa cesvideti kako to rade profesionalci.Posto sam ozbiljan covek nemam nameru da raspravljam svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i ti imas pravo da mislis tako o Saletu on ipak mjedini ozbiljno ugrozava tvoje favorite tako da te razumem potpuno.


svako ima pravo na svoje misljenje... zar ne? hehehe
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Áðî¼ ïîðóêà : 703
Registration date : 2008-08-26

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 4:51 pm

jA SAM REALAN,ALI JE BIO OK..
tIJANA MU JE REKALA DA bILDUJE DOK PEVA... hht hht hht
U OSTALOM NECU DA SE IKOM ZAMERAM...JA SAM REKAO SVOJE MISLJENJE... A VIDECEMO STA CE SRBIJA RECI!!
Back to top Go down
bos
Novi korisnik
Novi korisnik



Áðî¼ ïîðóêà : 17
Registration date : 2008-09-16

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 5:09 pm

vanja wrote:
bos wrote:
To po meni pokazuje samo sirinu koju Sale ima kao vokal,a ako mu je keba rekao to je sigurno relevantno.....hehehe.Uostalom vidim da ti to poznajes exstra......sta ja znam ja sam samo profesionalni producent jedno dvadesetak godina.nijedan fals se nije "provukao "na tvoju zalost.Mozda tvoja ocekivanja nije ispunio ali je mene kao profesionalca exstra zadovoljio pojavom,interpretacijom,stajlingom itd.A veceras malo poslusaj sta mu je rekla tijana ,a sta je on njoj rekao pa cesvideti kako to rade profesionalci.Posto sam ozbiljan covek nemam nameru da raspravljam svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i ti imas pravo da mislis tako o Saletu on ipak mjedini ozbiljno ugrozava tvoje favorite tako da te razumem potpuno.


svako ima pravo na svoje misljenje... zar ne? hehehe
Upravo tako svako ima pravo da podrzava koga hoce!!!
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 5227
Age : 36
Ëîêàöè¼à : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 5:11 pm

bos adaf
Back to top Go down
bos
Novi korisnik
Novi korisnik



Áðî¼ ïîðóêà : 17
Registration date : 2008-09-16

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 5:13 pm

nino-nensy wrote:
jA SAM REALAN,ALI JE BIO OK..
tIJANA MU JE REKALA DA bILDUJE DOK PEVA... hht hht hht
U OSTALOM NECU DA SE IKOM ZAMERAM...JA SAM REKAO SVOJE MISLJENJE... A VIDECEMO STA CE SRBIJA RECI!!
A dali znas sta to uopste znaci kad se vec toliko smejes.Kad pevac vezuje mnogo trilera punim glasom to se zove "bildovanje" u pevanju.To bas i nije toliko smesno uzimajuci u obzir da niko od sinocnjih kandidata nemoze ni da pokusa da bilduje dok peva osim njega naravno!
Back to top Go down
Sanja Velickovic
Zvezda Granda
Sanja Velickovic


Female
Áðî¼ ïîðóêà : 203
Age : 35
Registration date : 2008-10-28

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 7:03 pm

MENI SE I SALE JAKO DOPAO SINOC,KAO I NESA I ACA...SVAKO OD NJIH TROJICE JE BIO U SVOM FAZONU I TO IZNEO NA PRAVI NACIN!!!ZELIM IM SVU SRECU VECERAS
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Áðî¼ ïîðóêà : 2707
Age : 38
Ëîêàöè¼à : Beograd
Registration date : 2008-09-22

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySat Dec 13, 2008 10:25 pm

Svi telefone u ruke i veceras da vratmo Sasu!!!Broj 7 na 4444!!!!
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Áðî¼ ïîðóêà : 4657
Age : 31
Ëîêàöè¼à : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySun Dec 14, 2008 12:15 am

Sale je veceras medju boljima, ali najbolji je Nebojsa!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Áðî¼ ïîðóêà : 2707
Age : 38
Ëîêàöè¼à : Beograd
Registration date : 2008-09-22

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySun Dec 14, 2008 12:21 am

'Ajmo ljudi svi 7 na 4444!!!!Nas Sale da se vrati!!!!
Hvala svima gzu
Back to top Go down
Meri_83
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Female
Áðî¼ ïîðóêà : 65
Registration date : 2008-10-11

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySun Dec 14, 2008 1:21 am

BOSS, NE KONZUMIRAM ALKOHOL, ALI DA SE JA I TI KOJIM SLUÈAJEM IKADU ŽIVOTU SRETNEMO, IMAŠ GAJBU PIVI OD MENE!!!

Mada dobro znam koliko Nino-Nensy voli Saleta, nisam htjela komentarisati njegove postove prije nego što sam èula o èemu je ustravi rijeè. A sad znam da si bio potpuno u pravu! Istina je da ni ja nisam neki muzièki ekspert kao ni Nino-Nensy, ali nisam bogami ni gluha, sluh me još uvjek jaaaako dobro služi!

SVAKA ÈAST NA OVAKO REALNOM MIŠLJENJU! dsdsds gzu gbn dsadsad
Back to top Go down
Meri_83
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik



Female
Áðî¼ ïîðóêà : 65
Registration date : 2008-10-11

SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 EmptySun Dec 14, 2008 1:22 am




S A L E OSTAJE
NAJBOLJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
pppppppp
Back to top Go down
Sponsored content





SASA KATANCIC - Page 7 Empty
PostSubject: Re: SASA KATANCIC   SASA KATANCIC - Page 7 Empty

Back to top Go down
 
SASA KATANCIC
Back to top 
Page 7 of 14Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Sasa Kowacewic
» Sasa Katancic
» SASA KAPOR
» Sasa Kapor u barazu peva nesto od Toseta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Ispali Kandidati :: Muski kandidati-
Jump to: