ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Nebojsa Vojvodic

Go down 
+45
bojana_coka
Veliki Brat
bojana_91
mrvica27
jocin fan
Meri_83
Sanja Velickovic
snoopili
Sanci
Duska
bos
Milan
Gaga*93
Tasha
naajarealista
Jolika
Sasa Katancic je pobednik
Natasa93
olja
nensi
stevke88
VOLIM TE BILJO
pazarac
Makica
Daca_Dajana
Gaga
jOcke
najarealista
sf_ferrari
Djodjo
LJUBISA
MiraFan
danijel
Boojan
Salem
vanja
Golub
**Sweety**
nino-nensy
(Sale)
Taca
SladjaFan
_Markic_
petra
Nenad
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
AuthorMessage
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptyTue Nov 04, 2008 3:42 am

joj, nikola jjj
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptyFri Nov 07, 2008 3:38 pm

Nebojsa Vojvodic - Page 8 6y4-SUBOTI
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptyFri Nov 07, 2008 3:38 pm

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Mpe-SUBOTI
Back to top Go down
najarealista
Aktivan Korisnik
Aktivan Korisnik
najarealista


Број порука : 154
Registration date : 2008-11-09

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptyMon Nov 10, 2008 1:50 am

bojana_coka wrote:
hehhehehhehe .....heheheheh
Mogao bi da razmisli o mome predlogu... hht hht hht
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptyTue Nov 11, 2008 4:35 pm

Hvala Nino!
Back to top Go down
nino-nensy
Uvek u toku
Uvek u toku
nino-nensy


Број порука : 703
Registration date : 2008-08-26

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptyTue Nov 11, 2008 4:37 pm

Taca wrote:
Hvala Nino!

NISTA TACO...ONE DA KAZU NESI NESI NESTO...NESO KRALJU!!!!PREDIVNO PEVA..I ONE MOGU SAMO DA MU PLJUNU KROZ PROZOR!!! bxcbx
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptyTue Nov 11, 2008 4:42 pm

Ma ajde da je to umeren komentar, tipa "Ne svidja mi se"... Ali da je odvratan, to necu da trpim!
Back to top Go down
jOcke
Sveznalica
Sveznalica
jOcke


Male
Број порука : 589
Age : 29
Registration date : 2008-09-06

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptyTue Nov 18, 2008 12:42 pm

nesa je bre mama moj kum bre najbolji je:)
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:27 am

Prvi Nesin intervju. HH


On je jedna kompletna ličnost. Pored toga što se bori za titulu "Zvezde Granda", on studira, osnivač je i pjevač benda "Poco Loco", trenira fudbal i još stigne pomagati ljudima u humanitarnim akcijama.
Njegovo ime je Nebojša Vojvodić koji nam se dosad predstavio s pjesmama "Lažu te" i "By pass". SuperPortal.ba obavio je intervju s njim u kojem se ovaj dvadesetdvogodišnji Grandovac detaljnije predstavio bh. fanovima.

SP: Nebojša hvala ti što si se odazvao našem pozivu za intervju. Za početak reci nam zašto si se prijavio za Zvezdu Granda i kakva su tvoja očekivanja?
NV: Pre svega naravno pozdrav svima u BiH i hvala svima koji prate Zvezde Granda i podržavaju nas!
Kao i svim mladim pevačima, neafirmisanim, i meni je bio san da postanem Zvezda Granda! Uspeo sam, svoj cilj sam ostvario i svaki naredni korak je samo još jedan plus. Idem iz kola u kolo i ne razmišljam o pobedi, samo o prolasku u narednu emisiju, to je moja filozofija.

SP: U tvojoj biografiji piše da si u prvom razredu osnovne škole svirao klavir. Zašto si odabrao baš taj instrument? Sviraš li možda još neki?
NV: Da, moji roditelji su već u prvom razredu prepoznali moju ljubav prema muzici. Upravo su mi oni kupili klavijaturu i počeli da me vode na časove,naravno ja sam bio oduševljen.Tri godine sam svirao klavir, bio veliki talenat, ali naž alost nisam ga iskoristio. Međutim smatram da su i te tri godine dosta uticale na moj sluh i da su dosta korisne bile za ovo čime se sad bavim.I dan danas znam da prebacim roditeljima zasto me nisu terali da sviram, ali moja želja da igram fudbal bila je jača izgleda. Moram da kažem i da mi je neostvareni san da naučim da sviram gitaru!

SP: Kako su tvoji roditelji reagirali kada si im rekao da se želiš baviti muzikom ozbiljno?
NV: Od roditelja imam punu podršku šta god da radim. Muzika je moj izbor i oni to poštuju, imaju puno poverenje u mene i znaju da ih neću obrukati. Ponosni su na sina, što ste mogli i videti!

SP: Čime se baviš pored muzike? Da li studiraš?
NV: Studiram naravno.Trebao bih u narednim mesecima da završim Višu pedagošku školu,ali sam to sada stavio u drugi plan. Mislim da je ovo takmičenje životna prilika koja se retko kome ukazuje i da treba da se potpuno posvetim tome. Naravno diploma neće pobeći, ima vremena!

SP: Kada si počeo trenirati fudbal i zašto si ga izabrao za hobi, a ne za tvoju profesiju?
NV: Fudbal sam počeo da treniram sa devet godina.Od malena je bratu i meni omiljena igračka bila lopta i najčešće smo vreme provodili na stadionu sa ocem gladajući utakmice Spartaka.Mogu reći da smo od oca nasledili ljubav prema fudbalu!Brat se danas profesionalno bavi fudbalom, a ja sam loptu zamenio mikrofonom jer sam svestan da mi to bolje ide. Danas se rekreativno bavim fudbalom, ali moram priznati da i za to, nažalost, imam sve manje vremena.



SP: Kako je nastao bend "Poco Loco"? Gdje ga najčešće možemo slušati?
NV: "Poco Loco" bend smo oformili, tada moj drug, a sada već i kum, Žile i ja pre pet godina! Ubrzo nam se priključila i Slađana Stajić, takođe jedna od kandidata za Zvezdu Granda, i ponosno mogu da kažem da već četiri godine nismo imali slobodan vikend i da smatram smo dobro ispekli "zanat". Poco loco u prevodu na španskom jeziku znači "Malo ludi" i svako ko je imao prilike da bude na našem nastupu može da potvrdi to! Trenutno nastupamo u dva kluba u Subotici, a uskoro trebali da počnemo da pevamo po Beogradu, ali da ne ureknem! Takođe planiramo i da proširimo bend.

Sa 17 godina počeo profesionalno pjevati

SP: S obzirom na to da se muzikom baviš već nekoliko godina reci nam kako izgleda život jednog pjevača?
NV: Ja živim kao i svi moji vršnjaci, nevezano kojim se poslom bavili! Imam iste probleme kao oni i iste stvari mi pričinjavaju zadovoljstvo. Pevanje i dalje ne smatram poslom i svaku svoju svirku doživljavam kao izlazak, tako da mi to ne nedostaje. Upoznajem dosta ljudi i mnogi me sada prepoznaju.Često se desi da sad imam neke sitne privilegije i eto to bi naveo kao jedinu razliku između mene i vršnjaka, mada nije toliko bitna.

SP: Da li je potrebno puno odricanja kako bi se postigao uspjeh?
NV: Potrebno je mnogo odricanja, mada meni sve ovo za sad pričinjava veliko zadovoljstvo i ništa mi ne pada teško, verovatno zato što volim ono što radim. Mislim da je strpljenje bitno, a da će uspeh doći sam. Ja verujem u sebe!

SP: Učestvovao si na humanitarnim koncertima. Kome/čemu su bili namijenjeni ti koncerti?
NV: Jeste, bio sam učesnik par humanitarnih koncerata i moram naglasiti da je to bilo pre nego što sam se prijavio za Zvezde Granda, da ne bi izgledalo kao marketing! Pomagao sam kad god i ko god me je zvao, nikad nisam nikog odbio i drago mi je ako je moja pesma nekom pomogla!

SP: Da se vratimo Zvezdama Granda. Da li si imao tremu kada si nastupao prvi put?
NV: U prvom krugu sam pevao prvi, imao sam veliku tremu i usput sam bio prehlađen. Kad se sve to uzme u obzir, moram reći da sam ipak zadovoljan prvim nastupom.

SP: Većina tvojih fanova smatra da si drugi put puno bolje pjevao. Da li je to do pjesme koju si izabrao ili si se osjećao slobodnije nego prvi put?
NV: U drugoj emisiji sam pokazao svoje pravo lice, to sam ja! Dao sam sve od sebe i dobio mnogo pohvala! Mislim da su mnogi promenili mišljenje o meni posle druge emisije, a oni koji nisu, potrudiću se da u trećem krugu budem još bolji zbog njih!

SP: Forumaši Zvezda Granda (www.zvezdegranda.org) imaju podijeljeno mišljene u vezi tebe i tvojih natupa. Neki te hvale, neki kritikuju. Da li i u kojoj mjeri utiču komentari na tebe?
NV: Svaki komentar pozitivno utiče na mene, pa i kritike, one me veoma motivišu i stvaraju meni jednu vrstu inata, a tad je čovek u stanju da da sve od sebe. Naravno, najviše se zahvaljujem mojim fanovima i svima koji me podržavaju!!!

SP: Također ti zamjeraju to što nisi aktivan član foruma (www.zvezdegranda.org) te to što, kako kažu, ne komuniciraš s njima. Zbog čega je to tako? Nemaš dovoljno vremena ili je nešto drugo u pitanju?
NV: Ono što mi je u ovom momentu najpotrebnije sigurno je vreme! Izvinjavam se svima i obećavam da ću se u narednih par dana uključiti u rad foruma! Nadam se da me razumeju fanovi!

SP: Kako se slažeš s ostalim kolegama iz ZG-a?
NV: Odlično, gotovo da sam sa svima u kontaktu. Mogli ste da primetite koliko jedni drugima pružamo podršku i to je zaista iskreno. Veoma sam srećan što sam upoznao te ljude i, ako ništa drugo, znam da sam stekao par dobrih drugara!

SP: Ko je tvoja najveća podrška?
NV: To je sigurno moja porodica, moj brat, mama i tata! Naravno ne treba zaboraviti ni familiju i prijatelje koji me prate na svakom nastupu i gube glas i živce zbog mene. Hvala svima!

SP: Za kraj reci nam koga ti vidiš u finalu Zvezda Granda?
NV: Pa jako je nezahvalno pitanje. Svakako da bih voleo da budem jedan od finalista, ali tek smo počeli i ima dosta vremena do juna meseca! Narod glasa i na nama je da osvojima nihove simpatije! Ja mogu samo da obećam da ću se truditi da dobro pevam i da ne razočaram moje fanove.

SP: Nebojša, mnogo ti hvala na ovom razgovoru. Ekipa Superportala ti želi mnogo sreće u takmičenju za Zvezdu i Granda i puno uspjeha u daljoj karijeri. Nadamo se da ćemo te jednog dana vidjeti i čuti uživo u BiH.
NV: Hvala vama puno i puno pozdrava svima u BiH! Nadam se i ja da ćemo se uskoro družiti!

SuperPortal

http://superportal.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=1976:superportal-intervju-sa-grandovcem-nebojom-vojvodiem&catid=52:zvezde-granda&Itemid=69
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:31 am

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Suboticacom07nov08neptupy8.thNebojsa Vojvodic - Page 8 Thpix Nebojsa Vojvodic - Page 8 Suboticacom08nov08neptuao1.thNebojsa Vojvodic - Page 8 Thpix Nebojsa Vojvodic - Page 8 Suboticacom14nov08neptukz6.thNebojsa Vojvodic - Page 8 Thpix
Nebojsa Vojvodic - Page 8 Suboticacom14nov08neptusf0.thNebojsa Vojvodic - Page 8 Thpix
Nebojsa Vojvodic - Page 8 Suboticacom18nov08gentlkg0.thNebojsa Vojvodic - Page 8 Thpix Nebojsa Vojvodic - Page 8 Suboticacom18nov08gentlmd2.thNebojsa Vojvodic - Page 8 Thpix
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:32 am

FUuuuuuuuuuuuuullll....jaoo nisam znao da je izhashao njegow interwju...
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:32 am

Ma Nebojsa je super,jel znas mozda sta ce pevati?
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:32 am

Izasao je na jednom Bosanskom sajtu... Procitaj gzu
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:33 am

Ocu....ocu
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:33 am

Ne znam jos, a mislim da ni on ne zna... Cim saznam, javljam! xxxx
Back to top Go down
LJUBISA
Admin Foruma
Admin Foruma
LJUBISA


Male
Број порука : 2026
Age : 31
Локација : Boka City!
ZG Favorit: : Sladjana Stajic!!!
Registration date : 2008-10-19

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:33 am

ok...ma ja mislim da prolazi,by pass je razvalio!!!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:34 am

Nadam se, iskreno. A takodje se nadam i u vasu podrsku!!! HH
Back to top Go down
danijel
Tračara
Tračara
danijel


Male
Број порука : 839
Age : 39
Registration date : 2008-10-02

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:34 am

daaaaaa

by pas je xxxtra otpewao..i ja sam 100 POSTOTNO UBEDJEND AJE IMAO
NAJWISHE Glawowa
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:35 am

Ja mislim da nam se Nebojsa danas registrovao na forumu :vzjfdcz:
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:36 am

A ja mislim da se on davno registrovao pod nickom Nesa. Barem je tako na svom forumu upisan.... gzu Admini, proverite e-mail. xxxx
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:36 am

jeste! davno se registrovao... Saleme ne pravi pomentnju xxxx
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:37 am

vanja wrote:
jeste! davno se registrovao... Saleme ne pravi pomentnju xxxx
Sorry video sam da se danas registrovao neki Nebojsa i registrovala se Jelena Jovanovic gzu
Back to top Go down
vanja
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
vanja


Female
Број порука : 5227
Age : 36
Локација : cacak, subotica
ZG Favorit: : Sladjana Stajic; Nebojsa Vojvodic
Registration date : 2008-08-29

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:38 am

e to mi je promaklo...
Back to top Go down
Salem
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK



Male
Број порука : 2707
Age : 38
Локација : Beograd
Registration date : 2008-09-22

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:39 am

Vanja zato sam ja tu jjj jos malo pa cu biti inventar hehehe
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 EmptySun Nov 23, 2008 2:42 am

Ne znam sta nam je sa Nesom, nema ga dugo na svom forumu... xyyy
Back to top Go down
Sponsored content





Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Nebojsa Vojvodic   Nebojsa Vojvodic - Page 8 Empty

Back to top Go down
 
Nebojsa Vojvodic
Back to top 
Page 8 of 40Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sedma emisija (01. novembar) - Druga mushka drupa

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: Korpa :: ZVEZDE GRANDA 2008/09 :: Finalisti :: TEME ZVEZDA GRANDA-ARHIVA-
Jump to: