ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Da biste diskutovali na forumu i citali komentare morate se ulogovati
ZVEZDE GRANDA 2010/11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.zvezde-granda.tk
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Radmila Manojlovic

Go down 
+19
Elena^
jocin fan
Gaga*93
jOcke
T*I*N*A
Ami
Ivanna 94
Gaga
LJUBISA
Natasa93
*^^^JOWANITZA^^^*
skolarac
(Sale)
Nenad
Taca
MiraFan
Salem
vanja
Boojan
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 7:17 pm

Bila je prelepa kod Lee Kiss!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:21 pm

Ona bas lose peva sada... xyyy
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:23 pm

Ne peva uopste lose!
Back to top Go down
T*I*N*A
Pričalica
Pričalica
T*I*N*A


Број порука : 368
Registration date : 2008-12-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:29 pm

Gaga wrote:
Ne peva uopste lose!
hehehe nee ona ne peva lepo !
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:31 pm

Ona peva super! I bolje je otpevala pesmu Zagrli me ti od Mine i ostalih!
Back to top Go down
T*I*N*A
Pričalica
Pričalica
T*I*N*A


Број порука : 368
Registration date : 2008-12-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:33 pm

Gaga wrote:
Ona peva super! I bolje je otpevala pesmu Zagrli me ti od Mine i ostalih!
haaaaaaaaa jaojj niko ne moze da se poredi sa mojom tetkom
moja tetka mina kostic je za nju kraljica rada je tek pocela a mina peva godinama !!!
rada je 0 za moju tetku !
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:38 pm

Ma nemam ja nista protiv tvoje tetke,ali ne diraj mi Radu!
nema veze sto Mina peva vec godinama kad ne zna pevati!
Back to top Go down
T*I*N*A
Pričalica
Pričalica
T*I*N*A


Број порука : 368
Registration date : 2008-12-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:40 pm

Gaga wrote:
Ma nemam ja nista protiv tvoje tetke,ali ne diraj mi Radu!
nema veze sto Mina peva vec godinama kad ne zna pevati!
to ti kazes !
Ja ti necu dirati radu samo ne diraj moju tetku
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:43 pm

Ne diraj ti Radu i necu ja tvoju tetku!
Back to top Go down
T*I*N*A
Pričalica
Pričalica
T*I*N*A


Број порука : 368
Registration date : 2008-12-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Dec 29, 2008 10:44 pm

Gaga wrote:
Ne diraj ti Radu i necu ja tvoju tetku!
ok slazem se tako je najbolje !
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 1:25 am

--------------------------------------------------------------------------------

GRANDIOZNA NOVA

Najseksepilnije „Grandove" folkerke Rada, Silvija i Dajana poћelele иitaocima Pressa sreжnu novu 2009. godinu!
Radmila Manojlovic - Page 5 16lzip0
Silvija Nedeljkoviж, pevaиica i voditeljka

Bajka se nastavlja!
Proteklu godinu жu pamtiti po velikom uspehu u „Zvezdama Granda", po prvim venиanjima na kojima sam kumovala i neopisivom zadovoljstvu koje sam oseжala tokom cele godine. Imam utisak da je svih 366 dana proteklo kao jedna lepa bajka. Иitaocima Pressa ћelim љto i sebi, a to je na prvom mestu puno zdravlja i ljubavi, a sve ostalo mogu da kupim kod Kineza!

Dajana Paunoviж, pevaиica i voditeljka

Joљ viљe ljubavi!
Godinu za nama smatram vrlo uspeљnom, jer sam 2008. zapoиela karijeru voditelja, i to u velikoj kuжi kakva je „Grand", ali se i zaljubila se u Saљu Jakљiжa, иoveka koji je zaista divan i koji mi je podrљka u svemu љto radim.
U narednoj godini oиekujem da жu se dokazati i na estradnoj sceni, kao pevaиica, i nastaviti uspeљnu saradnju sa „Grandom". Naravno, i sebi, kao i svim ljudima, priћeljkujem joљ viљe ljubavi, zdravlja i sreжe nego do sada.

Radmila Manojloviж, pevaиica

Sreжa uz mog Milana!
Ova 2008. godina je predstavljala prekretnicu u mom ћivotu. Uљla sam u finale takmiиenja za „Zvezde Granda" i time ispunila svoj veliki san. Takoрe sam se ostvarila i na emotivnom polju, jer sam pored Milana naљla svu sreжu i ljubav koju mi jedno tako divno biжe pruћa. Ћelim da mi u 2009. godini, ako niљta drugo, bude makar kao u 2008. Ja жu nastaviti da se trudim da svoju karijeru podignem na najviљi nivo i pokuљam da se viљe posvetim fakultetu. Svim иitaocima Pressa ћelim pre svega puno zdravlja, ljubavi, vere i razumevanja, jer жe jedino uz to uspeti da ostvare sve svoje snove i ciljeve!
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 1:26 am

Radmila Manojlovic - Page 5 29vlyzk

Radmila Manojlovic - Page 5 K0naro
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 1:32 am

Gaga wrote:
Ne peva uopste lose!

da li si je slusala u emisiji "Nedeljno popodne" kod Lee Kis?
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 1:36 am

Jesam! Onu prvu pesmu je malo losije otpevala,ali je i onaj mikrofon bio tih! Ali onu sa Banetom sto je pevala bilo je super!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 1:37 am

Ne bih se slozila. Sve losije i losije peva...
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 1:40 am

Po meni ne!
Back to top Go down
Taca
Admin Foruma
Admin Foruma



Број порука : 2114
ZG Favorit: : Jedna, jedina i neponovljiva - IVA (bez Vuka)
Registration date : 2008-08-14

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 2:10 am

Pa kada uporedis pevanje na takmicenju - i sada... Ne mozes reci da je isto, ili bolje.
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 2:13 am

Pa dobro niko od njih ne peva isto ko na takmicenju jer ne daju sve od sebe!
Ipak su se vise trudili na takmicenju nego sada!
Back to top Go down
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 2:13 am

I ja sam se iznenadio... Dosta bolje je pevala uoci takmicenja... Na finalu je rasturala!
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Nenad
Admin Foruma
Admin Foruma
Nenad


Male
Број порука : 4657
Age : 31
Локација : Kovin
ZG Favorit: : Andreana Cekic
Registration date : 2008-08-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 2:14 am

Gaga wrote:
Pa dobro niko od njih ne peva isto ko na takmicenju jer ne daju sve od sebe!
Ipak su se vise trudili na takmicenju nego sada!

Ali, ako se preforsirala... uuuu
Back to top Go down
https://sladjanastajic.forumsc.net
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 2:15 am

Ma nije! Na nastupima mnogo bolje peva nego u nekoj emisiji!
Back to top Go down
T*I*N*A
Pričalica
Pričalica
T*I*N*A


Број порука : 368
Registration date : 2008-12-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 3:14 pm

ja nikad nisam cula kako peva u nastup ali mozda lepo peva neznam !
Back to top Go down
Gaga
VIP KORISNIK
VIP KORISNIK
Gaga


Female
Број порука : 2131
Age : 33
ZG Favorit: : Ivana Pavkovic,Edita Aradinovic,Misel Gvozdenovic i Petar Mitic...
Registration date : 2008-11-27

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyWed Dec 31, 2008 3:51 pm

Ja jesam cula kako peva na nastupu i peva super!
Back to top Go down
Natasa93
Mega član
Mega član
Natasa93


Female
Број порука : 1930
Age : 30
Локација : Kikinda
ZG Favorit: : Jovan Stefanovic,Sladja Stajic,......
Registration date : 2008-10-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Jan 05, 2009 2:57 pm

Radmila Manojlovic - Page 5 Vd4-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Dkb-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Xin-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 1p7-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 3as-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 4f7-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Xoq-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 Frt-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 O68-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 1aa-Image0_thumbRadmila Manojlovic - Page 5 Vd4-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Dkb-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Xin-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 1p7-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 3as-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 4f7-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Xoq-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 Frt-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 O68-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 1aa-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 6yq-Image1_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 3n6-Image1_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Z4y-Image1_thumb
Back to top Go down
http://milanmitrovic.forumotion.net
T*I*N*A
Pričalica
Pričalica
T*I*N*A


Број порука : 368
Registration date : 2008-12-13

Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 EmptyMon Jan 05, 2009 10:33 pm

Natasa93 wrote:
Radmila Manojlovic - Page 5 Vd4-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Dkb-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Xin-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 1p7-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 3as-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 4f7-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Xoq-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 Frt-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 O68-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 1aa-Image0_thumbRadmila Manojlovic - Page 5 Vd4-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 >Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Xin-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 1p7-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 3as-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 4f7-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Xoq-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 Frt-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 O68-Image0_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 1aa-Image0_thumb
Radmila Manojlovic - Page 5 6yq-Image1_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 3n6-Image1_thumb Radmila Manojlovic - Page 5 Z4y-Image1_thumb



HVALA ZA SLIKE !NATASA
Back to top Go down
Sponsored content





Radmila Manojlovic - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Radmila Manojlovic   Radmila Manojlovic - Page 5 Empty

Back to top Go down
 
Radmila Manojlovic
Back to top 
Page 5 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ZVEZDE GRANDA 2010/11 :: ZVEZDE GRANDA :: OSTALE SEZONE-
Jump to: